bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IV Zgromadzenie BOW.VIP Club
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 8:03 pm   IV Zgromadzenie BOW.VIP Club

Rozpoczęliśmy rok nieparzysty, a zatem... ;) Wszystkie znaki na niebie, ziemi i gdziekolwiek bądź mówią, że IV Zgromadzenie BOW.VIP Klubu jednak dojdzie do skutku ;)
W tej chwili najbardziej prawdopodobnym terminem jest ostatni letni weekend (=piękna, złota, polska jesień!), a konkretnie: od 16 do 18 września 2011 r. Po dokonaniu wizji lokalnej skłaniamy się do organizacji Zgromadzenia tutaj.
Kolejne informacje będą pojawiać się sukcesywnie w niniejszym temacie. Zainteresowanych uczestnictwem już teraz, a mających pytania, zapraszamy do ich zadawania również tutaj (czy to nie genialne?... ;) )

EDIT: FINALNA LOKALIZACJA IMPREZY
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
Ostatnio zmieniony przez Wiktor Nie Mar 04, 2012 7:44 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 8:16 pm   

No więc...Czy będziemy pić whisky? czy wzorem Sergia (naszego, starego, dobrego Sergia) jakies armaniaki, rumy czy inne - co nie daj Boże - hakushu?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 8:29 pm   

Dyskusje trwają ;) Jedni powiadają: pić whisky, wyjątkowo. Drudzy: nie pić, zamiast degustacji zróbmy wielkie ognisko, upieczmy prosiaka i kupmy pięć skrzynek Wyborowej. Inni, że tylko piwo, ciepłe i koniecznie baskijskie, ale ocenione na co najmniej 89 punktów. I jak ich rozsądzić?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 8:54 pm   

Jeśli mogę coś nieśmiało podpowiedzieć... Piwo wyjdzie taniej. A prosiaka upolujemy gdzieś w okolicy. ;)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 9:17 pm   

Osrodek szkoleniowo-badawczy w zakresie energii odnawialnej - taaa to nawet jakby w temacie 8)
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
pawcios 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 266
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 9:53 pm   

Od piwa to się głowa kiwa, a od wódki rozum krótki... niezależnie czy to wódka szmaciana czy super premium...

Tak czy siak, mi termin odpowiada, ale jestem za whisky i to whisky świadomie wybraną, nawet jeśli miałoby jej być w mniejszej ilości… jak pić to na poziomie (przynajmniej z założenia). Zróbmy oficjalną część przy samych wypasach, a po części oficjalnej… cóż... niech każdy spakuje w torbę coś do dobicia i chętni będą się dobijali whisky budżetową... wszak dobijanie to dobijanie, percepcja śpi...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:13 pm   

Ależ Pawle: jakże "w mniejszej ilości", skoro badania mają być "zakrojone na szeroką skalę"? Tak się po prostu nie godzi, nie wspominając nawet, że to wbrew doktrynie i dobrze już utartej linii zgromadzeniowego orzecznictwa ;) No i edukacja, edukacja ekologiczna przede wszystkim! :lol:
O menu faktycznie warto pomyśleć z wyprzedzeniem, a przynajmniej nad hasłem przewodnim - wszystkie propozycje mile widziane.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 11:18 pm   

pawcios napisał/a:
Tak czy siak, mi termin odpowiada, ale jestem za whisky i to whisky świadomie wybraną, nawet jeśli miałoby jej być w mniejszej ilości


heh...tak jakby zdazylo sie, ze byla wybierana nieswiadomie... 8)
 
 
pawcios 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 26 Maj 2010
Posty: 266
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 9:29 am   

Wiktor napisał/a:
Ależ Pawle: jakże "w mniejszej ilości", skoro badania mają być "zakrojone na szeroką skalę"?


Nie znam założeń tych spotkań, wysokości składek itd. ale jakbym miał wybierać między większą ilością whisky dobrej a mniejszą ilością whisky świetnej głosowałbym za opcją nr 2.


oscarez napisał/a:
heh...tak jakby zdazylo sie, ze byla wybierana nieswiadomie...


Nie imaj się słówek, powyżej masz wyjaśnienie 8)
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:02 am   

Wiktor napisał/a:
od 16 do 18 września 2011 r


czyli trzy dni 8)
dzień pierwszy prosiaczek i piwo :mrgreen:
dzień drugi łoś z rożna i żubrówka
dzień trzeci whiskowe wypasy :mrgreen:
 
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:47 am   

Wiktor napisał/a:
Po dokonaniu wizji lokalnej skłaniamy się do organizacji Zgromadzenia tutaj.



no proszę jakie to kiedyś były folwarki ;) )

a czworaki to pewno tak jak dziś segmenty;))


Co do picia, to ja będę jak zwykle propagował pomysł na bezalkoholowe spędzenie uroczego weekendu na łonie..... natury :mrgreen:

[ Dodano: Pon Sty 10, 2011 9:48 am ]
windham hell napisał/a:
dzień pierwszy prosiaczek
dzień drugi łoś z rożna



nic tylko mięcho i miecho , a może coś wegańskiego???
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 11:18 am   

Pawcio napisał/a:
może coś wegańskiego???



znaczy jakaś trawka :?:
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 5:41 pm   

A co, do picia może być nawet woda, ostatecznie zwierzęta też to pijają :mrgreen: Ze względu na specyfikę ośrodka, do jedzenia będzie odnawialna biomasa :lol:
Jakiś duży ten ośrodek, nie wiem nawet czy nie za duży dla naszych potrzeb.
_________________
Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 6:36 pm   

Duża sala faktycznie jest przestronna, zatem możemy zadowolić się którąś z mniejszych. Możliwości noclegowe idealne: trzy trójki, pięć dwójek "twin" i jedna "royal bed". Plus dostawki także wchodzące w grę. Standard pokoi naprawdę bez zarzutu. Do centrum odległość taksówkowa, a jednak klimat relaksacyjny sielsko-wiejski ;) Fajny starodrzew, staw, wokół pola... Nie jest to może tak klimatyczne miejsce jak Rzepiszew sprzed paru lat, ale myślę, że się nada ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 7:05 pm   

Wojciech napisał/a:
do jedzenia będzie odnawialna biomasa


biomasa to zastanie im po spotkaniu :twisted:
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów