To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - A DRAM TOO FAR

nogreg - Śro Wrz 20, 2017 10:42 pm

soma napisał/a:


Brakuje środka lub próby stworzenia takiego środka, z którego droga może prowadzić w kilka stron - w stronę pasjonatów, w stronę osób lubiących dobrą whisky ale bez "szaleństw" i w stronę tych, którzy uznają że lepszy jest festiwal za 100 PLN na którym dostępne jest 50-100 darmowych dramów, są inne alkohole a poza tym nie mają już ochoty, czasu itp. .


Jestem za. Z przyjemnością wziąłbym udział w niesnobistycznej imprezie, na której mógłbym popróbować dobre whisky z regularnej oferty, ale również SC w cenie 40 - 60zł za kieliszek, w której polewający może powiedzieć coś o trunku. Jestem zainteresowany opcją, w której można by kupić degustację kilku kieliszków różnych whisky ale które coś łączy, np.:torfowe, sherry, beczki po winie, burbonach, tudzież np. Aberlour w 5 typach). I żeby taką degustacje prowadził ktoś, kto niewtajemniczonym, jak ja wyłoży, dlaczego to dobra whisky (czyli powie, co powinienem w niej znaleźć, poza 54,3% etanolu. A na koniec poza kilkoma próbkami, które chciałbym zabrać do domu, chciałbym zabrać też całą butelkę czegoś godnego uwagi, ale w przyzwoitej jeszcze cenie. I żeby to była butelka, która nie zostanie TU skrytykowana, jak się pochwalę, wyceniona w PLN, a przed dwoma zerami widział bym cyfry 3-4. No to by było coś. I jeszcze lokalizacja południowo-zachodnia. Wrocław albo Sudety. Bo najbliższy mi festiwal whisky jest poznański, a dalej na zachód to już cisza.

Kwestia finansowa: byle nie książeczka z kuponami na whisky, których nie ma. Mogę zapłacić osobno za każdy kieliszek, o ile cena będzie rozsądna. Mógłbym zapłacić i 400zł za wejście, jeśli w cenie będzie np. degustacja wartościowej whisky, jak wspomniałem powyżej. Chciałbym, by cena i jakość whisky była tak skalkulowana, by to była degustacja, a nie chlanie przypadkowych turystów.

Wiktor - Czw Mar 01, 2018 1:59 pm

Aktualizacja...

Planowany termin festiwalu: wiosna 2019
Lokalizacja: Szczecin (!)
Format: mainstream + obszerny (i obfity) sektor dla zaawansowanych, po raz pierwszy w PL

Co możemy zadeklarować już dziś:
- okolica i wnętrza doskonale pasujące klimatem do spotkania z dobrą whisky
- profesjonalnie przygotowana strefa degustacyjna
- gastronomia na miejscu
- pomoc w organizacji zakwaterowania dla chętnych
- masterclassy jakich jeszcze w PL nie było... :mrgreen:
- specjalny bottling(i) festiwalowy
- nieprzypadkowi goście specjalni z zagranicy i z PL
- zero marketingowej ściemy i czytelna klasyfikacja stoisk
- brak hałasu, zaduchu, plażowiczów itp. (rozsądnie biletowany wstęp)
- atrakcje specjalne ;)


Więcej szczegółów - w swoim czasie :cool:

soma - Czw Mar 01, 2018 4:14 pm

Wspaniała wiadomość. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje.
nogreg - Pią Mar 02, 2018 12:07 am

Czekam na więcej informacji. Tym bardziej, że zdaje się festiwalu w Poznaniu w tym roku nie będzie.
mEjdej - Pią Mar 02, 2018 7:05 am

Pięknie. Niech się Wam wszystko zepnie :cool:
Czarek - Sob Mar 03, 2018 1:07 pm

Mam to już w planach na przyszły rok :-)
Pinio - Pon Mar 05, 2018 11:50 am

Witam.
Ja również zgłaszam obecność na wiosnę 2019 i czekam na dalsze informacje :lol:

Wiktor - Czw Maj 17, 2018 4:53 pm

Jesteśmy wypożyczalnią atrakcji na imprezy, która oferuje m.in.
-animacje, klaun, malowanie buziek, pokazy baniek, dziecięcy fryzjer, skręcanie balonikowych zwierzątek.
-piłkarzyki, bilardy, cymbergay, automat boxer, rzutki dart, siłowanie na rękę.
-mobilną gastronomię (watę cukrową 30 urządzeń, popcorn 30 urządzeń, hot-dogi, kawa/herbata, zapiekanki.)
-dmuchańce (zamki, zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, baseny z kulkami, zorbing. Ponad 40 urządzeń)
-atrakcje plenerowe (strzelanie z łuku, kucyki pony, kino plenerowe)
-fotobudka, symulatory carmachine, wheeliemachine
-nagłośnienie, oświetlenie, podesty sceniczne, balony z helem.

Po otrzymaniu tej oferty stwierdzam, że polskie festiwale whisky wcale nie są doskonałe. Ile jest jeszcze do zrobienia, ile nieodkrytych możliwości! :shock:

loom - Czw Maj 17, 2018 9:12 pm

Wiktor napisał/a:
Ponad 40 urządzeń


jebani, duże aktywa :)

Wiktor napisał/a:
kucyki pony
Wiktor napisał/a:
fotobudka
Wiktor napisał/a:
baseny z kulkami


nawet się nie wygłupiaj, że nie bierzesz...


Ja wchodzę na ten fest z nowością: budka z 'glory hole', bedzie europejsko dla hetero i homo. Gargamel będzie pilnował i zarządzał wejściówkami :) .

rosomak - Pią Maj 18, 2018 9:00 pm

Wiktor napisał/a:
cymbergay


Chyba opuscilem jakas wazna lekcje na wykadach LGBTQ...

Wiktor - Sob Lut 22, 2020 9:31 am

Żeby nie było, że nic się dalej w temacie nie dzieje ;)

https://www.facebook.com/...75495462537455/

[ Dodano: Pon Sie 22, 2022 4:45 pm ]
Baczność!!

https://www.thewhiskybarr..._eid=879a8ae6d0

(link dla zwrócenia uwagi...)

[ Dodano: Wto Sie 30, 2022 8:18 am ]
Aktualizacja: http://bestofwhisky.pl/fo...p?p=30710#30710



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group