bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Beam's Pin Bottle
Autor Wiadomość
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Wto Maj 26, 2015 5:30 pm   Beam's Pin Bottle

Witam. Do sprzedania mam Beam's Pin Bottle. Cena to 580 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv. Chętnie wyślę zdjęcia
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Śro Maj 27, 2015 10:10 am   

Czy mogl bym zapytac skad wziales ta cene? Brzmi kosmicznie jak za to co sprzedajesz, ale naturalnie napewno miales jakis powod.
_________________
Doing does
 
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Śro Maj 27, 2015 3:50 pm   

https://www.masterofmalt....hiskey-antique/
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Maj 27, 2015 7:47 pm   

ładny kręgiel
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 10:52 am   

aguero napisał/a:
https://www.masterofmalt.com/whiskies/jim-beam-bowling-pin-bourbon-whiskey-antique/


Ewidentnie pomyliles forum kolekcjonerow kregli z forum Szkockiej Whisky. Za 200zl mozna kupic lepszego bourbona, jesli juz ktos zmusza Cie do picia whiskey.
_________________
Doing does
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 4:43 pm   

Pawloff napisał/a:
ładny kręgiel


taki przyjaciel samotnych kobiet, taki dogadzacz znaczy się ;)
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 7:30 pm   

Adam Hochul napisał/a:
aguero napisał/a:
https://www.masterofmalt.com/whiskies/jim-beam-bowling-pin-bourbon-whiskey-antique/


Ewidentnie pomyliles forum kolekcjonerow kregli z forum Szkockiej Whisky. Za 200zl mozna kupic lepszego bourbona, jesli juz ktos zmusza Cie do picia whiskey.


Szanowny Panie Hochul,
najpierw zarzuca mi Pan że cena którą żądam jest wzięta z kosmosu nie orientując się o jaki produkt chodzi i za jaką cenę był dostępny. Podałem linka na którym podana jest cena a obok jest napis "Sold Out". Mieszkając w Szkocji zapewne Pan wie co to znaczy i że niektórzy dali za wyżej wymieniony produkt dużo wyższą cenę.
Następnie pisze Pan że pomyliłem forum Szkockiej Whisky. Może coś przeoczyłem ale nigdzie nie zauważyłem że jest to tylko i wyłącznie "forum Szkockiej Whisky". Dalej pisze Pan " Za 200zl mozna kupic lepszego bourbona". Z tej wypowiedzi można wywnioskowac że pił Pan Beam's Pin Bottle i nie smakował za bardzo (chociaż na 99% jestem pewien że jednak Pan nie pił), więc proszę podzielic się wrażeniami. Ja również nie przepadam za amerykańską whiskey ale potrafię uszanowac tych którym smakuje a nie wypisywac "jesli juz ktos zmusza Cie do picia whiskey". Podejrzewam że nawet w stolicy whisky, Szkocji, znajdzie się kilka osób którym którym smakuje bourbon.
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Maj 28, 2015 10:03 pm   

[quote="aguero"]
Adam Hochul napisał/a:
aguero napisał/a:
https://www.masterofmalt.com/whiskies/jim-beam-bowling-pin-bourbon-whiskey-antique/


Może coś przeoczyłem.


FAQ w ktorym jest okrelone czym się zajmujemy.

Szkocka to pewne uproszczenie. Zajmujemy się poszukiwaniem aspirujących i wybitnych maltów, z reguły szkockich, ale zapuszczamy się również w rejony twz. "dziczy" i od czasu do czasu to tu, to tam uda się trafić nawet na coś dobrego. Niestety dużo żadziej niż częściej. I podobno starzy indianie słyszeli o genialnych wypustach z kukurydzy, a nawet o świetnych maltach z Walii, czy Irlandii ale my te mity niejednokrotnie obalaliśmy.
Czasem po prostu zwyczajnie coli brak...

i nie ma brzydkich dziewcząt :lol:
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 8:29 am   

Wstaję rano, patrzę, a w TV znowu leją murzynów... ;)
Sam ująłbym kwestię trochę inaczej, bo za chwilę zamiast o ofercie kolegi zaczniemy po raz enty dowodzić wyższości maltów, czy raczej niższości bourbona ;) Szkoda czasu. To trochę jak tłumaczenie plemieniu czcicieli latającego boga-węża teorii Newtona. A niech sobie siedzą w tej swojej dżungli, ich wybór ;)
Natomiast FAQ rzeczywiście wspomina o tym, na czym się tu koncentrujemy. Ogólnie rzecz biorąc, na polecaniu whisky wartych zakupu, a przestrzeganiu przed stratą pieniędzy. W tym drugim aspekcie ciężko dziwić się Adamowi i rozumiem jego emocjonalną reakcję na podaną cenę - jako taką. Jestem zresztą pewien, że reakcja byłyby identyczna, gdyby wystawić (nawet niezłego) szkockiego single malta za równie wygórowaną kwotę. Wygórowaną nie na jakiejś w zamyśle "obiektywnej" skali, bo taka już dziś nie istnieje - tysiące euro za butelki Karuizawy i Hanyu są tego najlepszym dowodem - ale w odniesieniu do innych opcji osiągalnych na danym poziomie. Całkiem też możliwe, że cena kolegi Aguero okaże się dla jakiegoś zdesperowanego kolekcjonera do przyjęcia. Tym niemniej, można kupić za nią niezłą whisky...
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 12:45 pm   

aguero napisał/a:
Adam Hochul napisał/a:
aguero napisał/a:
https://www.masterofmalt.com/whiskies/jim-beam-bowling-pin-bourbon-whiskey-antique/


Ewidentnie pomyliles forum kolekcjonerow kregli z forum Szkockiej Whisky. Za 200zl mozna kupic lepszego bourbona, jesli juz ktos zmusza Cie do picia whiskey.


Szanowny Panie Hochul,
najpierw zarzuca mi Pan że cena którą żądam jest wzięta z kosmosu nie orientując się o jaki produkt chodzi i za jaką cenę był dostępny.

Drogi czlonku forum, jesli chodzi o moja orientacje to sadze ze ciezko Ci sie wypowiedziec skoro nie masz pojecia kim jestem i czym sie zajmuje. Natomiast skoro wystawiles to 'cacko' za cene z pierwszego ostatnio dostepnego linku (w UK), to dobitnie swiadczy o tym ze nie miales bladego pojecia coz to za codo dostales i ile moglo by byc warte.


Podałem linka na którym podana jest cena a obok jest napis "Sold Out". Mieszkając w Szkocji zapewne Pan wie co to znaczy i że niektórzy dali za wyżej wymieniony produkt dużo wyższą
Jak dlamnie oznacza to tylko ze juz tego '***, produktu' nie sprzedaja. I cale szczescie. Poprzednie ceramiczne wersje butelki i tak byly ladniejsze.

Następnie pisze Pan że pomyliłem forum Szkockiej Whisky. Może coś przeoczyłem ale nigdzie nie zauważyłem że jest to tylko i wyłącznie "forum Szkockiej Whisky".
Naturalnie ze pan Przeoczyl ale nie chcialem byc nieuprzejmy i zmuszac Pana do czytania FAQ forum do ktorego sie Pan zapisuje i wypowiada zgodnie z zasadami, nie lubie byc malostkowy.

Dalej pisze Pan " Za 200zl mozna kupic lepszego bourbona". Z tej wypowiedzi można wywnioskowac że pił Pan Beam's Pin Bottle i nie smakował za bardzo (chociaż na 99% jestem pewien że jednak Pan nie pił), więc proszę podzielic się wrażeniami. Ja również nie przepadam za amerykańską whiskey ale potrafię uszanowac tych którym smakuje a nie wypisywac "jesli juz ktos zmusza Cie do picia whiskey". Podejrzewam że nawet w stolicy whisky, Szkocji, znajdzie się kilka osób którym którym smakuje bourbon.


A dziekuje ja whiskey lubie i to nawet bardzo. Doszlo bowiem do tego ze sama cola nie smakuje juz tak samo jak kiedys i trzeba ja uswietniac.
Tego konkretnego wydania Beama nie pilem, ale czytalem opinie i pogodzilem sie z tym ze niestety srednia ocen moze jednak miec jakies odniesienie do rzeczywistosci. Wiec spasuje, zwazywszy na stosunek ceny/spodziewanej jakosci wydawalo by mi sie to zwyklym wyrzuceniem pieniedzy w bloto. Nie przecze, ze amator napewno gdzies sie znajdzie, mam nadzieje ze bardziej kolekcjoner niz entuzjasta bourbonu.

Pan wybaczy ze dalszej debaty nie podejme. Nie lubie oceniac ludzi po jednej wypowiedzi na forum a juz mi sie opinia wyrabia niepotrzebna. Przeciez i tak po tej sezonowej sprzedazy wiecej wypowiedzi od Pana pewnie nie ujzymy. Zycze udanych sprzedazy i milego dnia.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam Hochul
_________________
Doing does
 
 
 
aguero 
Singlemalt Whisky Follower
best whisky


Ulubiona whisky: Balvenie
Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 173
Skąd: Kluczbork
Wysłany: Pią Maj 29, 2015 6:34 pm   

Ja również chciałbym zakończyc tą dyskusję. Wystawiłem produkt (oraz dwa inne) nie wychwalając jakie to smaczne whiskey do sprzedania mam. Jest tam podana tylko nazwa i cena. Jeżeli znajdzie się chętny to ok, jeżeli nie to też ok. Sam przygodę z Single Maltami zacząłem niedawno, co opisałem w dziale "Od czego zacząć.... dla świerzaka :) ". Zapewniam że niedługo podzielę się moimi dalszymi wrażeniami ze Szkocką więc jeszcze nie raz pojawię się na tym forum.
Pozdrawiam serdecznie
Rafał Sygulka
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów