bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalne Spotkanie BOW jesień 2017

Jesień 2017 - moje oczekiwania względem zestawu whisky oraz akceptowalne ramy finansowe:
"owocowe ciekawostki" - przegląd średniej półki (wyłącznie) i indywidualny zakup butelki w granicach max. 150-200e
20%
 20%  [ 1 ]
"owocowe bomby" - przegląd staroci (destylacje do połowy lat 80) i indywidualny zakup butelek w granicach 300-400e (lub droższych)
40%
 40%  [ 2 ]
"po owocach ich poznacie!" - SKŁADKA 200E i wspólny zakup butelek na różnym poziomie, w tym kilku (max 2-3) z potencjalem na najwybitniejsze (9-10p)
20%
 20%  [ 1 ]
"po owocach ich poznacie... i pokochacie" - SKŁADKA 300E - czyli butelek potencjalnie najlepszych jest więcej ;)
0%
 0%  [ 0 ]
wolę sam kupić butelkę - i to najlepszą z możliwych, cena nie gra roli (nawet 1000E+)
0%
 0%  [ 0 ]
żadne z powyższych - obecne ceny whisky przekraczają moje możliwości finansowe
0%
 0%  [ 0 ]
nie wybieram się na spotkanie z innych powodów
20%
 20%  [ 1 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 09, 2017 7:49 am   Oficjalne Spotkanie BOW jesień 2017

29.9-1.10.2017 "Owocowym Szlakiem" - w Starym Mlynie, albo i nie :cool: Miejsce spotkania zostanie ustalone wkrótce.
Profil: klimaty owocowe, jesienne. Multifruit w wersji light. Spotkanie ma szanse być wzbogacone przeglądem Bunnahabhain z najlepszego ;) rocznika. Owoców tylko patrzeć!

Ostatnie przygotowania wkraczają właśnie w decydującą fazę, najwyższa pora pomyśleć więc o butelkach na spotkanie. To apel do tych, którzy być planują - względnie przyjazd rozważają - a butelki jeszcze nie mają. No właśnie, a może wcale nie butelka? Może zmienimy formułę? Zacznijmy od ankiety, by jak najlepiej wstrzelić się w oczekiwania forumowiczów.

Czekamy na szczere odpowiedzi (pełna anonimowość!).

Ciąg dalszy nastąpi... ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw Mar 09, 2017 10:56 am   

Wiktor napisał/a:
albo i nie


jako wirusofob trzymam kciuki
_________________
Nie kupuję psa, który na mnie szczeka,
Choć nic mnie nie czeka, kiedy pies na mnie szczeka,
Wiem co czeka psa, który na mnie szczeka...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 8:52 am   

Wynika z powyższego, że został wybrany m.in. przegląd jednego z najlepszych roczników Bunnahabhain :twisted:
Zainteresowani taką opcją zakupową proszeni są o pilny kontakt - nadal można kupić butelkę stosunkowo niedrogo, a nawet - przy zakupie wspólnym - zupełnie tanio ;)
Poza tym oczywiście poruszamy się w rejonach owocowych i jeżeli ktoś dysponuje odpowiednią wg niego butelką, albo ma taką na oku - niech da znać.

W kolejności przechodzimy do określenia miejsca wczesnojesiennego spotkania.

Do wyboru trzy opcje:

1) USTKA




2) BLISKA OKOLICA WARSZAWY



3) STARY MŁYN k/Szczecina




Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wstępną deklarację, która lokalizacja byłaby przez nich preferowana (np. "tylko opcja 1" albo "na pewno nie opcja 3"). Na podstawie Waszych głosów wybierzemy (wkrótce) miejscówkę, cieszącą się największym zainteresowaniem.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
Ostatnio zmieniony przez Grish Czw Kwi 13, 2017 4:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 1:29 pm   

Stanowczo opcja 2 :wink:

Ewentualnie, bo chyba wszyscy dość miło wspominamy: zamek w Łagowie

Przy całej mojej sympatii do Młyna, w drugiej kolejności Ustka.
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:31 pm   

Zdecydowanie opcja 3. Zdecydowanie nie opcja 2.
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 3:59 pm   

Zdecydowanie to można tam nakręcić "Wzgórza mają oczy 6" , "Psychozę 8" lub "Hostel 5: Zło z młyńskich stawów" ;) )))))
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 4:47 pm   

Ja poproszę opcję "tylko nie Ustka"
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 5:48 pm   

loom napisał/a:
można tam nakręcić

Jeśli Jacek podejmie się reżyserii, Loom założy studio i sfinansuje produkcję, to my już mamy odpowiedni scenariusz. Od razu na trzy części filmu. Podobno tak wychodzi taniej ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Czw Kwi 13, 2017 8:15 pm   

Opcja 2
 
 
 
Hubert 
Singlemalt Whisky Combatant


Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 250
Skąd: Polska
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 1:24 am   

Nie wiedziałem ze loom jesteś taki delikatny i wrażliwy na warunki bytowe
Pozdrawiam :wink:
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 5:32 am   

Ja jestem w ogóle wrażliwy i delikatny :) .
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 9:00 am   

Loomie, nie wiem czy skojarzyłeś, ale my będziemy świeżutko po wyprawie do Szkocji. Ja zamierzam jechać na spotkanie prosto z lotniska. Miejsce w samochodzie mam, jakby co :)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 1:40 pm   

Rajmund napisał/a:
Loomie, nie wiem czy skojarzyłeś, ale my będziemy świeżutko po wyprawie do Szkocji. Ja zamierzam jechać na spotkanie prosto z lotniska. Miejsce w samochodzie mam, jakby co :)


Tak, połapałem się. Po tygodniowych szkockich "wakacjach" będę jechał na naparach ze szczeci. Dalsze picie skończyłoby się rozwodem albo naprawą wątroby. Tak czy siak, gratuluję wytrzymałości i zdrowia:)


Wiktor napisał/a:
Jeśli Jacek podejmie się reżyserii, Loom założy studio i sfinansuje produkcję, to my już mamy odpowiedni scenariusz. Od razu na trzy części filmu. Podobno tak wychodzi taniej


Nie ma problemu:). Zrobimy myk na "2 w 1". Windham będzie bohaterem. Wyposażymy go w kamerkę. Nim się dostanie do popromiennego młyna, zwiedzi całą Polskę i nagra z 20h materiału. Pomontujemy 6 odcinków "Z plecakiem ekstremalnie po Polsce", jakaś TVP Polonia wyemituje. Potem będzie bohaterem fabuły. Scenariusz zostawiam Wam, ale chciałbym żeby na końcu go zjadła wesoła rodzinka i te odrażające koty! :) ))
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Kwi 14, 2017 1:53 pm   

Do Szkocji whisky pić? Szalony ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Sob Kwi 15, 2017 4:31 pm   

Loom wolę jakieś alternatywne zakończenie , rajd ku zachodzącemu słońcu ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów