bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa dyskusyjna FB!
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sie 12, 2019 5:07 pm   Grupa dyskusyjna FB!

Na razie to kolejny etap testowy (ach, czyż cały portal BOW nie jest ciągle na etapie "zawartości testowej"?... ;) ), jednak wydaje się, że oto dotknęły nas nieuniknione koleje losu, po blogersku rzecz ujmując. Że i nas (NAS!) dopadł syndrom trzeciego tysiąclecia. Z uwagi na systematycznie malejącą aktywność forumową - niektórzy zwą to zjawisko barwnie "czytelniczym schamieniem" - w tym i naszą, niestety, również, oraz przenoszenie się do coraz bardziej napierającej rzeczywistości fejsbukowej, uznaliśmy, że potrzebna jest tam swojska grupa dyskusyjna kultywująca najlepsze, bezkompromisowe tradycje bowowskiego hejterstwa i zawistno-piekiełkowej zaściankowości, tak przecież różnej od nudnej fali dominującego aktualnie bęcwalstwa, lansu i "tego, panie, się k... czytać nie da".
Od dziś zatem rusza grupa TOP 10 whiskies to die before you try gdzie będziemy wspólnie omawiali i doceniali najciekawsze "zjawiska" na rynku whisky w kraju, a nawet za granicą (tak, ciągle istnieje coś takiego jak europejski, a nawet globalny rynek whisky!). Sounds familiar, hmm? ;)
Przekaz poza tym, że musi być prawdziwy, powinien być także słyszalny. Zachęcamy zatem gorąco każdego forumowicza, względnie sympatyka zdystansowanego offu, do niezwłocznego zapisania się do wspomnianej grupy, bo sami dobrze wiemy, jak to ciężko zalogować się na Forum, a na fejsbuku przecież i tak się ciągle jest obecnym, przynajmniej jednym okiem ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Sie 13, 2019 3:56 pm   

[Dzisiaj 12:03] Tomek1: @Ruda - jest na fejsie :)
[Dzisiaj 12:14] Ruda: Nie ma mnie i nie będzie, nie uznaję FB, jeżeli ktoś podszywa się za mnie, zgłoś naruszenie


Tym oto motywem przewodnim, nadszedł czas pożegnania.
BOW na zawsze pozostanie w mym sercu. Był płacz ;) , smutek, radość, dowcip, "nienawiść", ale co najważniejsze miłość do whisky.
Zawsze byłam niezależna, niczym BOW i taka pozostanę.
Dziękuję za możliwość poznania cudnych Osobowości, muzyki niesamowitej, of course ;) i whisky z "wyżyn". Kolega :) (będzie wiedział który) niech wie, że Solstafir (Berdreyminn Full Album 2017), to moja muza po wsze czasy.

Buziaczki, jak powiadał Loom
Wasza Oryginalna Ruda
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 13, 2019 4:48 pm   

Ruda! Co to za bzdury z pożegnaniem ? Przecież jeszcze niedawno pisałaś ze się na spotkanie w końcu wybierzesz, to co to za smęty teraz piszesz?
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 13, 2019 4:59 pm   

Ruda, ale BOW się nie zamyka.
 
 
Ruda 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Cotswolds
Dołączyła: 12 Lip 2016
Posty: 257
Skąd: Zewsząd
Wysłany: Wto Sie 13, 2019 5:24 pm   

@Tomek1, ale na mnie przyszedł czas ;) , nadal droga "whiskowa" w troszkę innej formie, muszę/chcę uczynić niemożliwe nie istnieje, zajmie mi to parę lat i potrzeba jest by się temu w pełni oddać.
@Hubert, pamiętam, spotkanie będzie "tajne przez poufne" :lol: , kiedy, nie wiem, ale nie wyobrażam sobie jeszcze Was "nie wkurzyć" ;) , obiecałam to będzie
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Sie 13, 2019 9:00 pm   

Trzymam Cię za słowo , tylko mam nadzieje ze jeszcze w tym życiu to spotkanie :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów