bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep Świat Whisky Poznań
Autor Wiadomość
Świ.Whis.Poznań 
Blendedwhisky Flagellant
ŚwiatWhiskyPoznań



Ulubiona whisky: Talisker 57 North
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 11:17 am   Sklep Świat Whisky Poznań

Witamy wszystkich Forumowiczów.
Jesteśmy osobami, których połączyła wspólna pasja do Whisky. Z tego zamiłowania narodził się pomysł stworzenia wyjątkowego miejsca – sklepu „Świat Whisky”, jedynego takiego
w Poznaniu, w którym entuzjaści whisky znajdą największy wybór tego szlachetnego trunku
z całego świata. Posiadamy bogatą ofertę whisky typu single malt oraz blend z krajów takich jak Szkocja, Irlandia, Japonia oraz USA. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, jak też prowadzeniem degustacji.
Zapraszamy na naszą stronę: www.swiat-whisky.pl ,szczególnie do działu produkty gdzie mogą państwo zobaczyć nasz cały asortyment łącznie z miniaturkami. Od marca nasza oferta powiększy się o szkło do degustacji whisky. Zapraszamy jeszcze raz do odwiedzić, a także zadawań pytań wszelkiej maści na które chętnie odpowiemy!
_________________
"Świat-Whisky" to sklep znakomitych alkoholi.
Oferujemy największy w Wielkopolsce wybór whisky single malt, blended oraz bourbonów.
Gwarantujemy fachową i miłą obsługę.

Sklep Świat Whisky Poznań
ul. Rakoniewicka 10
60-111 Poznań
tel. 604 117 786
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 12:37 pm   

Świ.Whis.Poznań napisał/a:
jedynego takiego
w Poznaniu

no to dużego wyboru w tym Poznaniu nie ma.

Świ.Whis.Poznań napisał/a:
największy wybór tego szlachetnego trunku

największy z.. ?

Świ.Whis.Poznań napisał/a:
Zapraszamy jeszcze raz do odwiedzić, a także zadawań pytań

Ja zgłaszać kupić twój laptopa i zapłacić na twoja Paypal??


Wybór nieciekawy, ceny niezbyt. Dziękujemy.
_________________
ZInnejBeczki.com
 
 
 
kraks 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Jeszcze nie wiem
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 55
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 1:10 pm   

Tak tylko zerknalem na szybko na gatunki z ktorymi mialem ostatnio kontakt i pierwsze co bije w oczy to ceny.

Świ.Whis.Poznań: Balvenie 12yo Double Wood po 190,99 zl? Laphroaig 10yo po 189,99 zl? Ardbeg 10yo z kieliszkiem 269,99 zl? Przeciez te ceny sa tragiczne. Nawet w innych nie najtanszych polskich sklepach z whisky, ktorych nie chce tutaj reklamowac, ceny sa duzo nizsze
 
 
Świ.Whis.Poznań 
Blendedwhisky Flagellant
ŚwiatWhiskyPoznań



Ulubiona whisky: Talisker 57 North
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 1:56 pm   

"Zapraszamy jeszcze raz do odwiedzin, a także zadawania pytań". Przepraszamy za literówkę. Myślę, że tylko ten nie popełnia błedów, kto nic nie robi :) . Nad cenami nadal pracujemy. Oferujemy rabat i dowóz do klienta -od pewnej kwoty darmowy na terenie Poznania. Nie zamawiamy paletami towaru,ale są już pierwsze owoce negocjacji, np. Glenfarclas 10. letni. jest w cenie 129,99zł. Nie od razu Rzym zbudowano.
Jeśli chodzi o wybór whisky, to każdy ma prawo do oceny, ale nadal uważamy, że wybór jest duży i posiadamy nietuzinkowe whisky.
"No to dużego wyboru w tym Poznaniu nie ma." - sic! Dlatego stworzyliśmy "Świat-Whisky.pl".
_________________
"Świat-Whisky" to sklep znakomitych alkoholi.
Oferujemy największy w Wielkopolsce wybór whisky single malt, blended oraz bourbonów.
Gwarantujemy fachową i miłą obsługę.

Sklep Świat Whisky Poznań
ul. Rakoniewicka 10
60-111 Poznań
tel. 604 117 786
 
 
kraks 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Jeszcze nie wiem
Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 55
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 2:39 pm   

Darmowy dowoz na terenie Poznania przy zakupie powyzej 250 zl to zadna rewelacja. Bardziej kuszaca bylaby opcja darmowej wysylki kurierem na terenie Polski, przy zakupie powyzej pewnej kwoty.
Co do wyboru whisky, to nie wymagam cudow i ja akurat nie mam zastrzezen, natomiast ceny sa zupelnie nie do przyjecia. Jestescie usatysfakcjonowani z ceny 129,99 za Glenfarclas 10 yo. Oczywiscie jest to juz cena akceptowalna, ale nie jakos specjalnie atrakcyjna. Bez problemu mozna kupic Glenfarclas 10yo za 129 zl. W kazdym badz razie ceny pozostalych gatunkow sa dosc mocno zawyzone w porownaniu do konkurencji, a darmowa dostawa na terenie Poznania nie wystarczy, zeby zdecydowac sie na zakupy w Waszym sklepie
 
 
Świ.Whis.Poznań 
Blendedwhisky Flagellant
ŚwiatWhiskyPoznań



Ulubiona whisky: Talisker 57 North
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 2:58 pm   

Jesteśmy na rynku od grudnia 2012. Pierwsze miesiące to głównie zbieranie doświadczenia.
Oczywiście ceny będą ulegały zmianie. Wszystko zależy od kanału dystrybucji. Pracujemy nad swoimi. W tak krótkim czasie jest niemożliwe być w pełni niezależnym.
Nasi klienci natomiast chwalą naszą obsługę i duży wybór. Na terenie Wielkopolski nie znajdzie Pan równie dobrze zaopatrzonego sklepu. W Poznaniu nie ma długiej tradycji sprzedaży single malt whisky. Do tej pory ograniczoną ofertą mogły pochwalić się tylko delikatesy. Dopiero teraz, powoli destylaty tego typu pojawiają się w innych miejscach.

Co do kosztów transportu, zawsze istnieje możliwość negocjacji. Jesteśmy otwarci jeśli chodzi o wszelkie sugestie.

[ Dodano: Wto Lut 26, 2013 3:17 pm ]
Octomore /5_169 - mamy w cenie 569,99zł - 3% rabatu i cena, którą uzyskamy myślimy,że jest więcej niż zadowalająca. Bardzo atrakcyjną pozycją jest Kilchoman Winter 2010 w cenie 169,99zł.
Uważamy,że sporym atutem naszego sklepu jest dostępność asortymentu. Przeglądając oferty łatwo się zorientować,żę jest z tym duży problem. Wiele pozycji jest opisana krótko -"brak". Dbamy, aby klient nie był mamiony, "szeroką ofertą". Whisky, które jest na naszej stronie, nie jest tylko na zdjęciu.
_________________
"Świat-Whisky" to sklep znakomitych alkoholi.
Oferujemy największy w Wielkopolsce wybór whisky single malt, blended oraz bourbonów.
Gwarantujemy fachową i miłą obsługę.

Sklep Świat Whisky Poznań
ul. Rakoniewicka 10
60-111 Poznań
tel. 604 117 786
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 9:45 pm   

Zastanowila mnie ta pozycja:
http://www.swiat-whisky.p...-14904x1361.jpg
Minimum 400 euro (!) wyzej niz mozna kupic na „zachodzie” (juz z kosztami wysylki do Polski). Pisze to z czystej ciekawosci, bo albo marza przez Panstwa narzucona jest chora, ale kupiliscie Panstwo butelke za chore pieniadze. Rzecz w obu wypadkach naganna skoro oferujecie w takiej cenie jak na stronie - nawet za pierwszym razem wypadaloby byc bardziej ostroznym.
Nie zebym przyczepial sie do wylacznie jednej butelki – pozostale sa generalnie w bardzo bardzo slabych cenach. Rozumiem, ze „nie od razu Rzym….”, „trudno byc niezaleznym” itp., ale musze zgodzic sie ze swoimi przedmowcami. Szeroki wybor, ale niemal wylacznie podstawek w nieatrakcyjnych cenach. Przylacze sie tez do opinii Kraksa – bezplatna dostawa na terenie Poznania to zadna zachetna dla wymagajacych odbiorocw. Na cala Polske to mozna byloby juz powalczyc, bo koszty wysylki ze sklepow z „zachodu” bywaja ciezkie, ale ceny startowe musialyby byc inne. Jesli macie Panstwo rzesze zadowolonych odbiorcow to pozostaje mi pogratulowac, ale jesli chodzi o single malt to sa to raczej osoby slabo zorientowane w rynku/cenach whisky konkurencji w Polsce, a juz na pewno w reszcie UE. Moge wskazac duzo przykladow jesli ktos mialby watpliwosci. Pozostaje mi zyczyc owocnego rozwoju w kierunku, ktory satysfakcjonowalby uczestnikow tego forum. Na razie ledwo - 3.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lut 26, 2013 10:32 pm   

Niektre ceny jak chocby Ardbeg SN 2009, wspomnianego Bowmora, czy nawet podstawowego Mortlacha o ponad 2x drozszego niz w TWE rzeczywiscie sa z dupy wziete.

Wyglada to, jakby ktos wystawil butelke w cenie z kosmosu, a noz sie jakis debil trafi ktory to kupi, a jak nie to sie i tak nie zmarnuje...
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 7:47 pm   

Fajne regały.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Neptune
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: ciągle szukam ;)
Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 05, 2013 10:22 pm   

Podoba mi się szeroki wybór produktów, szczególnie podstawek, który mnie jako nowicjusza zaspokaja w zupełności. Na niektóre przedmioty ceny są niezłe w porównaniu z konkurencją, np. na Glenfarclasa 15, którego w Polsce poniżej 230 chyba nie widziałem. Popieram pomysł z gratisową wysyłką na cały kraj - wówczas najprawdopodobniej złożyłbym u Was zamówienie.
Z drugiej strony, cena niektórych przedmiotów to prawie 200% ceny "normalnej", chociażby Ardbeg Alligator który u was kosztuje 700, a da się go dostać za 400 z groszami, lagavulin 16 za 315, czy nawet zwyczajny jw green label za 300zl (zdaję sobie sprawę, że wycofali go z produkcji, ale i tak w większości sklepów kosztuje poniżej 200zł).

Ps: Glenfiddicha 15 macie podpisanego jako Glenfarclas 15 :wink:
 
 
Sendilkelm 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Glencośtam
Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 12:58 pm   

Neptune napisał/a:
czy nawet zwyczajny jw green label za 300zl (zdaję sobie sprawę, że wycofali go z produkcji, ale i tak w większości sklepów kosztuje poniżej 200zł).


Akurat szukałem JW Greena ostatnio i naprawdę jest ciężko dostać w Polsce. W Warszawie zjeździłem ze 20-30 sklepów i dostałem tylko jeden egz. W sklepach int. gdzie cena widnieje poniżej 200 zł po telefonie do nich, okazuje się, że nie mają w magazynach, więc i tak lpia. Tam gdzie jest dostępny (int.) to cena jest od 250-260 zł :/

Jeśli znasz gdzie w Warszawie sklep gdzie dostanę go za 180 zł to chętnie tam podjadę. A najlepiej jakbym go dostał za tyle ile kupowałem go rok temu 139 zł :)
_________________
Smak Whisky
 
 
Bombadil 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Laphroaig
Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Gotham City
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 1:09 pm   

Sendilkelm napisał/a:
Akurat szukałem JW Greena ostatnio i naprawdę jest ciężko dostać w Polsce. W Warszawie zjeździłem ze 20-30 sklepów i dostałem tylko jeden egz. W sklepach int. gdzie cena widnieje poniżej 200 zł po telefonie do nich, okazuje się, że nie mają w magazynach, więc i tak lpia. Tam gdzie jest dostępny (int.) to cena jest od 250-260 zł :/

Jeśli znasz gdzie w Warszawie sklep gdzie dostanę go za 180 zł to chętnie tam podjadę. A najlepiej jakbym go dostał za tyle ile kupowałem go rok temu 139 zł


179,97 PLN w Auchan Direct http://www.auchandirect.p...een-Label-0.7-l

A tak z ciekawości, to kupujesz ją dla smaku czy może w celach inwestycyjnych?:)
_________________
"Prawdziwy kiper nie pije miodu, prawdziwy kiper żuje pszczoły"
 
 
Sendilkelm 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Glencośtam
Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 2:58 pm   

Bombadil napisał/a:
Sendilkelm napisał/a:
Akurat szukałem JW Greena ostatnio i naprawdę jest ciężko dostać w Polsce. W Warszawie zjeździłem ze 20-30 sklepów i dostałem tylko jeden egz. W sklepach int. gdzie cena widnieje poniżej 200 zł po telefonie do nich, okazuje się, że nie mają w magazynach, więc i tak lpia. Tam gdzie jest dostępny (int.) to cena jest od 250-260 zł :/

Jeśli znasz gdzie w Warszawie sklep gdzie dostanę go za 180 zł to chętnie tam podjadę. A najlepiej jakbym go dostał za tyle ile kupowałem go rok temu 139 zł


179,97 PLN w Auchan Direct http://www.auchandirect.p...een-Label-0.7-l

A tak z ciekawości, to kupujesz ją dla smaku czy może w celach inwestycyjnych?:)


O dzięki :) Do Auchan Direct nie dotarłem, bo szukałem po nazwie przez strony google - tam wszystkie sklepy "nie miały" lub miały drogo. Jeśli nie uda mi się dostać w zamówiony już sposób, to spróbuję tutaj, bo czekam na info od kogoś, kto miał mi kupić.

W celach inwestycyjnych i kolekcjonerskich. Fajnie jest mieć Pure Malta od Walkera, który już nie istnieje, jeszcze gdyby zamienili go na innego Pure Malt, a tak wszystko zostanie blended.

EDIT:
Jednak nie zamówię, bo jak wpiszę swój kod pocztowy to nie ma tego produktu :/
_________________
Smak Whisky
 
 
maudite 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: szukam...
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 253
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 3:15 pm   

Spekulanci, wszędzie spekulanci....
Jeszcze niech się tylko w Hongkongu mocno zainteresują whisky, to już w ogóle będzie koniec świata.
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Mar 06, 2013 4:44 pm   

jacy spekulanci, poważni inwestorzy :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów