To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli lustra precz! - Spotkanie jesień 2021

Adam Hochul - Wto Sie 31, 2021 3:30 pm

Ktos ze Szczecina przejezdza kolo Berlina w drodze na festiwal?
Hubert - Śro Wrz 01, 2021 7:56 am

Pytanie o który festiwal pytasz? Bo jeżeli ten w Berlinie to nawet liczna grupa ze Szczecina będzie nie tylko przejeżdżała obok ale nawet będzie w samym Berlinie ;)
Adam Hochul - Nie Wrz 05, 2021 10:06 am

Hubert napisał/a:
Pytanie o który festiwal pytasz? Bo jeżeli ten w Berlinie to nawet liczna grupa ze Szczecina będzie nie tylko przejeżdżała obok ale nawet będzie w samym Berlinie ;)


Nie no mialem na mysli tylko i wylacznie spotkanie jesienne, jak w topicu. A dokladniej czy ktos ze szczecina mogl by odbic i pojechac przez Berlin, albo ja z Berlina (laduje o 9:30) bym zorganizowal jakas taxe do Szczecina, badz Swiebodzina, ale wtedy dopiero na 12 bym byl, :-) .
Sa tez pociagi i busy, wiec zaden problem ;-)

Ogolnie wynajal bym auto, ale wracam z Wroclawia i z tego tytulu same klopoty. Ale wszystko do ogarniecia :-) Poprostu widze ze Przez niemcy do Legnicy tez mozna w miare sprawnie dojechac.

[ Dodano: Nie Wrz 05, 2021 9:09 am ]
Niewiem czemu nie moge edytowac wlasnego posta, 24/09/2021 naturalnie. Lot Edinburgh - Berling Brandenburg

Wiktor - Śro Wrz 08, 2021 6:55 pm

Adam Hochul napisał/a:
czemu nie moge edytowac wlasnego posta

Bo odpowiedzialność za słowo jest najszlachetniejsza.
:mrgreen:

[ Dodano: Czw Wrz 09, 2021 10:30 am ]
Obligatoryjne koszty na osobę - przy 12 uczestnikach:

1) Sala degustacyjna 70 zł (łącznie za oba dni)
2) kolacja w piątek 50 zł (coś na ciepło plus zimny bufet)
3) wieczorne ognisko z kiełbaskami w sobotę - 25 zł

Obiad w sobotę każdy organizuje sobie sam i na własny rachunek ( w grę wchodzi zarówno dowóz albo wyprawa do Kowar, Jeleniej Góry itp.).

Śniadania w sobotę i niedzielę zgodnie z zapowiedzią, catering na miejscu: 35 zł / osoba.

Adam Hochul - Czw Wrz 16, 2021 2:41 pm

Wiktor napisał/a:
Bo odpowiedzialność za słowo jest najszlachetniejsza.
Chyba nie w Polskim parlamencie tudziez forach internetowych o whisky (poza BOW oczywiscie).
Wiktor - Wto Wrz 21, 2021 7:55 pm

Przypominam, że spotykamy się w piątek o 15:30 w Bukowcu. Obiad wcześniej, każdy we własnym zakresie.
Wszystkim zapominalskim przypominam również o kieliszkach i kupieniu odpowiedniej wody na degustację.

satma - Śro Wrz 22, 2021 12:41 pm

Jeśli ktoś przejeżdża koło albo jedzie z Krakowa bardzo proszę o prywatną wiadomość
Wiktor - Nie Wrz 26, 2021 2:05 pm

Pytanie do ekspertów. Co łączy destylarnie Balblair oraz Royal Brackla? :roll:
Tomek1 - Nie Wrz 26, 2021 3:27 pm

Obie na "B"
rosomak - Nie Wrz 26, 2021 6:41 pm

Wiktor napisał/a:
Co łączy destylarnie Balblair oraz Royal Brackla

Nic. Brackla była zjawiskowa, a Balblair paskudny. Dla chętnych być może znalazłbym jeszcze jakąś samplową kroplę tej bezapelacyjnie najbardziej kontrowersyjnej whisky wieczoru :twisted:

Tomek1 - Nie Wrz 26, 2021 7:43 pm

Ryzykanci zgłaszają się na ochotnika
rosomak - Nie Wrz 26, 2021 7:46 pm

I to jest właściwa postawa!
Tomek1 - Nie Wrz 26, 2021 7:51 pm

Ryzykanci zgłaszają się na ochotnika
Wiktor - Pon Wrz 27, 2021 6:14 am

Czyli kontrowersyjna Brackla to taki Glen Keith, tylko kontrowersyjny.


Ochotnicy do kontrowersyjnej Glen Scotii wystąp!

satma - Pon Wrz 27, 2021 9:58 am

Same kontrowersje na tym spotkaniu, uczta dla śmiałków żądnych przygód i szukających nowych wyzwań.

O ile Bailblair przenosi na Podlasie w miejsca ukryte przed służbami mundurowymi tak Brackla do ulubionej cioci na imieniny gdzie możesz dostać najlepszą orzechówkę w życiu, to Scotia... nie... nie mogę odkryć kart... aromat, którego nie da się pomylić z niczym innych choć pierwszy raz znalazłem go whisky (no ale ja świeżak jestem :P )

[ Dodano: Pon Wrz 27, 2021 10:01 am ]
ps. gdyby ktoś chciał się z Podlasiem zaznajomić na dłużej to mam całą, nieotwartą butelkę na półce, mogę porozmawiać jak ktoś jest z miasta i nie ma czasu na urlop



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group