To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW.VIP Club - Wiosna 2017

Rajmund - Wto Maj 16, 2017 2:18 pm

Wiktor napisał/a:
Zgłoś się do Rajmunda po sampla ze spotkania

Postaram się nie zapomnieć mieć przy sobie sampelka tej Aberlour finiszowanej w beczce po sauternes z Cadenhead's dla Ciebie na lotnisku. Walniesz sobie przed lotem, to świat od razu stanie się piękniejszy. I whisky finiszowane w beczkach po sauternes ;)

Adam Hochul - Czw Maj 18, 2017 4:32 pm

:x a za to ze nie bylo dla mnie miejsca jak sie zglosilem spozniony to powinny byc sample gratis i list z przeprosinami. Ale jesli sa jeszcze jakies sample czegos co zostalo ocenione powyzej 5 to chetnie odkupie.
loom - Czw Maj 18, 2017 4:46 pm

Rajmund napisał/a:
Walniesz sobie przed lotem, to świat od razu stanie się piękniejszy. I whisky finiszowane w beczkach po sauternes


Dzięki piękne. Po ostatnim locie helikopterem przyda się wzmocnienie/znieczulenie 'przed'. Człowiek nie jest stworzony do latania;), w ogólę to lubię tylko pociąg :D

Rajmund - Czw Maj 18, 2017 6:09 pm

loom napisał/a:
Rajmund napisał/a:
Walniesz sobie przed lotem, to świat od razu stanie się piękniejszy. I whisky finiszowane w beczkach po sauternes


Dzięki piękne. Po ostatnim locie helikopterem przyda się wzmocnienie/znieczulenie 'przed'. Człowiek nie jest stworzony do latania;), w ogólę to lubię tylko pociąg :D

Co też opowiadasz! Nie dalej jak w poniedziałek leciałem balonem. Po raz kolejny doszedłem do wniosku, że właśnie do tego jestem stworzony ;)

Whisky z beczek po sauternes! [żeby nam żaden admin nie wytknął, że nie na temat]

loom - Czw Maj 18, 2017 10:49 pm

Balony, paralotnie etc. to jest u mnie cykl: 'pierwszy i ostatni raz', to już w ogóle jest dla mnie hardcore. Tak czy siak i na spadochronie skoczę, bo tylko to mi zostało do odfajczenia. Żeby być w temacie później napiję się whisky z beczki po winie hehehe. Pozdrówka!
Wiktor - Pią Cze 23, 2017 8:39 am

Rajmund napisał/a:
to świat od razu stanie się piękniejszy



http://www.whiskyfun.com/...-Sauternes.html



Rajmund - Pią Cze 23, 2017 9:03 am

Tak, stary dobry Serge. Czytałem z samego rana i nadziwić się nie mogłem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group