bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co ludzi bardziej interesuje?
Autor Wiadomość
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Śro Lip 17, 2019 12:48 pm   

Ruda napisał/a:

no, raczej negatyw, jeżeli ktoś jest świadom jakiejś sytuacji (odnoszę się ogólnie, nie do powyższego tematu, bo nie znam) i nie potrafi jasno wyrazić zdania tzw. co za plecami, to i w oczy.

Mi to raczej przypomina rozważania Adasia Miauczyńskiego z pociągu w Dniu Świra. Co zrobisz będzie źle.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Śro Lip 17, 2019 1:14 pm   

no popatrz ;) , a mi przypomina "zwalanie na gust. Kręgosłup moralny ma się jeden.
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Śro Lip 17, 2019 1:16 pm   

To zwykle osoby które już sie wypowiadały i dały spokój.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 9:21 am   

skoro, już wszyscy przenieśli się na profil mało mnie interesujący, możecie dla mnie przywrócić z banicji mojego kolegę Looma?
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 9:39 am   

Oczywiście. Za 10 lat.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
kraks 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Jeszcze nie wiem
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 55
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 5:29 pm   

Na którym to profilu fb można poczytać tak edukujace treści?
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 6:09 pm   

Na FB na grupie "Idziemy na whisky". Post/y odnosnie spotkania w Trzebnicy.

https://www.facebook.com/...=group_activity

[ Dodano: Czw Lip 18, 2019 7:12 pm ]
BTW najnowszy post jest jak widze o pewnej starej Strathisli, ktora "zagoscila" u nas wlasnie na shoutboxie. Takie to przypadki.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 6:58 pm   

Cytat:
Post/y odnosnie spotkania

To był już ostatni akord ;) Tam zresztą przyczynkiem było coś innego, niż sam festiwal.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 8:19 pm   

Jak zachowa/W jakim kierunku pójdzie nowa grupa whisky?
bodajże, kiedyś często był używany tekst nie jestem odbiorcą tego typu miejsc i na tym poprzestanę. Zresztą dzisiejsza "Strathisla" potwierdza poziom.
Jedyny festiwal, nadktórym jeszcze się pochylam to WLW, aczkolwiek miło by było, gdyby Pan Buss inaczej spojrzał na słowo pisane, bo klient się zmienił. Mniej "poklepywania" Wolfa i wzniosłych słów przy podstawkach, a więcej konkretnych informacji. Odsunąć blogerów, ambasadorów, to wyższy level, nie każdy umie przeskoczyć ;) , ale świat whisky idzie w tym kierunku. No oprócz naszego polskiego piekiełka :) ))
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 9:39 pm   

Ruda napisał/a:
Jedyny festiwal, nadktórym jeszcze się pochylam to WLW

Przyjedz na jakis niemiecki, wzglednie, bardziej ambitnie - Mediolan. Wiem, ze drozej i wiecej wysilku, ale to daje lepsza perspektywe. I wyjasnia czemu BOW zadaje pytania, na ktore administratorzy roznych forów sie oburzaja ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Czw Lip 18, 2019 9:53 pm   

"Jedyny", miałam na myśli z polskich, z zagranicznych w tym roku mam już zaplanowany ;) , a w przyszłym roku już w marcu może podejście do http://www.thespiritofamsterdam.com/ , dokonują zmian, odpuścili w tym roku, zobaczę. Pomyślę o Mediolanie.

[ Dodano: Czw Lip 18, 2019 11:14 pm ]
rosomak napisał/a:
wyjasnia czemu BOW zadaje pytania, na ktore administratorzy roznych forów sie oburzaja

wiesz, ja znam odpowiedzi, spojrzałam na link, który załączyłeś, poczytałam, zrobiło się smutno, bo osoby które szanowałam "uwsteczniły się", zeszły do takiego poziomu, do którego jeszcze parę lat temu... ach, nie, nie
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 9:03 am   

Nie biadolmy. Nie wiem, kogo masz na myśli, ale próżna nadzieja, że poruszysz czyjeś sumienie ;) Chcesz brylować w pewnych kręgach, musisz zapomnieć, że lans to obciach i grać na tę samą nutę. Zmieniasz filozofię i po pewnym czasie zupełnie dobrze się z tym czujesz. A to przecież najważniejsze :lol: Żadna strata dla ludzkości i whisky, innymi słowy.
Co do wspomnianego odsuwania, po co pozbywać się "pożytecznych idiotów"? Zamiast wykluczania dla samej idei, lepiej być mądrze ekspansywnym. Zarówno dla idei, jak i pieniędzy. Tak ja widzę tę sprawę. Nie jako problem, a jako szansę.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Pią Lip 19, 2019 2:19 pm   

No taka prawda, sumienie w świecie whisky, płonne nadzieje, ale choć może trochę rozsądku, czy wszystko/wszyscy w amoku ;)
Odnośnie tytułu wątku co ludzi bardziej interesuje?, mnie dzisiaj zajmuje Wasz Przegląd serii Mackillop's Choice w 2020, męczę się przy wyszukiwaniu ;) , ciekawe jaka będzie i jakie notki oczywiście? :)

[ Dodano: Sob Sie 28, 2021 8:42 pm ]
lata upłynęły ;) ))
Zacznę, iż Ktoś podesłał mi stronę z facebooka ( https://www.facebook.com/...991852501548512 ) z potwierdzeniem, iż ...., jak ocenicie tego typu relacje, czy są ... ?
Dlaczego świat Whisky zgadza się zgadza się na na byle jakość, czy nie może być jak w przypadku tej twórczości muzycznej https://www.youtube.com/watch?v=2XNUHQQlIcY (MIOUSHxZespół Śląsk - Pieśni Współczesne), proszę poczytać komentarze przy każdym utworze, mówią, odzwierciedlają wszystko. Zapewne nie było łatwo, nie było prosto, na pewno kosztownie, ale nikt nie zarzuci profesjonalizmu i jakości.
Pozostawiam Was z pięknymi Pieśniami.
Kto jest teraz na Forum polecam na żywo - transmisję - finał https://www.youtube.com/watch?v=5rBPObEFDRU niż strony facebooka o dziwnych relacjach JG Whisky.

[ Dodano: Sob Sie 28, 2021 10:51 pm ]
Forumowicze ;) , BOW wyłączył mi możliwość wstawiania poprawek, szybko pisałam i zabrakło jednego słowa braku, no to w domyśle sobie wstawcie, tam gdzie trzeba innych nadmiar słów wykasujcie, no wiecie o co chodzi ;) Pozdrawiam, miłego koncertu lub wieczoru :)

[ Dodano: Nie Cze 11, 2023 5:02 pm ]
Forumowicze:), jeżeli mogę coś uzupełnić po latach, to Ludu kochany sprawdzajcie, wybierajcie z rozwagą, wymagajcie!, żadne festiwale z "plecaka", "nadmorskie klapki", tudzież "Puzzle" z "gaciami w alembiki" ;)
Liczcie kasę i powierzajcie tym, którzy Was jako klientów będą szanowali, nie mamili pięknymi słówkami.
Dam przykład co by nie było po próżnicy, aczkolwiek, ktokolwiek pomyśli, to nie reklama, a właśnie wieloletnie sprawdzanie, dlatego ten wpis pojawia się w tym wątku.
Milano Whisky Festival (z tłumaczeniem "translate", podobno Młodzieży trzeba wszystko na tacy podać :) )
https://www-whiskyfestival-it.translate.goog/?_x_tr_sl=it&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc
No to "jadziem" ;) , co przewyższa nad polskimi festiwalami w skrócie:
- fest. w grudniu, bilety dostępne już!,
- organizowane cyklicznie w ramach tzw. festivalu degustacje "podstawek", przykład w linku wstęp wolny, opłata tylko za whisky, były w ostatnim czasie, też inne, wszystkie sprzedają się na pniu, załączony link, można pobuszować ;)
- na festivalu będzie dostępny przewodnik po whisky 2024,
- nocleg na miejscu, wszystko wskazane,
- przyjazny Kobietom, żadnych "opijusów", śpiących po fotelach ;) ,
- zwiedzanie Milano we własnym zakresie,
- 3 dni, co jednak rozkłada optymalną ilość osób,
- a no i whisky :) , ale w tym temacie może ktoś inny, kto był się wypowie, co bym nie przesłodziła :) )

P.s.
1. Panie Jarosławie wierzę w WLW i bilety dostępne niebawem ;) , i odkrywane masterclassy oczywiście przed Ludem :)
2. BOW, czy już zasłużyłam na bana na 3 punkty ;) , Szczecin, w jedności, kiedyś powróci, taką żywię nadzieję, cuda "przedfestiwalowe" bywają ;)
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Cze 11, 2023 4:26 pm   

Ruda napisał/a:
Szczecin, w jedności, kiedyś powróci, taką żywię nadzieję, cuda "przedfestiwalowe" bywają

A po jaką cholerę? :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów