bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kalendarium dotychczasowych prac nad serwisem bow.pl
Autor Wiadomość
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 9:46 am   Kalendarium dotychczasowych prac nad serwisem bow.pl

Wrzesień 2003
– rozpoczęcie prac koncepcyjnych związanych z przedsięwzięciem, zainicjowanie współpracy z www.whisky.pl

Październik 2003 – Luty 2004
- nawiązanie bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami renomowanych szkockich producentów i niezależnych dystrybutorów whisky
- konsultacje z osobami prowadzącymi handel whisky za granicą (UE), z uwzględnieniem specyfiki witryn internetowych

Styczeń 2004
- powstaje logotyp „Best of Whisky”
- rozpoczęcie publikowania cyklu artykułów promocyjnych nt. whisky słodowej, na łamach lokalnej prasy
- rejestracja, uruchomienie i pierwsza wzmianka na stronie internetowej www.bow.pl

Luty-Czerwiec 2004
- konsultacje prawne w zakresie funkcjonowania przedsięwzięcia

Jesień 2004
- nawiązanie bliskiej współpracy z dystrybutorami niemieckimi

Przełom 2004/2005
- zmiany i rozszerzenie personalne zespołu BOW
- rejestracja znaków towarowych w Urzędzie Patentowym RP

Wiosna 2005
- negocjacje handlowe z dostawcami zakończone sukcesem, finalne korekty w strukturze serwisu

20 maja 2005
- rusza testowa beta-wersja naszej strony internetowej, wraz ze statystykami odwiedzin

21 czerwca 2005
- zostaje uruchomione Forum dyskusyjne, pierwsze aktualności na stronie (właśnie czytacie jedną z nich)
- trwa kompletowanie materiałów promocyjnych i prace nad kolejnymi działami serwisu
 
 
slick
[Usunięty]

Wysłany: Śro Cze 22, 2005 6:06 pm   

"nie można też kwestionować faktu, że 24 lipca 1494 roku brat John Cor z opactwa Lindores w Fife sporządził z ośmiu mis słodu AQUA VITAE dla swojego władcy, króla Jakuba IV..." :]

od dzisiaj zaglądam tu codziennie!

pozdrawiam
slick

nawiasem mówiąc, ciekaw jestem jak smakowała owa aqua vitae... może ma ktoś sampla?;)
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 4:54 pm   

Salut,

Gdzieś w końcu załapałem się do pierwszej trójki (tym razem zalogowanych w historii BOW :twisted: ).

Wczoraj widziałem 2/3 BOW w Jastrzębiej-Górze, ciekawe jak wygląda pozostała 1/3 8) . Ad vocem: chętnie nabyłbym tego japońskiego whiskacza :D .

Na dziś over, ale wydaje mi się, że niedługo będzie tu gorąco.

p.s. hint - Yamaha :wink: .

Slainte,
--
RudeBoy, Szczecin Fan :D
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 8:32 pm   

Wczoraj widziałem 2/3 BOW w Jastrzębiej-Górze, ciekawe jak wygląda pozostała 1/3 8) . Ad vocem: chętnie nabyłbym tego japońskiego whiskacza :D .



Fakt ta whisky zaskoczyła wszystkich na Spotkaniu, jednak wielu sądzi że zawartość była jednak szkocka. :lol:

Co do nabycia ,to przede wszystkim ciekawy jestem ceny , bo nie była to łycha za każde pieniądze. 8)
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów