bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: rosomak
Wto Wrz 14, 2021 9:39 pm
Xmas 2020
Autor Wiadomość
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Wrz 22, 2020 9:54 am   Xmas 2020

Jedenasty już Xmas zbliża się wielkimi krokami 😊 Poniżej szczegóły.

Miejsce: Szczecin
Data: 11-13.12.2020
Ostateczny termin zgłoszeń wraz z potwierdzeniem zakupu butelek: 15.11.2020
Wyżywienie: wedle własnego gustu w restauracjach i barach słynącego ze znakomitej kuchni i dobrze wychowanej obsługi Szczecina. Zdecydowanie doradzamy zorganizować sobie jakieś jedzenie przed degustacją dnia pierwszego
Rozpoczęcie degustacji w piątek: 15:30
Whisky: jak poniżej

Na dzień pierwszy zdecydowaliśmy przesunąć odłożoną niegdyś imprezę z lutego tego roku. Zatem w piątek Legenda kontra Bezimienny czyli Macallan vs North Port. Nie bójcie się i nie drżyjcie ci, którzy Macallana nie macie – nie będzie potrzeby wydania 1000 funtów ani nic w tym guście. Nie ma oczekiwań, że pojawi się stare Giovinetti & Figli. Po szczegóły zapraszam na PW. Jeśli ktoś naprawdę, ale to naprawdę nie chce zostać właścicielem butelki legendarnego Macallana (któż by nie chciał?!) to znajdzie się i inne rozwiązanie natomiast z samą wiekopomna walką dwóch destylarni czekać nie lzia albowiem na późną zimę i wczesną wiosnę szykują się już inne whiskowe atrakcje.
Dzień drugi natomiast to duża dowolność. Niemal całkowita. Każdy przynosi taką whisky jakiej sam chciałby się na Xmasie napić. To tak w ramach prób ucieczki od kupowania whisky za miliony. Co nie znaczy, że ma nie być ciekawie, bo ma być 😉 Oczywiście możemy coś doradzić jeśli trzeba.

Zgłoszenia butelek poproszę na PW. Tam też wszelkie pytania, wątpliwości, płacze i złorzeczenia.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pią Paź 02, 2020 5:11 pm   

w tym roku to juz napewno nie odpuszcze !
_________________
Doing does
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 10:03 am   

Mamy juz komplet uczestników i wszystkie butelki zostały zakupione :smile: - rekrutacja na Xmasa 2020 zamknięta.

Do zobaczenia :grin:

P.S. Jak tak patrzę na te okazy, które mają się pojawić to się zastanawiam czy nie cofnęliśmy się w czasie o ładnych kilka lat... a miało tak juz nigdy nie być :wink:
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Pinio 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Glendronach,Islay
Dołączył: 18 Gru 2016
Posty: 101
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 5:14 pm   

czyli nie dość że mamy co pić to jeszcze mamy gdzie pić---do zobaczenia wkrótce w Szczecinie :razz:
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Paź 06, 2020 6:10 pm   

Pinio napisał/a:
nie dość że mamy co pić to jeszcze mamy gdzie pić

A nawet z kim!
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 407
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob Paź 10, 2020 9:42 pm   

Mam już Macalana (zakupiony rok temu?) i z przykrością przyjmuję informację. Proszę o wpisanie na listę rezerwową.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie Paź 11, 2020 7:24 pm   

Wpisuję na listę rezerwową. Macallana mogę w razie czego odkupić zatem nie będziesz finsnsowo stratny.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 13, 2020 7:06 pm   

rosomak napisał/a:
Każdy przynosi taką whisky jakiej sam chciałby się na Xmasie napić.

A nawet jaką niechcący zostawił wcześniej w domu :lol: :lol: :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Paź 13, 2020 7:31 pm   

Wiktor napisał/a:
A nawet jaką niechcący zostawił wcześniej w domu

Będzie okazja się przyjrzeć i wyciągnąć wnioski. Celem jest spędzanie imprezy świątecznej tak jak chcemy. Jeśli nie uda się teraz to uda się za rok. Powrót do formuły 2009 niewykluczony ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Paź 14, 2020 8:03 am   

rosomak napisał/a:
Jeśli nie uda się teraz

Organizator ma zawsze ciężko, z mojej perspektywy natomiast czas ten już się skończył. Definitywnie. I ponieważ nic mnie do udziału nie zmusza i nie wiążą jakiekolwiek deklaracje, mogę o pewnych kwestiach pisać wprost ;) a i wnioski wyciągać przed, a nie po grudniu.
Tegoroczna edycja ma ewolucyjnie połączyć dotychczasowe, mocno już wyeksploatowane ;) podejście (w piątek po raz ostatni) z nowym (albo właśnie "starym"), tak czy inaczej jednak - tym docelowym. Na razie, z tego co do mnie dotarło, a dotarło niemało, chyba właśnie poprzez takie rozmycie tej zmiany mało kto w pełni zrozumiał, jak zasadnicza redefinicja podejścia uczestników do tzw. kwestii butelkowych jest spodziewana w TYM roku :razz:
Xmasowy wieczór (ewentualnie dwa) ma przybrać - na powrót! - postać spotkania przyjaciół, w klimacie niemalże rodzinno-świątecznym, a nie kolejnej degustacji "z rozdzielnika", gdzie kluczowa bywa równa składka albo whisky "na określonym poziomie". Mówiąc obrazowo: pij to, co sam byś autentycznie chciał wypić, dziel się frajdą z takiej jakości i takiego stylu, których sam jesteś orędownikiem, a skoro butelka to twój niejako świąteczny upominek dla paru bliskich przyjaciół, więc na litość nie oglądaj się na nikogo i na to, co sam "dostajesz", tylko po prostu działaj w sposób, z jakiego będziesz zadowolony. Karma wraca. Ot, i cała skomplikowana filozofia ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon Lis 16, 2020 7:17 pm   

W związku z uwagami, wyrażonymi przez część uczestników, związanych z wiadomą sytuacją, Xmas 2020 zostaje w podanej wyżej formie przeniesiony na termin w tym momencie jeszcze niewiadomy. Ale z pewnością i bezpieczny i klimatyczny. Mam wrażenie, że kupiona whisky ani nam się nie zepsuje (na szczęście) ani nie stanieje (niestety). Więcej na priv lub telefonicznie dla bezpośrednio zainteresowanych.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pon Lis 16, 2020 9:53 pm   

:cry: :cry: :cry:
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Lis 17, 2020 11:31 am   

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :sad: :sad: :sad:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów