bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XX-lecie BOW.pl - 12-14 września 2025
Autor Wiadomość
Laphromac 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: L a p h r o a i g
Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 84
Skąd: rzeszów
Wysłany: Czw Lip 31, 2025 10:45 am   

My :
Hubert
Rozen
Laphromac
prosimy pokój trzyosobowy
Dziękuję
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 547
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pią Sie 01, 2025 9:21 am   

bede z +1
_________________
Doing does
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Sie 02, 2025 12:11 pm   

Dobra whisky dla tego, który jako pierwszy zgłosi się "+2" :mrgreen:

[ Dodano: Wto Sie 12, 2025 8:44 am ]
Poniżej koordynaty dla wpłat w związku ze spotkaniem jubileuszowym:

1. Opłata za salę i pobyt (w tym 2 śniadania i 2 kolacje) - obowiązkowa: 550 PLN za osobę
Konto do wpłaty: 41 1050 1559 1000 0090 6667 5068
Na rzecz: PW Jasnowski
Tytułem: spotkanie BOW.pl wrzesień 2025

2. Degustacja piątek (Maltbarn) - opcja: 299 PLN za osobę
Konto do wpłaty: 93 2910 0006 0000 0000 0423 9157
Na rzecz: K.Kołakowski
Tytułem: spotkanie BOW.pl Maltbarn składka

3. Degustacja sobota (rocznicowa) - opcja: 499 za osobę
Konto do 41 1050 1559 1000 0090 6667 5068
Na rzecz: PW Jasnowski
Tytułem: degustacja rocznicowa BOW.pl składka



Termin wpłat: 20.08.2025

[ Dodano: Pią Sie 15, 2025 11:03 am ]
Przypominam degustującym o zabraniu odpowiedniej liczby kieliszków :idea: 8)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 416
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon Sie 18, 2025 1:10 pm   

To ile ich wziąć?
A propos, Soma się pyta, czy nie mam miejsca w pokoju dla drugiej osoby. Masz pokój dwuosobowy wolny? To dla towarzystwa przygarnę kolegę.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Sie 19, 2025 9:48 am   

Wszyscy zapisani mają już oczywiście przydzielone miejsca w pokojach.

[ Dodano: Wto Sie 19, 2025 10:49 am ]
nogreg napisał/a:
To ile ich wziąć?

Wystarczająco ;)

[ Dodano: Pon Wrz 01, 2025 7:26 pm ]
Pora na ostateczne zamknięcie list chętnych na obiady na miejscu - w piątek i sobotę. Obiady będą serwowane o godzinie 14:30. Koszt 80 zł / osobę (i ewentualnie x2 dni). Wszystkich zainteresowanych proszę o 100% potwierdzenie najpóźniej do czwartku 4 września rano.
Płatność na miejscu (gotówka/karta/blik).
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
nogreg 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017
Posty: 416
Skąd: Lubin
Wysłany: Śro Wrz 03, 2025 9:19 pm   

Piszę się na 2 obiady, jeśli się da na piątek poproszę coś postnego (najchętniej rybę, w każdym razie bez mięsa).
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Wrz 04, 2025 8:23 am   

nogreg napisał/a:
Piszę się na 2 obiady, jeśli się da na piątek poproszę coś postnego (najchętniej rybę, w każdym razie bez mięsa).

Dopisane, zapytanie o opcję bezmięsną poszło.

[ Dodano: Nie Wrz 07, 2025 11:04 am ]
Ciekawa opcja na zakupy whisky przy okazji imprezy: https://tinyurl.com/yk9mkrun
Warto zwrócić uwagę m.in. na ich własne bottlingi (w sekcji niezależni bottlerzy / Scotland and Malts) - selekcja bywa naprawdę niezła.
Tradycyjnie duży wybór bottlingów Rattraya i oczywiście setki sampli.
W środę/czwartek powinien pojawić się kod na 5% rabat dla naszej społeczności z okazji jubileuszu 20-lecia!
Obecni na weekendowej imprezie mogą umawiać się na odbiór osobisty w sobotę w Eberswalde (dojazd z Żelichowa zajmuje około 45 minut), reszcie pozostaje zamówienie online.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 253
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/4/6
Wysłany: Pon Wrz 08, 2025 9:12 am   

Czy się orientujesz czy w tym sklepie możliwa jest płatność kartą czy tylko gotówką i trzeba być przygotowanym z €?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Wrz 08, 2025 9:19 pm   

Raczej gotówka, przelew albo niemiecka karta do konta/debetowa (EC/EuroCash). Ale dawno nie pytałem.

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2025 2:16 pm ]
W sklepie wszystkie główne karty kredytowe obecnie są akceptowane.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów