bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
XI Spotkanie
Autor Wiadomość
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią Cze 30, 2006 5:59 pm   XI Spotkanie

Witajcie,

Czas pomyśleć już o kolejnym Spotkaniu. Wprawdzie Szczecin jest nie do pokonania :D ale czas na Dolny Śląsk.
Proponujemy - Dawid i ja - zorganizowanie kolejnego spotkania w Karpaczu. Wprawdzie trochę daleko od Wałbrzycha :wink: ale do Czech blisko. Mamy już wstępnie uzgodnione miejsce na nocleg i degustację - Pensjonat Kasia. Nie jest to super luksus, ale warunki są całkiem przyzwoite. Cena za 1 dzień ze śniadaniem - 40 zł.
Z pozostałymi posiłkami nie będzie problemów, ostatecznie to miejscowość turystyczna, a nie Modliszów :lol:
W sobotę tradycyjnie można odwiedzić braci Czechów, do Harachova nie jest daleko. Atrakcje to skocznie narciarskie (raczej nie polecam treningu) i mały browar z niepasteryzowanym piwem :D Z zaopatrzeniem w whisky tam raczej marnie, to już nie są czasy I Julianowa.
Wydaje mi się, że bezpieczniejszym terminem będzie koniec października. W listopadzie pogoda w Karkonoszach jest już marnawa. Może padać deszcz, a nawet śnieg.

Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 8:30 am   

Gratulujemy podjęcia tematu;))
Nikt nie oczekuje że przebijecie Szczecin;) ale przecież chodzi o spotkanie a nie o rywalizację organizatorów;))
Co do piwka w Harachowie to ja bym wolał już coś na górze w jakimś schronisku wysączyć.
Wstępnie zgłaszam swój udział;))

BTW a co bedziemy pili tym razem?? :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 12:26 pm   

Witam,

Chciałbym tylko dodać, że pensjonat Kasia jest "rzut kamieniem" od restauracji "U Ducha Gór" znanej z wyśmienitej kuchni, a że właściciele sa znajomymi..... :lol:
Jeśli zaś idzie o zdobywanie szczytów to do wyciagu tez jest bliziutko, no chyba że ktos woli o własnych siłach :D
Pozdrwiam
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
WD 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: HP i pochodne...
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 2:23 pm   

Panowie, czytacie w moich myślach :D

Tak powoli się za Wami stęskniłem :oops:

Jelenia Góra świetny pomysł, można jeszcze jaki zamek zaliczyć...

Generalnie pomysł super!

Pozdrav,

Wojtek
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 2:27 pm   

Witam,
Zamków Ci u nas dostatek :D , wiec zapraszamy :D
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 9:25 pm   

A kilka nawet przyzwoicie wygląda. O niektórych nawet Sapkowski napisał :lol:

Pozdrawiam
Wojciech
_________________
Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Krzysiu 
Singlemalt Whisky Apprentice


Dołączył: 21 Lis 2005
Posty: 21
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 1:11 am   

Te zamki to same obciachowe, to już lepiej temat schronisk, co to Pawcio zaproponował, uskutecznić.
 
 
Kami 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Mikołów
Wysłany: Śro Sie 16, 2006 10:21 pm   

to expresem się dogadujemy co do terminu bo my układamy juz pażdziernikowe dyżury i potem będzie problem z przesuwaniem !!
 
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Sie 17, 2006 3:04 pm   

Witam.
Wstępnie z Wojciechem przymierzaliśmy dwa ostatnie weekend'y października, chociażby dlatego, że w październiku w Karkonoszach jest wyjatkowo malowniczo i pogoda często dopisuje, a zatem 20-22.10.2006r. lub 27-29.10.2006r. Prosimy o głos!
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Kami 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Mikołów
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 1:09 am   

no własnie tego sie obawiałem :cry: 21-22 mam juz wsadzony dyzur a 27-28 jestem współorganizatorem sympozjum w Wiśle.
Panowie, a nie można któryś z wcześniejszych weekendów??
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 4:25 pm   

Na razie to jeszcze wszystko jest możliwe. Terminy wcześniejsze bardzo mi nie pasują, alepóźniejsze mogą być :D
Najgorsze, że występuje prawie całkowity brak zainteresowania Spotkaniem. :cry: Rozumiem, że są jeszcze wakacje, ale trzeba zacząć działać i podjąć jakieś decyzje. Cisza, cisza .... i może się okazać, że na X Spotkaniu będzie koniec. :evil:
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 9:24 am   

Absolutnie nie może być koniec na X Spotkaniu. Choćbyśmy się mieli spotkać tylko w podgrupie dolnośląskiej ;) Tak sobie myślę, że za bardzo niedługo trzeba będzie zrobić akcję stukania każdemu z osobna bezpośrednio do skrzynki mailowej. To chyba jedna z niewielu wad sposobu działania tego forum - tu trzeba wejść i się zalogować, w HydeParku tego nie było, w związku z czym ruch był większy i zainteresowanie inicjatywami różnymi.

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Kami 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Mikołów
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 12:44 pm   

My z Martą jesteśmy za a nawet przeciw :) , tylko sie zlitujcie, nie 21-22 i 27-28 października. Może być wcześniej lub później, ale dobrze byloby cos konkretnego napisać.
P.S. Wojtek katowicki tez pewnie będzie chętny a my mamy jeszcze jednego kandydata- neofitę na oku.
 
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 9:48 pm   

Salut,

Jak nie, jak tak 8) Mnie / nam oba terminy pasują. Później jest weekend poświąteczny i w ogóle listopad to szarówa, nic tylko pić :twisted:

Sądzę, że Forum jest jak najbardziej właściwe, w końcu jesteśmy u siebie. Jak ktoś nie ma czasu na Forum, to i mejli też nie czyta np. ja :| A logować się nie trzeba - można ustawić automat :roll:

Jakby co, to dwie osoby są chętne :D a i pewnie Elbocheno też będzie.

Zdrav,
--
RudeBoy Robert
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Śro Sie 23, 2006 12:15 pm   

Witam!
Owszem listopad do picia łychy jest w sam raz, szczególnie przy kominku, ale jako doświadczeni "górale karkonoscy" :wink: (czyli Wojciech i Ja) wiemy, iż listopadowa pogoda w Karkonoszach jest zwyczajnie paskudna i ewentualne eskapady do schronisk tracą wiele na swojej atrakcyjności. Niemniej jednak celem nadrzędnym jest spotkanie przy pysznych (żeby zacytować klasyka) :lol: trunkach, więc pierwsza połowa listopada też oczywiście wchodzi w grę. Np. 10-12 listopada, bo tydzień wcześniej to raczej odpada. :lol:
Zatem mamy 3 terminy 20-22.10, 27-29.10 i 10-12.11 - prosimy o głos :D
Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów