bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
KONKURS FOTOGRAFICZNY
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Cze 08, 2017 9:53 am   KONKURS FOTOGRAFICZNY

Jesteśmy ustawicznie bombardowani dziesiątkami zdjęć whisky. Latest arrivals, premierowe edycje, whisky wyróżnione na aukcjach, whisky najdrożej sprzedane, whisky "ha, ha, ha, patrzcie co mam", whisky na festiwalu, whisky na lotnisku, whisky w dyskoncie, whisky na nowej półce, "czy to dobra cena?" whisky, whisky-i-moje-stopy, "ostatni kieliszek whisky", nie-mam-zdjęcia-więc-choć-coś-podlinkuję-z-whisky i tak dalej, i tak dalej. Widać, tkwi w ludzkości przemożna potrzeba pstrykania zdjęć whisky, a przede wszystkim potrzeba dzielenia się takowymi.

Tradycyjnie wychodząc naprzeciw tym powszechnym tęsknotom, BOW ogłasza pierwszy w swoich dziejach Konkurs Fotograficzny! Będą nagrody!

Tematem niniejszego konkursu jest: "Najgorsze Miejsce na Degustowanie Whisky".

Prace konkursowe powinny obejmować zdjęcie jakiegoś "szlachetnego, bursztynowego trunku" (w kieliszku, w butelce, w zakrętce od majonezu... bez różnicy) spożywanego, względnie przygotowanego do spożycia, w okolicznościach możliwie niesprzyjających, kuriozalnych, perwersyjnych, bądź eksperckich. Smażalnia ryb, poranny "wonny" autobus komunikacji publicznej, manifestacja KOD, siłownia pełna ćwiczących atletów, a może któryś z krajowych Festiwali whisky?... Pełne pole do popisu pozostawiamy naszym forumowiczom.
Zdjęcia zgłaszane na konkurs należy najpierw samodzielnie umieścić na któryś z ogólnie dostępnych, temu celowi służących serwerów (np. imgBB.com, IMGur.com itp.), w tym temacie linkując skrót do niego, przy użyciu komendy [img]link[/img]. Zdjęcie musi otwierać się bezproblemowo (nie ohasłowane itp.) i być wystarczającego, do podziwiania zawartości, formatu (= odpowiednio czytelne dla zrozumienia intencji autora).

Można zgłaszać nieograniczoną ilość propozycji.

Termin na wgrywanie zdjęć konkursowych upływa z końcem miesiąca czerwca b.r. Wówczas zostanie ogłoszona na Forum ankieta, w której wszyscy Forumowicze będą mogli oddać głos (jeden) na najlepszą, wg nich, fotkę. Redakcja zastrzega prawo do wyeliminowania z konkursu zdjęć, z istotnych powodów (np. ewidentnie naruszających czyjeś dobro, powtarzających się tematycznie, nieczytelnych itp.) bez możliwości odwołania się od takiej decyzji ;)

Nagrody? Oczywiście! Po pierwsze wiekuista sława - zwycięskie zdjęcie zostanie opublikowane na facebookowym profilu BOW, zapewniając dostęp do niego milionom, jeśli nie miliardom entuzjastów szlachetnego, bursztynowego trunku! Ponadto, zwycięzca głosowania otrzyma specjalny sampel whisky z zapasów BOW, który sobie wybierze spośród naszych propozycji. Może to być np. jakaś Port Ellen, stara Bowmore, może Brora, może wiekowa sherry bomb, albo fruit bomb, albo coś ze "starych Włoch" itp. Ponieważ każdy ma odmienne preferencje, a i mógł już określonych whisky próbować, konkretną edycję-nagrodę ustalimy bezpośrednio ze zwycięzcą. Odbiór owej nagrody rzeczowej na którymś ze spotkań BOW, lub wysyłka pocztą na wskazany adres (w PL).

W razie wysokiego poziomu nadesłanych prac, Redakcja zachowuje prawo do przyznania dowolnej liczby nagród dodatkowych (niespodzianek) autorom wyróżniających się - w jej niezawisłej ocenie - kadrów ;)

I to tyle. Pogoda za oknem piękna, a i whisky już nie mogą się doczekać wysmakowanych sesji. Aparaty (smartfony) w dłoń. Powodzenia!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
wncvirus 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Bunnahabhain
Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 79
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Cze 22, 2017 10:49 am   

Nikt nie bierze udziału :o :?: :?:
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Czw Cze 22, 2017 6:08 pm   

a bo to konkurs dedykowany whiskaczom, co to "biznes relacje" pielęgnują. Forumowicze z męskim pierwiastkiem czekają z utęsknieniem na konkurs Xmasowy Rosomaka :smile:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Cze 22, 2017 6:18 pm   

Ruda napisał/a:
Forumowicze z męskim pierwiastkiem czekają z utęsknieniem na konkurs Xmasowy Rosomaka


W tym roku zmiana - wygrywajacy wysyla mi butelke ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Sob Cze 24, 2017 12:35 pm   

rosomak napisał/a:
W tym roku zmiana - wygrywajacy wysyla mi butelke ;)


Rosomaku, oczywiście, że Tobie wyślę :wink:
Warunki są dwa. Konkurs bardzo wysokiej jakości i Whisky znakomita, genialna (FAQ ogólne I pkt.9)
Sesja zdjęciowa "Indyków" z poszetką w "zoo" nie wchodzi w rachubę.

z pozdrowieniami męski i damski pierwiastek :smile:
In Flames-When The World Explodes(ft.Emilia Feldt)/Bowmore 1964/2002 37 yo fino Sherry Cask
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 10:03 pm   

Skoro nikt nie startuje...
Jest powszechnie wiadome, że najgorsze warunki do degustacji szlachetnego, złocisto-bursztynowego trunku, występują w Grudziądzu, w hotelu Ibis. W miejscu tym nieprzejednana Pani Celina w ordynarny sposób odrzuca możliwość przeprowadzenia degustacji i festiwali whisky, więc nie pozostało mi nic innego, jak wrzucić fotkę na schodach pod hotelem.

https://ibb.co/mf7mDQ
 
 
Hogshead 
Singlemalt Whisky Acolyte
& Pisshead


Ulubiona whisky: BOW more
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 64
Skąd: England
Wysłany: Pią Cze 30, 2017 10:11 pm   

Zgłaszam kolejne miejsce które mi przypomniała fasada hotelu IBIS w Grudziądzu. Czyżby była obłożona tym samym materiałem co... ?


https://static.independent.co.uk/s3fs-public/styles/story_large/public/thumbnails/image/2017/06/28/15/grenfell-tower.jpg
_________________
it's sair ficht fir howfay bred
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lip 03, 2017 8:53 am   

Ponieważ nie było zgłoszeń zgodnych z zasadami konkursu, pozostaje on nierozstrzygnięty ;)
Kolejny konkurs już wkrótce, damy wszystkim odetchnąć, a i czas na przygotowanie się przyda - tym razem zapytamy o trzecią literę alfabetu!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów