bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Japińskie i szkockie podstawki
Autor Wiadomość
Islayman 
Singlemalt Whisky Follower
I love it!


Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 202
Skąd: Debrzno
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:19 pm   Japińskie i szkockie podstawki

Witajcie,

Planujemy sprowadzić trochę japońskich i szkockich podstawek.
Jeśli ktoś chciałby zamówić jakąś konkretną pozycję to poproszę o informację . Postaram się podać ceny.

Z japończyków mamy taki wybór:

CHICHIBU THE FIRST 070 61,8%
CHICHIBU THE FLOOR MALTED 070 50,5%
CHICHIBU THE PEATED 070 50,5%
HAKUSHU SINGLE MALT 12 Y 070 43%
HAKUSHU SINGLE MALT 18 Y 070 43,5%
HAKUSHU SINGLE MALT 18 Y 070 43%
HIBIKI 12 Y 070 43%
HIBIKI 17 Y 070 43%
ISAWA STANDARD
ISAWA 10 Y
ISAWA 1983
ISHIRO'S MALT & GRAIN
ISHIRO'S MALT MIZUNARA WOOD RESERVE
NIKKA ALL MALT
NIKKA BLACK NIKKA SPECIAL
NIKKA BLACK NIKKA 8 Y
NIKKA FROM THE BARREL
NIKKA MIYAGIKYO
NIKKA MIYAGIKYO 10 Y
NIKKA MIYAGIKYO 12 Y
NIKKA MIYAGIKYO 15 Y
NIKKA PURE MALT BLACK
NIKKA PURE MALT RED
NIKKA PURE MALT WHITE
NIKKA SUPER NIKKA
NIKKA TAKETSURU 12 Y
NIKKA TAKETSURU 17 Y
NIKKA TAKETSURU 21 Y
NIKKA YOICHI
NIKKA YOICHI 10 Y
NIKKA YOICHI 12 Y
NIKKA YOICHI 15 Y
NIKKA YOICHI 20 Y
TOGOUCHI 18 Y
TOGOUCHI 12 Y
YAMAZAKI PUNCHEON 070 48%
YAMAZAKI SINGLE MALT 10 Y 070 40%
YAMAZAKI SINGLE MALT 12 Y 070 43%
YAMAZAKI SINGLE MALT 18 Y 070 43%
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:39 pm   

Co to jest Isawa 1983?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Islayman 
Singlemalt Whisky Follower
I love it!


Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 202
Skąd: Debrzno
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:43 pm   

http://www.smwhisky.com.au/Isawa_(Monde_Shuzo)


Pod tym adresem jest krótki opis destylarni i tego produktu.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:50 pm   

Zapoznałem się. Nie brać ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:54 pm   

Parada cieniasow. No, ale moze ktos z bardzo bardzo poczatkujacych, ktorzy uwazaja, ze mus miec na polce oryginalna choc nudna butelke.......
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 11:43 am   

Po ile by była hibiki 12?
Ewentualnie jakbyś robił jakiś sampling czy coś to pisałbym się na pustą butelkę, to bym se nalewkę przelał :mrgreen:
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
Islayman 
Singlemalt Whisky Follower
I love it!


Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 202
Skąd: Debrzno
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 12:46 pm   

Hibiki 12 - 300zł

Fakt - ładna karafka :)
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 12:51 pm   

O cholera, chyba ją piłem ostatnio... Pośród koniaków była jak ślepy wśród jednookich. Czy jakoś tak ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów