bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiosna 2018 - przygotowania, whisky, organizacja
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lut 08, 2018 10:45 am   

Wybrany termin to 18-20 maja 2018.

Proszę o ostateczne potwierdzenie się wszystkich w 100% zdecydowanych uczestników w tym temacie, do końca tygodnia. Należy podać też rodzaj pokoju, jaki wybieramy (1-os, 2-os i z kim?).
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 08, 2018 11:28 am   

Potwierdzam.. surykatka i pinio
Pokój 2 osobowy

.. tylko proszę w zestawie do pokoju stopery przy moim łóżku, żeby chrapanie Piotrka mi nie zrujnowało psychiki w nocy

.. mogę również zrezygnować z stoperów na rzecz pokoju z widokiem na nasze Polskie Morze :mrgreen:
 
 
Jester 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: szukam
Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 14, 2018 9:00 pm   

Potwierdzam obecność.

Butla Signatory już kupiona i zgłoszona.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lut 15, 2018 8:23 pm   

Dopisałem. Na razie na pokój 1-osobowy. Jeżeli dwójka, daj znać z kim.
No i czekam na info o butelce piątkowej.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Jester 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: szukam
Dołączył: 11 Cze 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 16, 2018 11:35 am   

Hej!

Napiszę w wątku spotkania, bo to chyba na to najlepsze miejsce.

Czy ktoś chciałby się zdecydować na pokój dwuosobowy ze mną podczas wiosennego spotkania BOW ? Jeśli ktoś jest chętny, jeśli mogę odpowiedzieć na jakieś pytania - proszę o PW.


Pozdrawiam serdecznie, Sławek
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Lut 16, 2018 2:13 pm   

Tomek1 ma fajnego kumpla co robi chrzest bow, ksywa Gargamel. On nie zadaje zbednych pytań, w ogóle z tego co słychać, niewiele mówi. Kompana będziesz miał miłego do dwójki :lol:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 1:57 pm   

Niestety! Mr G Tym razem się na Spotkanie nie zapisał. Ponoć dlatego, że Loom nie jedzie?... ;)

Tymczasem, namnożyło się nam różnorakich torfów. Zaryzykuję tezę, że takiej plejady śmierdzieli, w jednym momencie, jeszcze na spotkaniach BOW nie gościliśmy. Zapowiada się konkretna, ostra rzeźnia. Prawdopodobnie z częścią butelek zapoznamy się więc w sobotę wieczorem, już po przeglądzie starego Signatory. W ramach pokuty.

W przyszłym tygodniu powinny być już znane wszystkie detale dot. pobytu (jak też zaliczki). Kto się jeszcze nie określił z zakwaterowaniem, ma ostatnią chwilę na działanie - potem zostanie mu przydzielony pokój (i towarzystwo) z rozdzielnika ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 6:37 pm   

Ehhhh Loom zrobi co może żeby tych paskud skosztować, nawet jak Gargusia nie będzie :) . Gorzej, że jak mnie ładniejsza połowa informuje, i wrzesień robi się nie taki już pewny. Taka z Looma dupa, a nie whiskoman ;) .
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 6:45 pm   

Nie wiem czy z Looma dupa ale napewno pantoflarz . Taki fajny kolega i poszedł na zmarnowanie :sad:
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lut 27, 2018 7:43 pm   

http://www.blasty.pl/3607...-po-pantofelsku
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 7:31 am   

:lol:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Lut 28, 2018 1:50 pm   

Lepiej panowie, zamiast dogryzać tym mniej zaradnym życiowo ;) zastanówcie się, co przesuniemy z piątku na sobotę? Destylarnie z Islay? Najsroższe, młodociane hardkory? Torfy lekkie i bardziej złożone? Zauważmy, że ze starego Signatory jedynie CI bronić wtedy będzie honoru nadpsutej ryby i starego smażonego sera.

Ponadto, proponuję kronikarzowi (czyli Sami-wiecie-komu), aby zawczasu przygotował dodatkowe arkusze ocen, do zebrania punktacji w następujących, oscarowych kategoriach specjalnych:
1. "Największy śmierdziel wśród śmierdzieli" dla whisky kładącej pokotem całą resztę (i nas)
2. "Rozczarowanie spotkania" dla whisky która nie sprostała swej legendzie ;)
3. "AWN Awards 2018 Best New starlet" dla whisky/destylarni najlepiej rokującej w swoich eksperymentach z torfieniem słodu

[ Dodano: Pon Mar 05, 2018 11:43 am ]
AKTUALIZACJA

Finalnie potwierdzamy miejsce spotkania: http://www.hotel-ustka.pl/
Weekend spędzimy w najlepszym wg nas obiekcie w Ustce... a sprawdziliśmy ich wiele ;) Lokalizacja wprost na waterfroncie , dosłownie o kilka kroków od portowej kei, jak też tawerniano-żeglarskie wnętrza Armady doskonale dopełnią, jak sądzimy, klimatu obu naszych degustacji ;) Kuchnia tamtejsza jest ponoć również niczego sobie ;)

Łączny koszt pobytu wynosi 380zł/osobę za weekend i obejmuje:
- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych
- śniadania w sobotę i niedzielę
- kolacje w piątek (godz. 21:00) i w sobotę ( godz. 19:30)
- sala itd.

Degustacje: piątek start godz. 17:00 (lub wcześniej, jeżeli się wszyscy już zbierzemy), sobota - start godz. 15:30.
Plan na sobotę, włączając obiad, ustalimy wspólnie na miejscu. Będzie to program nieobowiązkowy ;) a możliwości spędzenia tego przedpołudnia ciekawie, jest w Ustce naprawdę wiele.

ZALICZKI I WPŁATY:
- minimum 50% kwoty rezerwacji prosimy wpłacić do czwartku 8 marca,
- pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej do dnia 8 kwietnia.
Zaliczki, jak zwykle, są bezzwrotne i przepadają w razie rezygnacji z przyjazdu.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Pinio 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Glendronach,Islay
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 05, 2018 12:01 pm   

No to ja jeszcze raz potwierdam noce z Surogatką czy jak mu tam-a dodatkowo zaręczam że on też chrapie , ale miłość wszystko zwycięży. :roll:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Mar 07, 2018 8:33 pm   

Przypominam o wpłatach, bo coś ich mało. Termin wpłaty pierwszej zaliczki upływa jutro.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Śro Mar 07, 2018 11:42 pm   

Konto to co zwykle?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów