bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Wiktor
Pią Lis 22, 2019 12:03 pm
Czy bić, aby zabić?

Materiały nie związane z tematyką Forum BOW:
powinny być usuwane niezwłocznie, a osoby je publikujące banowane
37%
 37%  [ 6 ]
powinny być nadal przenoszone do działu Offtopic i tam archiwizowane (z ostrzeżeniem dla autora)
62%
 62%  [ 10 ]
zróbmy tutaj drugi Facebook - cokolwiek zahacza o whisky jest przecież super ciekawe! Zdrowie!
0%
 0%  [ 0 ]
otwórzmy się na wszystko, Regulamin i FAQ wymagają radykalnej zmiany i maksymalnej liberalizacji... dość dyktatury ciemniaków
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 19, 2019 5:52 pm   Czy bić, aby zabić?

Zaobserwowaliśmy ostatnio "zbawcze ożywienie" tj. wzmożenie procesu zaśmiecania Forum treściami niekoniecznie zgodnymi z jego ugruntowaną i obowiązującą tematyką. Z drugiej strony są to, w istocie, jedyne praktycznie treści, które ostatnio bywają tutaj publikowane ;) toteż przed rozpoczęciem ich usuwania jako bezwartościowych/nieistotnych prosimy Forumowiczów o wyrażenie opinii, jaki los powinien spotykać osoby uporczywie naruszające regulamin i nie reagujące na bardziej subtelne metody zwracania im na to uwagi.

Nie jest wykluczone, że Administracja Forum weźmie wynik ankiety pod uwagę podejmując decyzję co do dalszej pragmatyki postępowania ze szczególnie ciężkimi przypadkami tzw. trollingu ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Theodore 
Singlemalt Whisky Apprentice
Lubie Whisky.


Ulubiona whisky: Glen Moray
Dołączył: 10 Lis 2019
Posty: 40
Skąd: USA
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Lis 19, 2019 6:32 pm   

Uwazam, ze forum powinno miec klapki na oczach, a tych co pisza o nie znanych raczej w Polsce Whisky amerykanskiej, nawet za $100000 / butelka ( to bardzo bezwartoscowy i nie istotny temat) trzeba hejtem zmusic by trzymali sie jedynie slusznej, jak w partii komunistycznej, linii kierujacych forum. Nie mozna byc otwartym, a tych co niosa kaganek oswiaty trzeba bic, opluwac i usuwac ich tematy do kosza na smieci. Czyz nie mam racji Panie Wiktorze? To ile Whisky z 2000 destylarnii Whisky w USA Pan poznal i ocenil jako nic nie warte ( jakie to Whisky)? Ja pijacy sporadycznie - hobbystycznie chcialbym poznac opinie znawcy, bom otwarty na BOW jak na kazda Whisky. Dodam, za wpisalem kilka Whisky co pijam ( na szukaj BOW.pl i wynik zerowy) i wiele z nich tu nie ma, nie tylko za oceanu ale i kanalu la manche😳. Tylko tyle z serca mam do powiedzenia.( jak to Pan nazywa w ramach trollingu).

[ Dodano: Wto Lis 19, 2019 7:23 pm ]
Ja tez oddalem glos, by byla jednomyslnosc.😁 6X Tak! Jak w PRL👍
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 19, 2019 7:29 pm   

Kolego Theodore, pozwolisz, że prawo decydowania o tym, o czym traktuje forum pod raczej wymowną nazwą "Best of Whisky" pozostawimy, mimo wszystko, sobie? ;)

Zakładam, że już się Kolega wypowiedział w wiadomej ankiecie, więc co najmniej do czasu jej zakończenia będzie zmuszony pocierpieć w milczeniu, co ewidentnie będzie dla Kolegi srogą, choć i zasłużoną karą.
Forum BOW nie jest bowiem Hyde Parkiem, miejscem do maniakalnego plecenia andronów, banalnej demagogii i truizmów na poziomie kierowcy taksówki ani ideologicznego uprawiania tzw. czynów rewolucyjnych ;) Nie skorzystał Kolega z możliwości udowodnienia swoich racji samplingiem, nie raczył zrozumieć i wziąć pod uwagę ani idei Forum, ani licznych replik, przeczytać FAQ, uspokoić swe mocno rozchwiane emocje - poczekajmy więc na wynik demokratycznego głosowania, czy uprawiane przez Kolegę namolnie, poznawczo zerowe dla nas tyrady zostaną zachowane w ramach cyt. "wpuszczania świeżej krwi", czy jednak powszechnie przekraczają granicę wytrzymałości na pospolity bullshit i trafią tam, gdzie ich miejsce (tj. do kosza).
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Wto Lis 19, 2019 11:05 pm   

Może zasada: co 100 linijek tekstu obowiązkowy sampling, dla każdego piszącego.

Chętnie spróbował bym nowego, ale teoretyk-gawędziarz na dłuższą metę nudzi.

:!: Chyba, że to opłacona przez Trumpa nagonka CIA na reklamowanie burbonów, ... ale wtedy były by darmowe sample. :cry:
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Śro Lis 20, 2019 9:06 am   

tylko radykalne rozwiązania , nazwa forum i 15 lat istnienia do czegoś zobowiązują


zresztą Jacek mistrzowsko przedstawił ten przypadek
 
 
 
Pinio 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Glendronach,Islay
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 20, 2019 4:22 pm   

Jednak jak na operacji--usunąć z marginesem zdrowej tkanki i do kosza
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lis 20, 2019 5:32 pm   

Cytat:
usunąć z marginesem zdrowej tkanki i do kosza


.. Piotrku a jak szeroki ma być margines tej zdrowej tkanki :mrgreen: .. bo nie wiem czy mam się już zacząć obawiać czy też mogę spokojnie spać?
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Lis 20, 2019 6:03 pm   

Aaaj, nie ma co usuwać, do offtopa i tyle :cool:

Można będzie potem galerię swoistą stworzyć: whiskowych osobliwości :twisted:

A na poważnie, kusiło mnie żeby na spokojnie i poważnie odpisać koledze Theodore dlaczego spotkało go takie przyjęcie a nie inne, ale cholera, nie wiem czy jest w tym jakiś sens.

Kolego Theodore, jeśli jeszcze te przestrzenie nawiedzasz, napisz czy chciałbyś zrozumieć, czy masz już swoją, pełną zbulwersowania i emocji teorię na ten temat i nie chcesz niczego słuchać :wink:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Lis 20, 2019 6:36 pm   

JacekBee napisał/a:
napisz czy chciałbyś zrozumieć

Trollowanie czasem bywa stosowane przez lamera – osobę, która podkreślając swoje doświadczenie i wiedzę w danym temacie (a w praktyce jest ona bardzo niewielka, zob Efekt Krugera-Dunninga), próbuje wypowiedzieć się na temat wad czegoś/kogoś, próbuje na siłę pomóc komuś w problemie etc. Kiedy dochodzi do polemiki z osobami bardziej doświadczonymi w temacie, lamer może zareagować śmiesznymi i bezsensownymi argumentami. Kończy się to w wielu przypadkach interwencją ze strony administratora lub moderatorów serwisu.
Więcej o tym fascynującym ;) zjawisku tutaj.

[ Dodano: Czw Lis 21, 2019 6:39 pm ]
Wolą większości historyczne posty Pana Głośnego pozostają na Forum :lol:
Pomimo istnienia jakichś 2000 powodów ;) by to zmienić, wszystkich jego naśladowców, klony albo duchowych spadkobierców prosimy o respektowanie reguł Forum BOW, dostępnych w dziale FAQ. Ze szczególnym uwzględnieniem punktu pierwszego :cool:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Trzymajtusię i 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: jeszcze nie
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 245
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw Lis 21, 2019 7:59 pm   

Może ta część z banowaniem nowego z marszu była zbyt radykalna, sam głosowałem tam gdzie większość, choć jestem za usuwaniem postów zaniżających poziom, zbędnych dla forum, ale zaraz ban ? to pykłem w kompromis. Na każdym forum jest to samo, a jeśli osoba ma wybujałe ego to potrafi googlować godzinami i przepisywać tematy o których fizycznie nie ma pojęcia, do tego używając wyrazów, których nie potrafi napisać bez kopiuj-wklej bo są one nowe dla niego i w ten sposób buduje swoje ego znawcy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów