bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię Johnnie Walker Blue Label
Autor Wiadomość
Giez 
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2017 11:45 am   Kupię Johnnie Walker Blue Label

max 400 zł za 0,7
tanio? w moim mieście w Auchan bywa za 490 więc nie chcesz dać oferty - nie komentuj

rozważę też inne pojemności

dla wszystkich oburzonych ogłoszeniem dotyczącym blenda - trochę dystansu i mniej pyszałkowatości, niektóre blendy są warte uwagi tyle samo co malty

Wiktor - wysłałeś mi w 2007 roku kilka próbek - mam jeszcze resztki niektórych :) 10 lat!
od tego zaczęła się moja przygoda z maltami... dziękuję, i fajnie że nadal jesteście, Polska strasznie się zmieniła, malty walają się po półkach w marketach i osiedlowych sklepach, a ludzie którzy kiedyś się ze mnie nabijali teraz piją whisky jakby nic się nie stało, każdy dorasta do różnych rzeczy, żałuję tylko, że nie uczestniczę w tym interesie bo 10 lat temu trzeba było się tym zająć... pozdrawiam wszystkich popularyzatorów wody życia!
Slàinte!
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Lut 19, 2017 3:07 pm   

Giez napisał/a:
nie chcesz dać oferty - nie komentuj

rozważę też inne pojemności

dla wszystkich oburzonych ogłoszeniem dotyczącym blenda - trochę dystansu i mniej pyszałkowatości, niektóre blendy są warte uwagi tyle samo co malty


Przypominam wielce pyszalkowatym, ze wszelkie komentarze dotyczace ofert sa dozwolone, a jakiekolwiek rozkazy o nie komentowanie moga spotkac sie z ostrzezeniami. Co do blendow wiecej wartych niz malty - bez konkretnych, podanych przykladow jest to sprowadzanie wielu osob na droge do nikad.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Giez 
Blendedwhisky Flagellant


Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2017 4:29 pm   

napisałem tak bo widziałem podobny temat o blendzie gdzie ludzie proponowali zakaz pisania o nich, zresztą to nie rozkaz tylko prośba raczej :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów