bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje nowych działów na forum
Autor Wiadomość
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 8:41 am   Propozycje nowych działów na forum

Zastanawiam się nad tematem typu "witam... czy mogę się dosiąść...?" chodzi mi o miły gest witania się nowych uzytkowników z obecnymi starymi itd. a może to zbyteczne? tak samo jakiś luźny temat gdzie można przeczytać dobry kawał - wiem to nie forum o kawałach czy innych bzdurach - ale nawet na biznesowych forach można czasem się pośmiać... no ale to tylko takie moje przemyślenia, czekam na Wasze zdanie i ewentualne propozycje nowych działów.
 
 
slick
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 10:45 am   

sądzę, że wystarczy jeden (istniejący już) dział ogólny, w którym można poruszyć każdy temat (nawet nie związany z whisky). większa ilość działów może powodować mały zmęt.
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 10:50 am   

no ale czy w tym dziale warto uruchomic takie tematy?
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 11:11 am   

Salut,

Wiem, głupio zabrzmi, ale z doświadczenia: powitania na ogólnym, dowcipy > HydePark.

Zdrav,
--
RudeBoy
 
 
slick
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 11:22 am   

wchodząc pierwszy raz na to forum można być lekko odurzonym i zdezorientowanym;) nie wiadomo za bardzo jak się poruszać w labiryncie tematów i działów. wszyscy mają jeszcze w pamięci błąd matrix - qasi_forum oferowany przez hyde park. potrzeba czasu, żeby się zaasymilować w nowym (jakże innym/lepszym) otoczeniu. musisz nam dać nieco wytchnienia spaydee;]
nowe działy czy temty wymusi albo zniweluje natura;) na razie zostawiłbym wszystko tak jak jest.

pozdr.
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 11:27 am   

slick ;) ja tu jestem tylko od roboty i sprzatania, po prostu chcialbym dobrze. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i rozwiazania, ktore i tak wdroze dopiero po akceptacji reszty zespolu - ale liczy sie takze glos ludu.
 
 
slick
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 11:46 am   

człowieku! jest bardzo dobrze!:] mam nadzieję, że forum zawsze będzie działało tak znakomicie jak dotychczas. osobiście jestem Wam bardzo wdzięczny (Tobie i Wiktorowi) za stworzenie i udostępnienie tego miejsca.
"zaaadziwiona europa!
cudów! dokonują ręce
robotnika... i chłopa!";]

to był głos ludu;]
 
 
pekay27 
Singlemalt Whisky Acolyte



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 64
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 3:24 pm   

Spaydee napisał/a:
slick ;) ja tu jestem tylko od roboty i sprzatania, po prostu chcialbym dobrze. Jestem otwarty na wszelkie sugestie i rozwiazania, ktore i tak wdroze dopiero po akceptacji reszty zespolu - ale liczy sie takze glos ludu.


ja proponuje dział Video .. gdyby każdy z doświadczonych koneserów, o zdolnościach aktorskich, wciągnął choćby jedną whisky przed kamerą, krzywiąc się i używając bogatego słownictwa (smakowo-zapachowego) byłoby ciekawie..
_________________
into the whisky void
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 7:55 pm   

Prawda!!!!...."ojcowie" zaczynają... :mrgreen:
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Mar 12, 2008 9:42 pm   

Nie chcielibyście tego oglądać ;) No i film pt. "Rosomak pijący whisky która mu nie smakuje" musiałby mieć rating minimum 21yo ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
pekay27 
Singlemalt Whisky Acolyte



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 64
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 1:22 pm   

Wiktor napisał/a:
Nie chcielibyście tego oglądać ;) No i film pt. "Rosomak pijący whisky która mu nie smakuje" musiałby mieć rating minimum 21yo ;)


:lol: to sie zrobi beep, beep !
_________________
into the whisky void
 
 
ukaszu 
Singlemalt Whisky Combatant
uisge beatha



Ulubiona whisky: dymkurzsmród
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 425
Skąd: głgw
Wysłany: Czw Mar 13, 2008 4:24 pm   

nie robilbym z tego dzialu tylko np w aktualizacji na stronie glownej raz w miesiacu przedstawil wartosciowa whisky i monolog na jej temat ; )

ogolnie, zawsze jak cos chce napisac etc nie mam problemu by znalezc takowe miejsce na forum
_________________
slainte !
 
 
 
mik_us 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Kilka na A i na B ;)
Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 629
Skąd: Stolica Złotych Gór
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 3:14 pm   Re: Propozycje nowych działów na forum

Spaydee napisał/a:
dobry kawał - wiem to nie forum o kawałach czy innych bzdurach - ale nawet na biznesowych forach można czasem się pośmiać... no ale to tylko takie moje przemyślenia, czekam na Wasze zdanie i ewentualne propozycje nowych działów.


Może to nie dobry kawał :) Ale zwsze o whisky ;)

Pani kazała przygotować dzieciom historie z morałem, które opowiedzieli im rodzice. Pierwsza jest Małgosia.
- Moi rodzice hodują kury na mięso. Kiedyś kupili dużo piskląt, już liczyli, ile zarobią, ale większość piskląt zdechła.
- Dobrze, Małgosiu, a jaki z tego morał?
- Nie licz pieniędzy z kurczaków, zanim nie dorosną, tak powiedzieli rodzice.
Następny opowiada Mareczek:
- Rodzice mają kurzą fermę. Kury zniosły dużo jaj, rodzice liczyli, ile zarobią, ale z większości jaj wykluły się koguty.
- Dobrze, Marku, a jaki z tego morał?
- Nie z każdego jajka wylęga się kura.
Kolej na Jasia (pani łyka valium):
- Dziadek Staszek podczas wojny był cichociemnym. No i zrzucali go na spadochronie do Polski. Miał mundur, stena, sto naboi, nóż i butelkę whisky. Pięćdziesiąt metrów nad ziemią zauważył, że leci w środek niemieckiego garnizonu. Szkopy już go zauważyli, więc dziadek Staszek wychlał całą whisky naraz, żeby się nie stłukła, na dwudziestu metrach odpiął spadochron i spadł między Niemców. I tu dawaaaj! Dziadek pruje ze stena! Niemcy walą się na ziemię jak afgańskie domki! Juchy więcej niż na filmach z Arnoldem. Z osiemdziesięciu ubił i skończyły mu się pestki, to wyjął nóż i kosi Niemców jak Boryna zboże. Na trzydziestym klinga poszłaaa, resztę dziadek zarąbał z buta i uciekł.
W klasie konsternacja. Pani - w spazmach mimo zażycia valium - pyta:
- Śliczna historyjka, ale jaki morał?
- Też taty pytałem, a on na to: ,,Nie wkurzaj dziadka Staszka, jak se popije''.
_________________
Pozdrawiam
mik_us
http://whisky-blog.pl
 
 
 
KoDeR 
Singlemalt Whisky Follower
początkujący



Ulubiona whisky: żebym ja to wiedział
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 107
Skąd: KK,Bydg,Maynooth
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 3:21 pm   

hehe dobre. Uśmiałem się
_________________
Pozdrawiam, Andrzej.
 
 
Janek_L 
Singlemalt Whisky Acolyte
SŁÓD RZĄDZI:)


Ulubiona whisky: hm?
Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 92
Skąd: Otwock
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 10:43 am   może Whisky Miesiąca?

To byłby fajny dział
_________________
_____________________________

Whisky, głupcze!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów