|
Japińskie i szkockie podstawki |
| Autor |
Wiadomość |
Islayman
Singlemalt Whisky Follower I love it!

Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012 Posty: 202 Skąd: Debrzno
|
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:19 pm Japińskie i szkockie podstawki
|
|
|
Witajcie,
Planujemy sprowadzić trochę japońskich i szkockich podstawek.
Jeśli ktoś chciałby zamówić jakąś konkretną pozycję to poproszę o informację . Postaram się podać ceny.
Z japończyków mamy taki wybór:
CHICHIBU THE FIRST 070 61,8%
CHICHIBU THE FLOOR MALTED 070 50,5%
CHICHIBU THE PEATED 070 50,5%
HAKUSHU SINGLE MALT 12 Y 070 43%
HAKUSHU SINGLE MALT 18 Y 070 43,5%
HAKUSHU SINGLE MALT 18 Y 070 43%
HIBIKI 12 Y 070 43%
HIBIKI 17 Y 070 43%
ISAWA STANDARD
ISAWA 10 Y
ISAWA 1983
ISHIRO'S MALT & GRAIN
ISHIRO'S MALT MIZUNARA WOOD RESERVE
NIKKA ALL MALT
NIKKA BLACK NIKKA SPECIAL
NIKKA BLACK NIKKA 8 Y
NIKKA FROM THE BARREL
NIKKA MIYAGIKYO
NIKKA MIYAGIKYO 10 Y
NIKKA MIYAGIKYO 12 Y
NIKKA MIYAGIKYO 15 Y
NIKKA PURE MALT BLACK
NIKKA PURE MALT RED
NIKKA PURE MALT WHITE
NIKKA SUPER NIKKA
NIKKA TAKETSURU 12 Y
NIKKA TAKETSURU 17 Y
NIKKA TAKETSURU 21 Y
NIKKA YOICHI
NIKKA YOICHI 10 Y
NIKKA YOICHI 12 Y
NIKKA YOICHI 15 Y
NIKKA YOICHI 20 Y
TOGOUCHI 18 Y
TOGOUCHI 12 Y
YAMAZAKI PUNCHEON 070 48%
YAMAZAKI SINGLE MALT 10 Y 070 40%
YAMAZAKI SINGLE MALT 12 Y 070 43%
YAMAZAKI SINGLE MALT 18 Y 070 43% |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:39 pm
|
|
|
| Co to jest Isawa 1983? |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
Islayman
Singlemalt Whisky Follower I love it!

Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012 Posty: 202 Skąd: Debrzno
|
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:50 pm
|
|
|
Zapoznałem się. Nie brać |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
rosomak
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005 Posty: 1603 Skąd: zewsząd
|
Wysłany: Sob Lut 01, 2014 9:54 pm
|
|
|
| Parada cieniasow. No, ale moze ktos z bardzo bardzo poczatkujacych, ktorzy uwazaja, ze mus miec na polce oryginalna choc nudna butelke....... |
_________________ https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc |
|
|
|
 |
Pocieszny_PCS
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011 Posty: 715 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 11:43 am
|
|
|
Po ile by była hibiki 12?
Ewentualnie jakbyś robił jakiś sampling czy coś to pisałbym się na pustą butelkę, to bym se nalewkę przelał |
_________________ ZInnejBeczki.com |
|
|
|
 |
Islayman
Singlemalt Whisky Follower I love it!

Ulubiona whisky: Glen Ord
Dołączył: 06 Gru 2012 Posty: 202 Skąd: Debrzno
|
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 12:46 pm
|
|
|
Hibiki 12 - 300zł
Fakt - ładna karafka |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Lut 04, 2014 12:51 pm
|
|
|
O cholera, chyba ją piłem ostatnio... Pośród koniaków była jak ślepy wśród jednookich. Czy jakoś tak |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
|
|