bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Miłośnicy i fani BOW w natarciu
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Paź 26, 2020 6:04 pm   Miłośnicy i fani BOW w natarciu

https://ifotos.pl/z/qqnqwer
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
satma 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Longrow
Dołączył: 21 Sie 2020
Posty: 145
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 26, 2020 7:14 pm   

chętnie bym poczytał dyskusję bo popcorn w szafce czeka na okazję :)
jednak coś czuję, a na tym zagrzybiałym forum jestem od niedawna (choć zdarzało się mi tu lookać jako gość przez parę lat raz na ruski rok), że to fani z niejakiej loży...
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pon Paź 26, 2020 7:55 pm   

ee nie ma nic wiecej? to jak to tak?
_________________
Doing does
 
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Paź 26, 2020 8:44 pm   

Myśle ze nie tylko forum jest zgrzybiałe ale przede wszystkim jego członkowie :lol: I kto to widział żeby tak szanowaną w Polsce i na świecie LD szykanować zamiast wielbić i kupować te cymesy na potęgę ?!
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Paź 26, 2020 8:52 pm   

Hubert napisał/a:
kto to widział żeby tak szanowaną w Polsce i na świecie LD szykanować

Bo Hubercie, na pewno razem z Tomkiem powiedzieliście flymindowi co pije zanim tego spróbował i ustawiliście jego ocenę, żeby zniszczyć Lożę co jak wiadomo jest celem Waszego życia, a teraz to odium spadło również na BOW. A przecież sam Serge wystawił ocenę jak dla najlepszych whisky na świecie! No prawie...
Następnym razem zaproście Pana Artka na degustację tego rodzaju i być może wszyscy z niej coś wyniosą. W osobistym kontakcie jest całkiem ok choć nie wiem na ile szczere są jego różnorakie zapewnienia, ale tym bardziej warto to sprawdzić :wink:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 9:03 am   

Rosomaku, a jak się Arti popłacze, jak nam coś z jego selekcji nie zasmakuje. Wolałbym aż tak nie ryzykować...
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 10:29 am   

Ja jestem gotowy go zaprosić , nawet wspólnie spróbować jego genialnych wypustów ( mimo ze się zarzekałem ze więcej tego nie zrobię swojej wątrobie ). Pytanie tylko czy przyjmie zaproszenie?
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 10:58 am   

A ja się pytam, gdzie jest Flymind ???
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 11:01 am   

Właśnie ! Gdzie jest ten co się ośmielił dać te haniebną ocenę ?
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 12:35 pm   

Nienawistne, zakompleksione skurwysyny z BOW.
I to są ludzie z którymi piję?

:evil:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 1:49 pm   

Tomek1 napisał/a:
jak nam coś z jego selekcji nie zasmakuje

Dajcie mu spróbować jakichś sensownych rzeczy z lat 90tych co ostatnio piliśmy, a on niech poczęstuje swoimi przysmakami i o nich opowie i zobaczymy...
Hubert napisał/a:
Pytanie tylko czy przyjmie zaproszenie?

Kiedyś Tomek Miler przyjął. Zobaczmy czy człowiek, który "ma do nas stosunek personalny" ma też tyle samo odwagi i oleju w głowie co kiedyś Tomek.


JacekBee napisał/a:
I to są ludzie z którymi piję?

Grzyby Jacku, grzyby. Ty też jesteś grzybem. Kiedy Ty w ogóle ostatnio na jakimś whisky spotkaniu byłeś albo w ogóle jakąś whisky piłeś żeby mieć porównanie? :lol:

Ty zresztą też na pewnie knowasz jak zniszczyć Lożę. Zapewne nie przyjęli Cię kiedyś na czeladnika, bo nie umiałeś wyrecytować 36 stopni Wielkich Mistrzów od Rycerza Kadosza wzwyż.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 27, 2020 2:02 pm   

JacekBee napisał/a:
I to są ludzie z którymi piję?


No. Ty grzybie j...ny ;)

Swoją drogą nigdy nie sądziłem, że dożyję chwili, że pozujący na eksperta sprzedawca bottlerskiego barachła (piękna i chwalona przeze mnie Tobermory z dzisiejszego punktu widzenia okazuje się niestety wypadkiem przy pracy), typek który w branży pojawił się po to, by się na whisky dorabiać i lansować, będzie nam zarzucał interesowność i tendencyjność ocen... Oraz, uwaga, najlepsze: "nie robienie!" :D W domyśle, jak zakładam: nie robienie niczego dla whisky, jako takiej ;) Ogromu samozaparcia, przyznaję, wymaga przyjęcie założenia, że źródłem tych emocjonalnych insynuacji i oszczerstw nie jest jedynie zła wola i urażona miłość własna, a kompletny brak orientacji w temacie tego, "co, jak i za czyje pieniądze" (mówiąc wprost) BOW robi od wielu lat. Akurat nie siebie mam tutaj na myśli, a inne zaangażowane w działalność portalowo-spotkaniową BOW, osoby. Nie zasługują one, moim zdaniem, na bycie obszczekiwanymi przez takie indywidua, które w prawdziwą whiskową edukację swoją - i swoich klientów - wkładają (z oczywistym skutkiem) tyle wysiłku i środków, co kot napłakał.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
noniewierze 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Glen...
Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 14
Skąd: grajdoł
Wysłany: Śro Paź 28, 2020 10:11 pm   

Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć, kto pisze temu fantastycznemu selekcjonerowi oświadczenia, skoro ten gość nie jest w stanie sklecić jednego sensownego zdania bez błędów?
 
 
soma 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 04 Wrz 2017
Posty: 100
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lis 03, 2020 11:10 pm   

Skoro butelki na 6 dotarły, to może jakiś porównawczy sampling z selekcją LD - wyznacznikiem niech będzie tylko cena - może to otworzy/zamknie dyskusje o hajcie ze strony BOW ? Macie jakieś kontratypy z LD do porównania z ostatnim wyborem butelki na 6 ?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Lis 04, 2020 9:50 am   

Obawiam się, że to by tylko wywołało kolejną falę oskarżeń o prześladowanie i czepialstwo dla rozrywki ;) Jasne: porównywać należy wszystko ze wszystkim, "nie ma różnych skal" (jak śpiewał kiedyś Czerwony Piosenkarz) dla whisky, rynków i tak dalej, natomiast nie dajmy się nadmiernie ;) prowokować. Reakcja była, okay, reakcja przesadna będzie przeciwskuteczna i - jak zawsze - będzie służyć złym celom.
Mniej bym się więc skupiał na bottlerze tym, czy innym, natomiast dyskusja "skąd się bierze selekcja lepsza lub gorsza i jak ją zrobić/czego unikać" (ewentualnie: jak to robią inni, "na świecie" itp.) - jak najbardziej. Wówczas skorzystają nie tylko czytelnicy-konsumenci; może i ktoś jeszcze z branży przeczyta podpowiedzi i pójdzie po rozum do głowy?... Kandydatów ciągle nie brakuje, mam wrażenie ;)

Proszę tylko o osobny temat na forum do takich rozważań, naprawdę nie ma co dłużej ogniskować się wokół trzeciorzędnego "problemu" eksperta-bottlera z oślej ławki.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów