bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Spotkanie przy whisky w Jastrzębiej Górze.
Autor Wiadomość
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
  Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:08 pm   VIII Spotkanie przy whisky w Jastrzębiej Górze.

Witam wszystkich maltańczyków.
Dziś szczęśliwie wróciłem z prześwietnego weekendu nad morzem.To już ósme moje spotkanie, jedno z najbardziej udanych.Poznałem znowu sporo nowych szaleńców zafascynowanych łychą.
Bogactwo wyboru na tym spotkaniu nie miało sobie równych, wspaniałe whisky i kilka takich sobie (obecni napewno wiedzą o co chodzi) :wink:
Degustacja trwała do switu i tylko obawa że za chwile zejdą goście na śniadanie wygnała nas do łóżek.;))

Jeszcze raz pragnę gorąco Podziękować Wojtkowi i Asi za perfekcyjne przygotowanie i świetną atmosferę.

Gigantyczne podziękowania dla Andrzeja właściciela pensjonatu Koral i baru Max.Poza prawdziwie słowiańska gościnnością uraczył nas extra kilkoma rewelacyjnymi butelkami a pomysł z okazyjnymi koszulkami upamiętniającymi nasze Spotkanie to strzał w dziesiątkę.
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Gość

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 10:48 pm   

A my się cieszymy, że Wy się cieszycie i że Was znowu (lub po raz pierwszy) spotkaliśmy. Wkładu Andrzeja i Daniela nie sposób przecenić. To dzięki nim były koszulki, japońska whisky, katarzyna i Roch. I bar i pensjonat. Jatrzębia Góra była już wcześniej :)
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 10:50 pm   

To pisałem ja, Jarząbek, trener drugiej klasy... tylko mnie coś nie zalogowało :D
Zaraz założę osobny temat z tasting notes ze spotkania.
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 12:53 pm   

Jesli macie jakies fotki ze spotkań to proszę jeśli chcecie je opublikować na forum uruchomimy specjalną galerię. Fotki wystarczy wysłać na adres redakcji ze stosownym opisem. Było by miło :)

[ Dodano: 10 Lip 2005 05:13 pm ]
edit:
uruchomiliśmy fotogalerię pod adresem www.galeria.bow.pl
zdjęć będzie przybywało, dzisiejszej nocy bedzie update.
czekam na uwagi i pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów