bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Galeria Malt
Autor Wiadomość
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
  Wysłany: Pon Sty 14, 2008 12:30 pm   Galeria Malt

Znalezione w necie...

http://www.galeriamalt.pl/cafe.php

:)
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 12:45 pm   

Ups, no to się narobiło :wink:
Miłe to to, zaprosiłem Piotra na forum, może sie skusi
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 12:59 pm   

tak znamy się, znamy, słynny Port Ellen za pięć tysięcy w sklepie... :roll:

...czy może już sprzedany? ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:39 pm   

ładniutka miejscóweczka..klimacik rodem z "paryżanianych" kafejek poplątanych z nowoczesnością...a i wcale zacna paleta dla opojów :wink: choć trzymająca się zasady "w miare młode"...pan Bałtroczyk byłby naprawdę miłym akcentem na naszym forum(humor!..opowieści!)..więc...panie Piotrze serdecznie zapraszamy! :D
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 2:53 pm   

cen nie komentuję :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 2:58 pm   

żarty żartami, ale inicjatywa piekna, sztuka i whisky, przyszłościowe połączenie i wzór do naśladowania
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 3:13 pm   

Żarty, żartami
Inicjatywa, inicjatywą
a ceny cenami,

Glenfarclas 21 -580 zł, 105 - 350 zł
nawet Glenfiddich 12 - 250 zł
lub i takie cuda jak PE 26 yo DL - 6000 zł


no i po zawodach :mrgreen:
Elita wita :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 4:13 pm   

Czarek napisał/a:
Elita wita

...już widzę stadko tych wszystkich snobków pijących w rżniętych tumblerach jakiegoś zacnego "Makalanka" sponiewieranego przez kostkę lodu..... :twisted:


...jeśli zaś chodzi o ceny...hmm,iście kabaretowe... :cry:
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 4:41 pm   

Nie każdy podchodzi do zagadnienia z takim namaszczeniem jak tu w BOW, ale sądząc po uwidocznionym tam szkle (w ręce) Macallana lodem raczej nie uszlachetniają. Faktem jest że ceny jak i skromna oferta budzą dyskomfort, ale samo to iż takie miejsce istnieje, choćby nawet raczej dla wybrańców :wink: , powinno cieszyć.
A że my mamy Wiktorka to nasze szczęście :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 5:44 pm   

Ale wszyscy się skuszą na Aedbeg :lol: w kawiarni.
A na dodatek jak się przeczyta w sklepie, że Ardbeg to stosunkowo mało znana whisky z Islay :mrgreen: pełna rewelacja.
Ceny z kosmosu, poziom strony też kosmiczny. Wprawdzie nie ma after benedyktyńsku :lol: (kto był w Żelazowej Woli, ten na pewno pamięta), ale parę perełek jest.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 10:22 pm   

Wojciechu, a może wtedy w Żelazowej trafiliście do klubu miłośników filmu "Miś"? :lol:

Ja jednak będę bronił Galerii Malt... Dlaczego? ;) Zaczynając od końca, mam w 3Mieście znajomych artystów i z tego co słyszałem Galeria zamierzała w niedalekiej przyszłości pokusić się o promocję takich jak moi ziomkowie właśnie twórców młodszego pokolenia, z może niewielkim stażem, za to z niewątpliwym talentem :wink: I chwała im za ten zamiar, oby się powiódł ;)
Dwa: nie widzę na stronie GM denerwującej pretensjonalności i nadęcia, dość powszechnego tu i ówdzie, przeciwnie, są przesłanki by sądzić że mają o whisky jako takie pojęcie i nie robią z tego faktu wielkiego halo :) Trzy: mają fajny wystrój lokalu ;) Cztery: nie jest wykluczone że niebawem wykroi się nam jakaś forma współpracy ;) A po piąte i ostatnie wydaje mi się, że Pan Właściciel to równy gość ;) w TV robi sympatyczne wrażenie, no i ponoć szczególnie lubi Laphroaig ;) a przede wszystkim lubi alkohol :twisted: od razu człowiek czuje jakąś niewytłumaczalną nić sympatii :mrgreen: zauważyliście że przyznawanie się do tego (alkoholu, nie sympatii) jest obecnie niemal niespotykane a posądzenia o to spotykają się z jakże świętym oburzeniem? możnaby pomysleć że w tym kraju sami abstynenci mieszkają :lol: a tu proszę, człowiek nie tylko się nie kryje ze swoimi upodobaniami, ale chwali się nimi publicznie - a jest i czym 8)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Grish 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Caper,Talisker
Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 131
Skąd: Londyn (Szczecin)
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 4:32 am   

cytat ze strony GM
"Powiem Państwu w zaufaniu: zawsze chciałem mieć dużo alkoholu"
Jakbym slyszal Wiktora za mlodych lat :)
Anyway , Trafil swoj na swego Wiktorze.....

Fakt faktem Galeria Malt moze przytloczyc cenowo, ale jesli chodzi o sam zamysl i realizacje przedsiewziecia to pod tym wzgledem naleza sie duze brawa.
Ile mamy takich miejsc w Polsce, gdzie czlowiek doslownie z ulicy moze wejsc do lokalu i miec stycznosc z taka mnogoscia single maltow czy tudziez blend whisky ?

Zastanawia mnie jedno ....... Ile Port Ellenow pan Piotr juz zdazyl sprzedac :)
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 7:25 am   

Może Wiktorku czas otworzyć coś własnego?....jakiś szlachetnie nieskomplikowany whiskybar...gdzie przestrzeń współtworzy z buteleczkami miraż jak ze snu whisky opoja?
Mówiąc całkiem juz serio to świetny pomysł otwierając restauracyjkę gdzie Whisky gra główne skrzypce.Ile jest takich miejsc iście "maltowych" w Polsce?...... :?
_________________
"Maturacja" whisky,czyli po naszemu "dojrzewanie"o ironio wnosi do niej młodzieńcze błyski,energę,zadziornosć, lub też dziewczęcą łagodność,ułożenie,dobre wychowanie,kwiecistość,flirtowanie z Lolitą...
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1673
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 10:02 am   

Sama idea jak dla mnie bardzo, bardzo, psów na nikim nie wieszam, tyle tylko że ceny odstraszają.
Sympatia do ludzi o podobnym "światopoglądzie " to naturalna sprawa :wink:
_________________
Pozdrawiam
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Wto Sty 15, 2008 11:07 am   

Fakt ceny odstraszają ale ,niektóre to chyba razy dwa np.Old Pulteney,ale wystrój miejsca bardzo pozytywny pewnie klimat jest niekiepski i ogólnie idea godna pochwały.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów