bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Xmasowy
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 3:00 pm   

wncvirus napisał/a:
szkoda że mi się nie udało


Ale miales bardzo ciekawy strzal, gratulacje tak czy inaczej :grin: Za rok pewnie znowu bedzie konkurs. A moze jakis jeszcze wczesniej ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
Ostatnio zmieniony przez rosomak Wto Gru 19, 2017 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 3:36 pm   

Cytat:
Obcesowy siarkowiec. Lekko bezczelny nawet. Po ciemnej sherry.


Cóż mogę powiedzieć, niezmiernie się cieszę z udziału w konkursie i wygranej. Czuję iż to whisky w moim ulubionym klimacie, bliskim memu sercu i kubkom smakowym.
Glenrothes po ciemnej sherry od Cadenheada wydany w serii Authentic Collection; plus ten minimalistyczny opis Rosomaka wnoszący już pewne rysy, cechy tej whisky.. zapowiadają naprawdę przednią zabawę.

I taka jeszcze mi się nasuwa uwaga, o której już dawno chciałem napisać przy okazji zupełnie innego wątku, ale jakoś wyleciało mi z głowy.
Fajnie że jeszcze komuś się chce coś robić, że pojawiają się takie inicjatywy jak ten konkurs i temu podobne.
Bo to powoduje iż bardziej takie społeczności, można powiedzieć rodzina forumowa się integrujemy; że w tym pędzie codzienności potrafimy na chwilę przystanąć, coś od siebie napisać, wymienić się uwagami i spostrzeżeniami, czasami nawet posprzeczać.. bo jak nam się przestanie chcieć, to wtedy takie inicjatywy jak forum BOW, jak nasze whiskowe spotkania stracą na wartości, przestaną mieć po części rację bytu.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 8:58 pm   

Gratuluję Zwycięzcom :smile: .

Fajnie, że tyle osób wzięło udział w konkursie i podzieliło się swoją wiedzą. Zabawa jednak przednia, na początku oczekiwałam czegoś w innym stylu, niż poprzedni konkurs, ale dałam się "wkręcić".
Do miłego następnego ;)
 
 
Laphromac 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: springbank
Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 81
Skąd: rzeszów
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 10:31 pm   

Dzięki Rosomaku za organizację zabawy i jej merytoryczną koordynację. Gratuluję koncepcji. Jak dla mnie było to kilka ciekawych wieczorów spędzonych na przeglądaniu forum, bazy ale też strony Maltmadness, w poszukiwaniu tropów ;) Dodatkowym plusem było włączenie się Wiktora i jego teza o zasadniczym podobieństwie w odbiorze whisky na pewnym etapie obcowania z nią. Teza tym bardziej skłaniająca do własnych przemyśleń, jeśli naniesiemy na siebie dwie notki smakowe whisky konkursowej : Rosomaka z zagadki i Wiktora z bazy. W pierwszej chwili różne ale po uniesieniu kurtyny podobne. U Wiktora brakować może z jednej strony w zapachu dominanty miodów, ale z drugiej strony jego aromaty są całkiem blisko i faktycznie mogą wynikać z innych ścieżek kojarzeniowych.
Zagadka ciekawa na początku i na końcu a dodatkowo pouczająca ! Jeszcze raz gratulacje Rosomaku.
Oczywiście nie mogę nie podziękować Głównej Motywatorce, a w zaistniałym stanie rzeczy Głównej Motywatorce i Fundatorce ;) Dziękujsja ! ;)
A co do nagrody to jakkolwiek jest tylko miłym dodatkiem do zabawy, to decyzja Rosomaku jak najbardziej słuszna, tym bardziej, że Bartoszek ładnie „rozprowadził peleton” swoją analizą „znacznie !!” ułatwiając zadanie pozostałym ;) niezależnie od tego, że jego finalna koncepcja była całkiem ciekawa .
Jeszcze raz dzięki i korzystając z okazji mały apel do Rudej - powściągaj w przyszłości swoją hojność bo zabawa odrobinę traci bez Twojego udziału ;)
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Gru 19, 2017 10:51 pm   

Spoczko ;) kolejny konkurs mój ci jest! :lol:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro Gru 20, 2017 8:07 am   

Ciesze sie, ze nie ma sporu w sprawie podzialu wygranej ;)

Poprosze obu zwyciezców o podanie mi danych do wysylki na PW.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów