To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli spróbuj zanim będzie za późno... - Bowmore vs Mortlach

czarny - Wto Wrz 12, 2017 7:56 am

poproszę komplet i dla mnie.
Wiktor - Czw Wrz 14, 2017 12:53 pm

Wszystkich dodałem do listy. Jednak najwcześniej w przyszłym tygodniu - po "rozlaniu" - będziemy w stanie potwierdzić konkretnie "kto się załapał" (wg kolejności).
Hubert - Nie Wrz 17, 2017 9:53 am

Ze względu na moją wspaniałomyślność i wrodzony altruizm rezygnuje ze swojego samplingu na rzecz kolejnego zapisanego :wink:
Pozdrawiam
Hubert

Tomek1 - Nie Wrz 17, 2017 8:02 pm

Jeśli ktoś by chciał, mogę również odstąpić swoją połowę zestawu. Whisky na poziomie 4-6 punktów, więc naprawdę jest ciekawie.
Ruda - Nie Wrz 17, 2017 8:29 pm

"Wiktorowo Mortlachowo" ;) Zwrotowo :wink:

Panowie i razem z M. Rodowicz
Niech żyje Baal!
Bo to życie to Baal jest nad Baale!
Niech żyje Baal!
Drugi raz nie zaproszą nas wcale!

Wiktor - Nie Wrz 17, 2017 8:41 pm

Baal zawsze mile widziany :twisted:

[ Dodano: Nie Wrz 17, 2017 8:43 pm ]
Tomek1 napisał/a:
Whisky na poziomie 4-6 punktów, więc naprawdę jest ciekawie.

A co było na 4? Hę?

windham hell - Nie Wrz 17, 2017 8:50 pm

Wiktor napisał/a:
Baal zawsze mile widziany


znam jeszcze kilku podobnych , przywołać ? :twisted:

Tomek1 - Nie Wrz 17, 2017 9:19 pm

Wiktor napisał/a:

Tomek1 napisał/a:
Whisky na poziomie 4-6 punktów, więc naprawdę jest ciekawie.

A co było na 4? Hę?


Jakiś Mortlach ;)

Wiktor - Pon Wrz 18, 2017 10:13 am

Dobra wiadomość: wszyscy dotąd zapisani mają szansę się "załapać", na kolejnych czeka już tylko lista rezerwowa.
czarny - Pon Wrz 18, 2017 10:24 am

... uff
nogreg - Wto Wrz 19, 2017 5:53 pm

Jeśli jeszcze można poproszę cały zestaw za 450.
Wiktor - Śro Paź 25, 2017 12:05 pm

Osoby, które zaznaczyłem kolorem niebieskim proszone są o wpłaty. Przygotowanie opłaconych paczek w weekend, wysyłka po.

Wszystkich, dokonujących wpłat łączonych, proszę o samodzielne podsumowanie się ;) i przysłanie dokładnego rozliczenia przez PW (za co, ile, kiedy wpłacone).

Przypominam również o przekazaniu aktualnego adresu do wysyłki wraz z kontaktowym nr tel. dla naszych ulubionych pocztowców ;)

soma - Śro Paź 25, 2017 4:00 pm

Kontynuując tradycję użytkownika Ruda - również chętnie odstąpię swój jeden z dwóch zestawów dla nogreg - przenosząc go z rezerwy do służby czynnej.
Jeżeli nogreg nie zdecyduje się do piątku przejąć mojego drugiego zestawu - biorę oba.

nogreg - Śro Paź 25, 2017 5:16 pm

Wow BOW, wszystko na raz. Wiktor, zlituj się. Biorę i dzięki, ale pod warunkiem, że ocena tych whisky trafi na forum :wink: Przeczytam opinie z ocenami, a potem dopiero popróbuję.

Wiktor daj znać na priv czy przelew za te sample z tego wątku i te za za 166zł na to samo konto, co wpłaciłem za butelkę na 6. To zrobię jeden przelew za całą resztę.

Tomek1 - Śro Paź 25, 2017 6:22 pm

nogreg napisał/a:
Wow BOW, wszystko na raz. Wiktor, zlituj się. Biorę i dzięki, ale pod warunkiem, że ocena tych whisky trafi na forum :wink: Przeczytam opinie z ocenami, a potem dopiero popróbuję.


Sa w tym watku http://bestofwhisky.pl/fo...p?p=30487#30487



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group