bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona whisky w profilu
Autor Wiadomość
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Gru 03, 2008 12:56 pm   Ulubiona whisky w profilu

Tak mi przyszło do głowy, że może warto byłoby ustawić szerokość pierwszej kolumnę forum (tam, gdzie wyświetlony jest autor posta i jego skrócony profil) na jakąś stałą wartość? Lub chociaż dać wartość maksymalna i nieprzekraczalną?
Teraz gdy np. wpisze się dłuższy tekst w polu 'Ulubiona whisky' okazuje się, że kolumna z treścią posta może być węższa niż ta z autorem...
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 8:27 pm   

Proszę, limit 20 znaków, zobaczymy czy wystarczy...

[ Dodano: 3 Grudzień 2008, 20:30 ]
onegdaj HP, Wojtku? a tymi czasy, rzeknij Waćpan, co? ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro Gru 03, 2008 10:40 pm   

No kiedyś to bezwarunkowo HP, ale ostatnimi czasy jakoś tak mam wrażenie, że coś jakość im podupadła... albo inaczej - dawno nie piłem HP które by mnie zachwyciło. No jak zachwyca, skoro nie zachwyca? :)
Przypomniała mi się właśnie jedna z tych wpadek HP - 30yo od Gordon MacPhail... Kurcze, może oczekiwałem za dużo, ale... ja tej whisky dałbym ze 4 punkty na 10 jeśli bym miał oceniać. Dawno nie próbowałem 12yo ani 18yo, ale pamiętam moje rozczarowanie nową 12yo (ta po zmianie butelek z tych ślicznych pękatych na zwyczajniejsze).

Tak się zastanawiałem czy jest jakaś destylarnia z której whisky brałbym w ciemno...i chyba za mało się znam na whisky, ale nic mi nie przyszło do głowy. Ardbeg też nie wszystko co wypuszcza jest powalające, a to był mój mocny kandydat do zastąpienia HP na pudle:) No ale z kolejnej strony - chyba nie piłem nigdy Port Ellen i niespecjalnie przypominam sobie kontakt z Brorą (z tych popularniejszych potencjalnych mocnych kandydatów) :oops:

Dużo łatwiej byłoby określić konkretną whisky która mi bardzo podeszła, ale raczej nie przekłada się to na generalną 'jakość marki/destylarni'. Inchgower 25yo by BOW byłby na pewno w czołówce:)

A jaki z tego wszystkiego płynie wniosek? Chyba tylko taki, że powinienem więcej pić! ;)

Coś mam wrażenie, że moje wynurzenia nieco odbiegają od oryginalnego tematu wątku:)
Żeby nie było zupełnie nie na temat - mi teraz szerokość pasuje, może jeszcze dałoby radę dodać zawijanie tekstu jeśli wykracza poza te 20 znaków? Ale wybrzydzam... ;)
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 9:35 am   

Wojtek napisał/a:
No kiedyś to bezwarunkowo HP, ale ostatnimi czasy jakoś tak mam wrażenie, że coś jakość im podupadła... albo inaczej - dawno nie piłem HP które by mnie zachwyciło. No jak zachwyca, skoro nie zachwyca?


a widzisz ja też należę do fanów HP, choć przyznaję, że nie wszystko im się udaje, to jednak ogólny poziom jest bardzo wysoki, co udowodniły chociażby dwa pyszne HP z ostatniego spotkania czy kilka bardzo fajnych z wcześniejszego w Karpaczu.
No tak ale Ty oba przegapiłeś :shock:
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 9:42 am   

No właśnie - może jakbym nie przegapił to teraz bym miał krótszy wpis w 'Ulubionej whisky' - bez 'onegdaj' ;)
_________________
Poza tym uważam, ze należy pić Highland Park.
 
 
mik_us 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Kilka na A i na B ;)
Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 629
Skąd: Stolica Złotych Gór
Wysłany: Pią Gru 05, 2008 5:48 pm   

Wojtek napisał/a:
Ale wybrzydzam... ;)


Troszeczkę :)
_________________
Pozdrawiam
mik_us
http://whisky-blog.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów