bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bóg mnie chyba nie kocha
Autor Wiadomość
tufta 
Singlemalt Whisky Apprentice
Urodzę Antychrysta


Ulubiona whisky: Jeszcze nie wiem
Dołączyła: 30 Maj 2015
Posty: 48
Skąd: Bydgoszcz
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Nie Cze 14, 2015 9:50 am   Bóg mnie chyba nie kocha

W moim beznadziejnym i pozbawionym sensu życiu chciałem mieć odrobine luksusu i prestiżu.
Postanowiłem ,że bede pił whisky. Zadowolony z siebie kupiłem sobie JD za 129 zł. Pomyslałem zaprosze kuzyna ,poczestuje go niech wie jak ,żyją PANOWIE I SZLACHTA. Kuzyn był pod wrażeniem,powiedział ,że to whisky za 129 zł to już wyższa pułka i ,że jak ktoś się zna na whisky i widzi co pije to bedzie wiedział ,że to prestiż.Zadowolony z siebie i z tego ,że poszpanowałem przed rodziną wszedłem na to forum. Napisałem ,że Bóg mnie nie kocha bo to zapewne za jego sprawką sie tu znalazłem. No i czego ja się dowiedziałem. Że whisky za 129 zł to żaden prestiż ani szpan. Ja piję szczyny,mieszaną taniochę dla biednej masy.Pomyślałem sobie ,no dobra Jahwe tak pogrywasz . Poczytałem trochę i kupiłem sobie pierwszego single malta. Pokazałem ją kuzynowi i poczestowałem. Mówię mu,piliśmy Robert szczyny ,to co teraz pijesz to prestiż. Był pod wrażeniem. Byłem zadowolony ale tylko do czasu gdy nie zaczeło we mnie coś narastać,mianowicie wewnętrzny głos Jahwe który mówił. Nie spoczywaj na laurach ,poczytaj więcej o whisky,pogłębij temat. No i wtedy wszedłem na to forum. I co sie okazało? Że ten single malt za dwie stówy to podstawka,jeden z najtańszych maltów w sprzedaży. Prawdziwy prestiż zaczyna się od 2000tyś za butelkę.Szlag by to trafił,ja już chyba nie zaznam luksusu i prestiżu. Mogłem żyć w niewiedzy i byś szczęśliwy niż wchodzić na to forum i posiadając jakąś tam wiedzę być ciągle zdołowanym fiutem. Jest niedziela,ide sobie popracować bo mam to wszysto w du..pie.
_________________
Żeby mi się chciało jak mi się nie chce
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów