bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zainteresowanych Whisky single malt
Autor Wiadomość
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:21 am   Zainteresowanych Whisky single malt

Witam
Jesli jest ktos zainteresowany degustacja whisky single malt BenRiach Glendronach Balblair i wiele innych prosze o kontakt na privat.
Pozdrawiam
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 12:40 pm   

Wiktorze,
Dajmy gosciowi szanse, moze jego oferta bedzie wyjatkowo atrakcyjna specjalnie dla nas. Moze wcale nie chce z nas zedrzec 300% narzutu za dram plus oczywiscie wynagrodzenie za jego unikalna wiedze ktora przekaze wyjatkowo tylko nam ;)


Swoja droga gosciu tak sie zareklamowales ze na pewno juz wszyscy do ciebie pisza. Nie wiemy kim jestes, skad sie wziales, co oferujesz i za ile
 
 
 
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 7:00 pm   

Witam
Jestem Tomasz z Poznania mam do zaoferowania whisky single malt takich marek jak Glendronach, BenRiach, Balblair oraz w przyszłym tygodniu bede maił do dyspozycji wiecej marek.
Sa to whisky oryginalne z rozlewni w niemczech.Wiekszośc butelek w oryginalnych papierowych tubach. Oddam za 55% wartości rynkowej.

Takze dla sprawdzenia mojej wiarygodnosci po 10zl moge wysłać miniaturki takich whisky jak Glendronach 15, BenRiach 20, Laphroaig 10, The Balvenie 12, Glenmorangie, Glenlivet 12.

Pozdrawiam Serdecznie

P.S. Przepraszam za mój błąd (ta sama wiadomość kilka razy).
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 8:21 pm   

Witaj,

makaron-001 napisał/a:
Oddam za 55% wartości rynkowej.

Jak liczonej?

makaron-001 napisał/a:
sprawdzenia mojej wiarygodnosci

Na początek napisz może kilka słów o konkretnym pochodzeniu tych butelek, aby nikt nie nabrał niepotrzebnych podejrzeń. Rozlewnia w Niemczech oznacza, jak się domyślam, któregoś z niemieckich bottlerów?

Oryginalność butelek łatwo wykazać w sposób praktykowany na aukcjach internetowych: dokładne zdjęcia oferowanych egzemplarzy plus szczegółowe opisy. Sample jako takie niewiele, czy w zasadzie nic, nie gwarantują.

Koniec końców i tak wszystko zweryfikują pierwsze transakcje. O ile będą chętni. W każdym bądź razie: powodzenia.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 9:14 pm   

Witaj

Cena będzie liczona według najniższej ceny internetowej (legalny sklep www.)
Chętny kupnem może sam po szukać w necie taniego sklepu i przesłać mi link z ceną a ja od niej oblicze 55%. Pierwsi chętni za odwagę otrzymają ceny promocyjne.
Zdjęcia oraz konkretniejszy opis wystawie niebawem.
Dzięki za cenne wskazówki.
Myślę ze znajdą się chętni jeśli whisky typu single malt będzie można mieć za cenę zwykłej blended.
np.
BENRIACH 12 YO 43 % w sklepie 165zł a będzie można ją skosztować za 80zł
BENRIACH 16 YO 43 % w sklepie 225zł a można mieć za 105zł

Wydaje mi się że oferta atrakcyjna ???
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Gru 09, 2011 11:03 pm   

Jak masz nowego glendronacha 21yo parliament to bym sie mogl pokusic za 55% ceny

niemniej jednak bys sie musial jakos sensownie uwiarygodnic tak jak pisal Wiktor
 
 
 
McCoy
[Usunięty]

Wysłany: Pią Gru 09, 2011 11:40 pm   

makaron-001 napisał/a:
Zdjęcia oraz konkretniejszy opis wystawie niebawem.


Z natury jestem ufny do ludzi jak ten facet w Misiu o którym żona mówiła "On wierzy, on we wszystko wierzy, Panie władzo, Bóg mnie pokarał takim głupim chłopem!" :)
A szczerze to po 1 witam na forum Makaron a po 2 życzę powodzenia - może dzięki Tobie i inni się opanują i whisky po fazie wzrostu będzie spadało także u innych dystrybutorów:) Lagavulin16 za 90 zł, Balvenie 21 za 190 zł , Port Ellen 23 cs za 290 zł
Ech rozmarzyłem się 8)
A tak z ciekawości to jaką marżę ma sklep na sm?
 
 
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 12:03 pm   

W tej chwili niema mnie w Poznaniu ale będę od 16 grudnia w wszystkim butelka zrobię real foto aby potwierdzić ich oryginalność. Nie jestem dystrybutorem po prostu otrzymuje takie butelki co pewien czas.
Dla pierwszego zainteresowanego który za ryzykuje sprzedam whisky single malt Dalmore 12yo za cene 70zł

[ Dodano: Sob Gru 10, 2011 12:05 pm ]
Dla przykladu jak wyglada butelka

[ Dodano: Sob Gru 10, 2011 12:09 pm ]
Dalmore to whisky z regionu Highlands. Wytwarzana jest w miejscowości Alness, nad zatoką Cromarty Firth na wschodnim wybrzeżu Szkocji. Jest to umiarkowanie łagodny trunek, o zapachu torfu i wyrazistym kwiatowo-słodowym bukiecie i długim finiszu. Zdaniem koneserów Dalmore zasluguje na duzo większe zainteresowanie, niz to jakim cieszy sie dotychczas. To bardzo "ciekawy" trunek.
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 12:27 pm   

Zrób chociaż rozpiskę co tam masz, bo jak się okażę że masz: Benriacha hos, 12, 16, glendronacha 12, 15 i Balblaira '00 to raczej szkoda czasu naszego i twojego (chociaż może glendronacha 15 by sie rozparcelowało po nowym roku).
Natomiast jak się okażę że masz trochę starsze starsze egzemplarze to myślę że się dogadamy.
Pewnie i tak ktoś z Poznania będzie się musiał pofatygować osobiście na rekonesans.
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 5:40 pm   

Czuję, że to taka okazja jak kupienie używanego auta z komisu bez cofniętego licznika. Nie wierzę juz w cuda, choć nie bronię wierzyć innym :mrgreen:
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 6:20 pm   

Mistu napisał/a:
Nie wierzę juz w cuda, choć nie bronię wierzyć innym



Spokojnie - to tylko kolejna inicjatywa licznych na tym forum klonow Pana Sprzedawcy zeby kupowac mlode podstawki i zeby chodzic do "BC". Dosc zenujace, ale nich im tam :wink:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 6:36 pm   

Widzę że za tanio chce za te butelki mogę podnieść trochę. :lol:
A tak w ogóle to chyba mnie z kimś mylicie.
Jeśli macie kogoś zaufanego na tym forum z Poznania to mogę się z nim skontaktować pokazać towar i już będzie wszystko wiadomo na mój temat i prawdziwości tych trunków.

[ Dodano: Sob Gru 10, 2011 6:43 pm ]
Dla zainteresowanych to niedawno odbyły się targi we Frankfurcie (nad menem) Na tych targach ogłoszono najlepszą Niemiecka destylarnie whisky i wygrała Rothause i właśnie stąd mam te butelki. Dla wszystkich niedowiarków.

Pozdrawiam
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 8:56 pm   

a co ma Rothause do Benriach, glendronach, balblair czy dalmore? napelnia butelki?
 
 
makaron-001 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach, Dalmore
Dołączył: 08 Gru 2011
Posty: 74
Skąd: Poznan
Wysłany: Sob Gru 10, 2011 9:27 pm   

Ma wykupione licencje tych firm i je sprowadza i może je oryginalnie sprzedawać dalej nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wiem ze maja wykupie licencje na niektóre whisky. Można sobie poszukać w necie o 13. Interwhisky Show vom 25.-27.11.11 i tam można się dużo dowiedzieć.
http://www.interwhisky.com

[ Dodano: Pon Gru 19, 2011 10:00 pm ]
dla zainteresowanych

http://bestofwhisky.pl/forum/viewtopic.php?t=2008
 
 
Whiskonsin 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: jeszcze nie wiem
Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Gru 23, 2011 1:04 pm   

Hej Kolego z Poznania. Daj mi namiar tel.na Ciebie,jestem z Poznania i chętnie coś kupię.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów