bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przed premierą
Autor Wiadomość
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 8:18 am   

Rajmund napisał/a:
Tutaj prędzej widziałbym recepturę z użyciem barwnika, "koncentratu whisky" (naprawdę gdzieś widziałem takie sformułowanie!), i dużej ilości marnej gorzały.


Prawdziwe "wzbogacanie czasem" kosztuje...prawdziwa receptura zawsze będzie droga a tutaj mamy przedstawiciela zwykłej chałtury z użyciem koncentratu,chyba że sprowadzili kilka cystern pośledniego gatunku ze Szkocji do spolszczenia :twisted:
Koncentrat (zaprawa) jest do kupienia na Allegro.... :?
Mamy tu do czynienia z syndromem Polskiej szynki Parmeńskiej :twisted:
Czarek napisał/a:
faktycznie, co to za robota, przecież Rajni tylko całe dnie tłumaczy


No właśnie,cały dzień..przy relaksującej muzyce(Szkockie dudy?)...Ale szczężciarz z tego Rajmundzika...ech :twisted:
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 9:14 am   

E, nie, to tylko taka lokalna górka. Nawet pociąg na nią wjeżdża :lol:
Gdyby było ciut bliżej na pewno byśmy wpadli w gościnne progi...
Dzięki za "zapa" Rajmund, ale sumienia nie mam odrywać od roboty, i to jeszcze tak przyjemnej 8)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 9:20 am   

Szkockie dudy nie są aż tak relaksujące, niestety. Wiele rzeczy można zrobić, ale na pewno nie zrelaksować się, kiedy przechodzi koło Ciebie taka banda dużych, szkockich facetów z dudami.

A ta Góra, Wiktorze, to przypadkiem nie ma takiego zielonego znaku z napisem "Kamienna Góra" jak się wjeżdża na jej stoki? Asfaltową drogą, znaczy ;-) Bo ta "góra" jest już bardzo blisko :-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 3:18 pm   

Jak wygląda obecnie status sklepiku internetowego :D ...coś drgnęło?coś zaskoczyło?...jakieś nowiny?
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:08 pm   

Tak, sklep właśnie ruszył ponownie i tym razem już na dobre. Na razie można poczytać sobie strony informacyjne ;) Towary pojawią się "na półkach" po weekendzie. Ale za to jakie! :twisted:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 8:42 pm   

. :shock: ...no coments....
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Lubich 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: pracuję nad tym
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 36
Skąd: Tczew
  Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:16 pm   

Witam
Czytając forum znalazłem info o stronie www.galeriamalt.pl. Czy wysyłka alkoholi jest dozwolona ( może nastąpiła zmiana prawa ? ), czy też P. Bałtorczyk "testuje" funkcjonowanie prawa w naszym kraju :?: Czy jest szansa, że sklep BOW też pójdzie w ślady Galerii Malt ?
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:18 pm   

Zgłos sie to Wiktora kolego, wszystko bedziesz wiedział, a na wysyłke z galeri malt daj sobie spokoj, ceny maja bejeczne :mrgreen:
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:30 pm   

Z cenami zgadza się w 100 % , mieszkam niedaleko Trójmiasta - sprawdziłem osobiście. Wysyłam pytanko do Wiktora.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:38 pm   

Ano tak. Nie ma możliwości zakupu alkoholu w polskim sklepie wysyłkowym. Ale BOW nie jest polskim sklepem wysyłkowym z alkoholem ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Lubich 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: pracuję nad tym
Dołączył: 02 Maj 2008
Posty: 36
Skąd: Tczew
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:53 pm   

Coś mi tu nie gra - przeciez Galeria Malt prowadzi sprzedaż wysyłkową whisky. Nie chce tam nic kupić, ale istotny dla mnie jest sam fakt sprzedaży internetowej. Jak to w końcu jest?
Ostatnio zmieniony przez Lubich Pią Maj 02, 2008 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 9:53 pm   

BOW to ciemna :mrgreen: strona mocy

[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 9:55 pm ]
Sprzedaz przez internet jest zablokowana, przepisy sie zmieniły wiec jak powiedziałem zgłos sie do Wiktora, ona zna obejscia :mrgreen:
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 11:01 am   

Wiktor napisał/a:
To może elegancką koszulę Best of Whisky prosto z UK?


Wiadomo już może coś :?:
 
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Wto Sty 20, 2009 4:43 pm   

Kiedys rozmawialismy o kuszulkach z napisem BOW, pomysł chyba upadł
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
johnadiah 
Singlemalt Whisky Acolyte



Ulubiona whisky: Ardbeg
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 69
Skąd: Edynburg
Wysłany: Pon Sty 26, 2009 11:55 am   

Czytam drodzy koledzy i koleżanki o tych Waszych potyczkach z polskim (bez)prawem dotyczącym sprzedaży alkoholu i myślę sobie, że wypromowanie whisky słodowej na szerszą skalę w Polsce w tym układzie będzie niezwykle trudne.
Sam mieszkam w Szkoclandii i problemu z surowcem doobróbki nie mam najmniejszego, ani na żywca ani przez internet. Tutaj zagrożeniem jest natomiast niejaki Gordon Brown, co i rusz niecnie podwyższający wymiar akcyzy. Prosty człek to jest widać...
_________________
Odwiedź mój blog poświęcony tematyce whisky na www.edinburghwhiskyblog.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów