bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Xmas 2017
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 9:45 am   Xmas 2017

Juz w przygotowaniu.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 19, 2016 6:25 pm   pierwszy teaser ;)



Więcej szczegółów bardzo wkrótce ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
PawelWojcik 
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014
Posty: 571
Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
Wysłany: Wto Gru 20, 2016 11:13 am   

_________________
serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 11:55 am   

Czas na troche szczegolow – choc przyznaje, ze nie wszystkie to ewentualnym, a jeszcze nie zgloszonym chetnym do udzialu w tej imprezie pomoga one zdecydowac co robic. Domyslam sie tez w kierunku jakiej decyzji pobiegna ich mysli ;)

Co bedzie?

Zgodnie z tegorocznym zalozeniem - planujemy kontynuowac klimaty owocowe, tzw. „fruit bombs” (© JacekBee) najlepiej z ciekawymi przyleglosciami. Oczywiscie jak to na Xmasie chcemy poszukiwac najlepszych z najlepszych. Jak to bedzie widoczne ponizej – chcemy miec duze szanse na kilka rzeczy naprawde wybitnych zamiast grona lepszych sredniakow (co oczywiscie kosztuje).

Kiedy?

Bez zmian: 15-17 grudnia 2017.

Gdzie?

Sa 2 opcje – poludnie Polski (najprawdopodobniej Wisla) albo Szczecin i jego okolice. Wiele zalezy od ilosci osob zdecydowanej na uczestnictwo. Jezeli ktos warunkuje swoje uczestnictwo konkretnym miejscem gdzie bedzie odbywala sie impreza to prosze niech napisze to w PW natomiast bede mial z pewnoscia takie zgloszenie na uwadze jako „mniej pewne”.

Kasa

Noclegi i wyzywienie chcielibysmy zamknac w okolicach 300 pln za osobe za caly pobyt. Mozliwe troche drozej lub taniej, ale raczej niewiele.
Co do whisky - tez 2 opcje. Jedna to skladka na whisky w postaci 500 euro (lub rownowartosc w zlotowkach). W takim wypadku nie nabywa sie na wlasnosc zadnej butelki ani jej czesci – jest to po prostu skladka umozliwiajaca uczestnictwo w imprezie. Druga opcja jest dla tych, ktorzy koniecznie chca jakas butelke miec. Jezeli jako BOW mielibysmy takiej butelki dla kogos teraz poszukiwac to prosze sie liczyc z wydatkiem rzedu 1000 euro. Moze to byc w praktyce mniej, ale moze i wiecej – ta kwota ma dac pojecie do jakich absurdow doszly ceny rzeczy wielce obiecujacych i uciac wszelkie dylematy „czy mozecie mi znalesc cos za 200, a moze 300?”. Nietety juz nie. Nie na te impreze. Szukajacy cudow moga probowac na wlasna reke.

Oczywiscie jesli ktos posiada, albo ma na oku konkretna whisky, ktora moglaby sie na Xmas nadac to cena nie odgrywa zadnej roli – prosze o wskazanie jej na PW – zawsze chetnie odpowiem czy sie nadaje, czy nie wraz z uzasadnieniem ;)

Terminy

Termin zgloszen „niezobowiazujacych”: 31 sierpnia.
Termin zgloszen popartych wplata calej kwoty na nocleg i wyzywienie: 29 wrzesnia.
Ostateczny termin wplaty skladki na whisky albo zakupu butelki: 31 pazdziernika.

WSZYSCY, ktorzy juz wczesniej butelki na Xmas kupili i zostaly one zaaprobowane proszeni sa o wyslanie mi PW z linkami do swojej flaszki. Z jednej strony nie ukrywam, ze przypomni mi to co i kto konkretnie ma ;) , a z drugiej zawsze lepiej sie upewnic czy nie zaszly jakies zmiany, czy butelka fizycznie rzeczywiscie dotarla itp.

Pytania natury ogolnej prosze ponizej zas wszelkie kwestie dotyczace uczestnictwa konkretnych osob oraz kupowanych butelek prosze na PW.

P.S. W zwiazku ze wspomnianymi cenami tym bardziej zachecam do udzialu w spotkaniu jesiennym, a takze wszelkich innych organizowanych przez BOW w bardzo budzetowych (jak na whisky) cenach, a na ktorych butelki nadal jakims cudem sa interesujace ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 3:48 pm   

rosomak napisał/a:
klimaty owocowe, tzw. „fruit bombs” (© JacekBee) (...) Oczywiscie jak to na Xmasie chcemy poszukiwac najlepszych z najlepszych


polecam Xmas, wybór whisky podług JackaBee/BOW, warto, Szczecin nie :wink: , ale nieobecni nie mają głosu

https://youtu.be/_I6Ej9HJVEQ
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 4:13 pm   

Ruda napisał/a:
Szczecin nie

Coz - widzialas Szczecin od najgorszej strony i wina w tym oczywiscie organizatora - nie wypieram sie. Ci, ktorzy byli w okolicach typu Mlyn czy lesniczowka mysle nie maja az tak zlej opinii, ale nie bede sie upieral, ze to najbardziej interesujace i najlepsze krajobrazowo miejsce w Polsce. Tym bardziej zawsze chetnie zobacze propozcje konkretnych innych miejsc gdzie imprezy moznaby urzadzic. Na razie konkrety padly w sprawie Bieszczad i pewne ustalenia w sprawie okolic warszawskich. Chcesz zglosic cos w poblizu Olszytna? ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 5:00 pm   

zawsze jestem lokalną Patriotką i nie omieszkam wspomnieć, jak jest "prowokacja" :smile:
OSADA :smile: www.gleboczek.pl
www.browarwarmia.pl z możliwością zwiedzania Browaru (po uzgodnieniach)
www.przystanolsztyn.pl najlepsza kuchnia

a i zawsze jestem wybredna, co do whisky i miejsca, nie żeby wredna, ale wybredna :wink:
Ostatnio zmieniony przez Ruda Wto Sie 01, 2017 9:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 5:28 pm   

Mysle, ze cen jak te deklarowane na stronie www.przystanolsztyn.pl typu 500 pln za noc super okazja nasi goscie mogliby nie zaakceptowac, ale gdybys mogla wspomoc wyprawa do innych i konkretnymi ofertami na przyszloroczna majowke czy tez impreze jesienna to bedzie to bardzo cenny wklad :grin:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 5:45 pm   

@Rosomaku, no, proszę Cię, litości :wink: majówka/jesień w Warmińsko-Mazurskim po oddaniu "autostrady" Warszawa-Olsztyn, to będzie graniczyć z cudem, podobnie jak ze znalezieniem wybitnej whisky na Festiwalach :wink:

a to sobie pożartowaliśmy :smile: , siak-owak, polecam Xmas i życzę udanych degustacji xmasowych :smile:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 5:49 pm   

Tak podchodzac to sie nigdzie nigdy nic nie da zrobic. A jednak sie chcacym udaje.
Dzieki za zyczenia :)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 6:07 pm   

Ja bym preferował Szczecin i okolice, chociaż Wisła nie jest warunkiem wykluczającym.
 
 
4inhand
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Szukam
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 125
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 9:59 pm   

Ja chciałbym agitować w dwóch kierunkach:

1. Szczecin - bo ma świetną atmosferę - zawsze nad morzem to nad morzem ;) ... ale oczywiście Milerowie dojadą wszędzie ;)
2. Składka - z mojego doświadczenie składka jest najlepszym rozwiązaniem. Za każdym razem kiedy na mocnej imprezie miałem dobrą butelkę to prawie nic nie zostawało, a jak miałem słabą to dużo zostawało, tylko że potem jej nie piłem ... bo była słaba :)

Pozdrowienia z Poznania!
_________________
Less is more
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 10:48 pm   

Zima to góry, narty etc., jestem bardzo za Wisłą :)
buziaki
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 11:29 pm   

loom napisał/a:
Zima to góry, narty etc., jestem bardzo za Wisłą :)
buziaki

Chcesz stracic prawo jazdy?
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 6:38 am   

Cytat:
Chcesz stracic prawo jazdy?


Jak można Tomku stracić coś czego się nigdy nie miało :mrgreen: :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów