bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozdział tematów
Autor Wiadomość
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 9:30 pm   Rozdział tematów

Salut,

Proponuję rozdzielić Tasting Notes od Relacji ze Spotkań, tym bardziej, że poniżej są Degustacje. Proponuję:

Relacje ze Spotkań
Degustacje / Tasting Notes
Wspólne Zakupy

chyba, że odwrotnie: Spotkania + Degustacje oraz Tasting Notes.

Zdrav,
--
RudeBoy
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:22 am   

Oczywiście, to także rozważymy, nie mogę decydować za całą redakcję ale podyskutujemy o tym...
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 7:44 am   

Jak najbardziej. tasting Notes zdarza się nam popełnić niezależnie od Spotkań. czasem nawet... przed lustrem...?

Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 9:19 am   

Oj zdarza się, zdarza... ;)
Napiszę może jednak, czym kierowałem się proponując istniejący podział:
- minimalizacja liczby głównych działów na forum dla zwiększenia przejrzystości,
- w tym akurat przypadku: przyjęcie założenia, iż spotkania przy whisky zwykle kończą się powstaniem mniejszej lub większej ilości tasting notes ;) dlatego relacje z takich spotkań będą siłą rzeczy "kręcić się" wokół nich;
- dział "lokalny" ma natomiast - w moim mniemaniu - służyć integracji "geograficznej", czyli poznawaniu się osób z tych samych miast, wspólnym zakupom, umawianiu się na spotkania w mniejszych gronach itd., co niekoniecznie zainteresuje każdego czytelnika forum (poszukującego, załóżmy, konkretnej notki z degustacji).
Co o tym sądzicie?
 
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 9:30 am   

Weź Wiktorze jeszcze pod uwagę fakt, iż z biegiem czasu zacznie przybywać tematów w działach i właśnie dla przejrzystości będzie trzeba tworzyć kategorie i segregować tematy bo będzie ciasno i brzydko...
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 9:31 am   

Taaaa, mnogość tematów moze doprowadzić do lekkiego zamętu. Ja sam musze się przyznać, że przez dłuższą chwilę byłem nieco zdezorientowany podczas pierwszej wizyty tutaj. Wydaje mi się jednak, że Spotkania i Notki będą tematami dość aktywnymi, ze stosunkowo dużą ilością postów i może jednak lepiej je rozdzielić. Szczególnie w czasie organizacji kolejnego Spotkania i krótko po nim. Wtedy posty dotyczące notek mogą przeszkadzać w szybkiej wymianie informacji.
Chętnie przeczytam opinie innych.

Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 8:38 am   

Salut,

A gdzie przekierunkowywać będzie zakładka Tasting Notes na stronie głównej? Na Forum, czy w inne miejsce? Bo jak w inne, to trzeba znaleźć złoty środek, żeby człowiek spragniony wiedzy nie latał po BOW, czyli nie uprawiał bowlingu :twisted:

Zdrav,
--
Robert
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 9:31 am   

Witaj Robercie,
Dział Tasting Notes w samym serwisie bow.pl będzie sprzężony z w pełni sortowalną bazą danych zawierającą omówienia poszczególnych edycji whisky i zawierającą nieco większą ilość danych na temat każdej z nich, jak również foto. Mamy zamiar umożliwić odwiedzającym wyszukiwanie i sortowanie whisky znajdujących się w bazie m.in.: wg nazwy destylarni, nazwy bottlera, rocznika, wieku, regionów, średniej oceny z degustacji (!), rodzaju użytej beczki itd.
Zależy nam również aby można było jednym "kliknięciem" przemieścić się na podstronę w serwisie, gdzie czytelnik znajdzie treść tasting notes już w pełnym wymiarze.
Natomiast dla uniknięcia dublowania tych samych funkcji, prawdopodobnie zrezygnujemy z możliwości dodawania komentarzy przy "oficjalnych" tasting notes - będzie do tego służyć forum dyskusyjne.
Pozdrawiam :)
 
 
 
Spaydee 
Administrator



Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 41
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 9:33 am   

W calkiem inne miejsce i zastanawiam sie by zrobic z dzialu Tasting Notes link do odpowiedniej dyskusji ale o tym pogadam dzis na walnym :mrgreen: zgromadzeniu BOW...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów