bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Xmas 2010
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 3:34 pm   Xmas 2010

I po spotkaniu... Gosciom dziekujemy za przybycie i za wspaniala atmosfere :) Mamy nadzieje, ze mimo pogody i PKP dotra bez wiekszych opoznien do domu. Licze, ze wszyscy bawili sie rownie dobrze jak ja :wink:
 
 
Mateo 
Singlemalt Whisky Acolyte



Ulubiona whisky: ZwolennikPoligamii:)
Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 5:49 pm   

opowiedzcie jak było :) ??
_________________
Pozdrawiam
Mateusz.
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 7:24 pm   

Witam,

Melduję się już z domu. Dziękuję organizatorom i wszystkim uczestnikom spotkania. Dawno nie było mi tak dobrze przy whisky :)

Mateusz, Na pewno opowiemy, ale nie w tej chwili. PKP potrafi dać w kość. Trzeba się ogarnąć ;)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Mateo 
Singlemalt Whisky Acolyte



Ulubiona whisky: ZwolennikPoligamii:)
Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 76
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 7:29 pm   

Rajmund napisał/a:
Mateusz, Na pewno opowiemy, ale nie w tej chwili. PKP potrafi dać w kość. Trzeba się ogarnąć


Nic nie musisz mówić ... wiem jak jest z PKP http://www.wykop.pl/ramka...cie-skrotu-pkp/
_________________
Pozdrawiam
Mateusz.
 
 
maro 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 244
Skąd: Opole
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 7:40 pm   

Też już w domu, było wspaniale, dzięki wszystkim
_________________
Piję więcej!
Pozdrawiam Marek
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 7:59 pm   

Chyba udało się nam pierwsze prawdziwie "zimowe" spotkanie, nie licząc pewnego hen hen, dawno temu, pod wierchami... ;) Atmosfera wspaniała (kto był, ten wie!), aura idealna, a whisky... Redefinicja 8)
Dziękujemy szczerze i gorąco wszystkim podróżnikom, co przez śnieżne zaspy, poblokowane tory kolejowe, dotarli w tak odległe miejsce. Choć, czy na pewno tak odległe? ;) Szkoda tylko, że nie sposób spotykać się w równie zacnym gronie częściej... :D
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 8:06 pm   

To co? Poczekamy teraz na Czarka, który notował skrupulatnie wszelkie opinie i oceny? Bo, szczerze mówiąc, niewiele pamiętam... ;)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
Wysłany: Nie Gru 19, 2010 8:19 pm   

Brawo!!

Wreszcie udało się zorganizować spotkanie równe poziomem legendarnemu "Młynowi I"!! Poziom był gigantyczny i nie może być mowy o rozczarowaniu (pojedynczymi butelkami być może tak, ale całością na pewno nie).

Myślę, że jest to właściwy czas i miejsce, bym jeszcze raz powtórzył to, co marudzę od kilku już spotkań - spotykamy się pod egidą Best of Whisky i podejmijmy działania, by faktycznie poziom naszych trunków był taki jak teraz - best of.

Od kilku lat przejeżdżamy rocznie kilkaset kilometrów, by spotkać się w miłym gronie i... pić whisky z przedziału 2,5-6,5 (z zacnymi, ale jakże rzadkimi, wyjątkami). Apeluję, by rozważyć podniesienie poprzeczki i wprowadzenie poziomu zbliżonego do X-mas, oscylującego w granicach 6,5-10, do naszych regularnych spotkań.

Wszak nazwa zobowiązuje...

Dziękuję bardzo wszystkim obecnym towarzyszom od kieliszka za wspólnie spędzony czas, ale przede wszystkim dziękuję nieocenionej ekipie BoW nie tylko za kuratelę ale za organizację spotkania na takim poziomie. Panowie, bez Was taki poziom degustacji byłby niemożliwy, albo bardzo, bardzo trudny do osiągnięcia. Chapeau bas i jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI!!
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 10:14 am   

Witam
Dziękuję wszystkim za spotkanie, szczególnie organizatorom za dopięcie wszystkiego na ostani guzik, jak zawsze.
Co było wszyscy wiemy, mam prawo przypuszczać że nieprędko coś takiego wydarzy sie ponownie, o ile to możliwe :roll:
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Czarek Wto Gru 21, 2010 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 20, 2010 9:54 pm   

Kilka pamiątkowych fotek ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
pawcios 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 266
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 10:17 am   

Właśnie... fotki... muszę je zgrać, no i z tego co pamiętam to będzie po parę kopii z każdej... Rajmundzie, w jakich to seriach robiłeś, po 3, 4, 5 zdjęć na kadr?

Podpinam się pod wszystkie podziękowania i ukłony dla organizatorów!

Poniżej lista wszystkiego tego, co pamiętam ja... jeśli coś pominąłem to dajcie znać, wyciągnę dane butelki z systemu i dokleję. Całość ułożona chronologicznie, a nie kolejnością picia:
1. An Cnoc 1975, 30yo, 50%, Distillery Bottling, Oak Casks
2. Ben Nevis 1967, 41yo, Distillery Bottling, Sherry Hogshead
3. Bowmore 1972 SV, 30yo, 49,5%, Signatory Rare Reserve, Oak Cask
4. Bowmore 1994 MM, 15yo, 50,1%, Murray McDavid Mission Gold, Refill Sherry / Chateau Petrus Casks
5. Brora 1st Release, 1972, 30yo, 52,4%, Distillery Bottling
6. Caol Ila 1998 GM, 10yo, 58,1%, Gordon & MacPhail Reserve, First Fill Sherry Butt
7. Clynelish 1972 SMS, 34yo, 50,5%, Speciality Drinks, Single Malts of Scotland
8. Clynelish 1996 MoS, 12yo, 58,1%, Malts of Scotland, Sherry Butt (podczas spaceru)
9. Glenfarclas 1980, 27yo, 48,6%, Distillery Bottling, Christmas Single Highland Malt, Port Pipes
10. Glenfiddich Snow Phoenix 2010, 47,6%
11. Highland Park 1981 McC, 24yo, 56,3%, Mackillop's Choice, Single Cask
12. Highland Park 1997 BF, 12yo, 50,5%, Bladnoch Forum
13. Inchgower 1974 TWA, 35yo, 57,3%, The Whisky Agency, Flowers, Ex-Bourbon Cask
14. Karuizawa 1977 DD, 31yo, 62,7%, Daily Dram, Wait La Mazurka, Sherry Cask
15. Longmorn 1983 McC, 56,2%, Mackillop's Choice
16. Port Ellen 1983 DT, 28yo, 54,6%, Duncan Taylor, Rarest of the Rare, Sherry
17. Springbank 1974 IM, 28yo, 56,0%, Ian MacLeod, Chieftain's Choice
18. Tamnavulin 1966 Forrester, 35yo, 52,6%, Distillery Bottling, Sherry Butt
19. Tobermory 1972, 32yo, 49,5%, Distillery Bottling, Oloroso Cask Finish
20. Tomatin 1965 DT, 42yo, 52,1%, Duncan Taylor, Rare Auld
21. Tomatin 1967 SV, 40yo, 51,8%, Signatory, Cask Strength Collection, Sherry Butt
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 10:25 am   

niech ktoś mnie uszczypnie :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 2:38 pm   

Salut,

Jak Elbocheno coś napisze, to trudno coś dodać 8) Dotarliśmy i wróciliśmy bez większych problemów - może to dzięki intencji :wink: Ja wiem jedno: nigdy więcej samochodem. Siedzieć przy takim stole i nic nie pić (prawie) :(

Popieram ideę takich spotkań: rzadziej, a lepiej. Dwa dramy z każdej z 5-6 butelek wystarczą. Nie widzę potrzeby dopijania się takimi rarytasami.

Na razie na miano VIP Club Membera zasługuje załoga ze Szczecina, której szczerze i gorąco dziękuję :!: Czas na rewolucję :idea:
_________________
Zdrav,
RudeBoy
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 3:26 pm   

pawcios napisał/a:
Właśnie... fotki... muszę je zgrać, no i z tego co pamiętam to będzie po parę kopii z każdej... Rajmundzie, w jakich to seriach robiłeś, po 3, 4, 5 zdjęć na kadr?

Aż się boję pomyśleć, prawdę mówiąc. Tyle, ile utrzymałem w danym momencie spust. A aparat okazał się piekielnie szybki ;) Jeśli to nie jest wielki kłopot, prosiłbym o RAWy gdzieś na jakiejś płytce. Chętnie się nimi pobawię ;)

A co do whisky... Boże, jak ja niewiele pamiętam! Prośba do Czarka, żeby chociaż noty przypomniał... :)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Gru 21, 2010 3:42 pm   

Całkowicie straciłem pamięć, zeszyt i do tego poczucie humoru :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów