 |
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku
|
|
XX-lecie BOW.pl - 12-14 września 2025 |
| Autor |
Wiadomość |
Laphromac
Singlemalt Whisky Acolyte

Ulubiona whisky: L a p h r o a i g
Dołączył: 19 Mar 2015 Posty: 84 Skąd: rzeszów
|
Wysłany: Czw Lip 31, 2025 10:45 am
|
|
|
My :
Hubert
Rozen
Laphromac
prosimy pokój trzyosobowy
Dziękuję |
|
|
|
 |
Adam Hochul
Singlemalt Whisky Crusader SM in Campbeltown


Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010 Posty: 547 Skąd: Glasgow
|
Wysłany: Pią Sie 01, 2025 9:21 am
|
|
|
| bede z +1 |
_________________ Doing does |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Sob Sie 02, 2025 12:11 pm
|
|
|
Dobra whisky dla tego, który jako pierwszy zgłosi się "+2"
[ Dodano: Wto Sie 12, 2025 8:44 am ]
Poniżej koordynaty dla wpłat w związku ze spotkaniem jubileuszowym:
1. Opłata za salę i pobyt (w tym 2 śniadania i 2 kolacje) - obowiązkowa: 550 PLN za osobę
Konto do wpłaty: 41 1050 1559 1000 0090 6667 5068
Na rzecz: PW Jasnowski
Tytułem: spotkanie BOW.pl wrzesień 2025
2. Degustacja piątek (Maltbarn) - opcja: 299 PLN za osobę
Konto do wpłaty: 93 2910 0006 0000 0000 0423 9157
Na rzecz: K.Kołakowski
Tytułem: spotkanie BOW.pl Maltbarn składka
3. Degustacja sobota (rocznicowa) - opcja: 499 za osobę
Konto do 41 1050 1559 1000 0090 6667 5068
Na rzecz: PW Jasnowski
Tytułem: degustacja rocznicowa BOW.pl składka
Termin wpłat: 20.08.2025
[ Dodano: Pią Sie 15, 2025 11:03 am ]
Przypominam degustującym o zabraniu odpowiedniej liczby kieliszków |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
nogreg
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017 Posty: 416 Skąd: Lubin
|
Wysłany: Pon Sie 18, 2025 1:10 pm
|
|
|
To ile ich wziąć?
A propos, Soma się pyta, czy nie mam miejsca w pokoju dla drugiej osoby. Masz pokój dwuosobowy wolny? To dla towarzystwa przygarnę kolegę. |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Sie 19, 2025 9:48 am
|
|
|
Wszyscy zapisani mają już oczywiście przydzielone miejsca w pokojach.
[ Dodano: Wto Sie 19, 2025 10:49 am ]
| nogreg napisał/a: | | To ile ich wziąć? |
Wystarczająco
[ Dodano: Pon Wrz 01, 2025 7:26 pm ]
Pora na ostateczne zamknięcie list chętnych na obiady na miejscu - w piątek i sobotę. Obiady będą serwowane o godzinie 14:30. Koszt 80 zł / osobę (i ewentualnie x2 dni). Wszystkich zainteresowanych proszę o 100% potwierdzenie najpóźniej do czwartku 4 września rano.
Płatność na miejscu (gotówka/karta/blik). |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
nogreg
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: The Glenlivet
Dołączył: 09 Cze 2017 Posty: 416 Skąd: Lubin
|
Wysłany: Śro Wrz 03, 2025 9:19 pm
|
|
|
| Piszę się na 2 obiady, jeśli się da na piątek poproszę coś postnego (najchętniej rybę, w każdym razie bez mięsa). |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Czw Wrz 04, 2025 8:23 am
|
|
|
| nogreg napisał/a: | | Piszę się na 2 obiady, jeśli się da na piątek poproszę coś postnego (najchętniej rybę, w każdym razie bez mięsa). |
Dopisane, zapytanie o opcję bezmięsną poszło.
[ Dodano: Nie Wrz 07, 2025 11:04 am ]
Ciekawa opcja na zakupy whisky przy okazji imprezy: https://tinyurl.com/yk9mkrun
Warto zwrócić uwagę m.in. na ich własne bottlingi (w sekcji niezależni bottlerzy / Scotland and Malts) - selekcja bywa naprawdę niezła.
Tradycyjnie duży wybór bottlingów Rattraya i oczywiście setki sampli.
W środę/czwartek powinien pojawić się kod na 5% rabat dla naszej społeczności z okazji jubileuszu 20-lecia!
Obecni na weekendowej imprezie mogą umawiać się na odbiór osobisty w sobotę w Eberswalde (dojazd z Żelichowa zajmuje około 45 minut), reszcie pozostaje zamówienie online. |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
Hubert
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016 Posty: 253 Skąd: Polska
|
Wysłany: Pon Wrz 08, 2025 9:12 am
|
|
|
| Czy się orientujesz czy w tym sklepie możliwa jest płatność kartą czy tylko gotówką i trzeba być przygotowanym z €? |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Pon Wrz 08, 2025 9:19 pm
|
|
|
Raczej gotówka, przelew albo niemiecka karta do konta/debetowa (EC/EuroCash). Ale dawno nie pytałem.
[ Dodano: Wto Wrz 09, 2025 2:16 pm ]
W sklepie wszystkie główne karty kredytowe obecnie są akceptowane. |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| |
|