bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
punkt 2c regulaminu
Autor Wiadomość
ANDREW 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 10
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 8:55 am   punkt 2c regulaminu

Witam
w mojej okolicy jestem samotnym degustatorem ;) whisky malt. Moja przygoda z tym trunkiem trwa juz kilka lat (z malymi przerwami na kaca ;) ).
Swego czasu sledzilem "sławetne" strony www. witryny www.whisky.pl, niestety nie uczestniczylem w zadnych zlotach, degustacjach nie znam osobicie zadnego z czlonków klubu.

Gdy dowiedzilem się ze powstaje klub "wielbicieli whisky" pomyslalem, iż chetnie bym do niego wstapil. (sklep internetowy- swietny pomysł). Niestety po analizie regulaminu stwierdzilem, iż nie spelniam punktu 2 c Poprostu nie znam nikogo kto mogłby mnie rekomendować.

Rozumiem, ze niestety drzwi do klubu sa dla mnie zamkniete?

tak czy siak kibicuje i zycze powodzenia :)

[ Dodano: Pią Gru 02, 2005 8:57 am ]
Witam
w mojej okolicy jestem samotnym degustatorem whisky malt. Moja przygoda z tym trunkiem trwa juz kilka lat (z malymi przerwami na kaca ).
Swego czasu sledzilem "sławetne" strony www. witryny www.whisky.pl, niestety nie uczestniczylem w zadnych zlotach, degustacjach nie znam osobicie zadnego z czlonków klubu.

Gdy dowiedzilem się ze powstaje klub "wielbicieli whisky" pomyslalem, iż chetnie bym do niego wstapil. (sklep internetowy- swietny pomysł). Niestety po analizie regulaminu stwierdzilem, iż nie spelniam punktu 2 c Poprostu nie znam nikogo kto mogłby mnie rekomendować.

Rozumiem, ze niestety drzwi do klubu sa dla mnie zamkniete?

tak czy siak kibicuje i zycze powodzenia
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Sob Gru 03, 2005 2:51 pm   witamy :)

miło nam że kolejny malt-maniak zawitał w nasze progi :D i że nie bał się zabrać głosu na forum :)
regulamin określa pewne ogólne ramy funkcjonowania klubu ale, rzecz jasna - zwłaszcza w początkowym okresie - nie zamierzamy być jakimiś szczególnymi formalistami ;) naszą ideą jest, aby klubowicze stanowili trzon stałej grupy dyskutantów na forum BOW.pl (i vice versa...) - zatem nie widzę przeszkód aby po "zadomowieniu się" tutaj otrzymać dość szybko rekomendację od kogoś z kapituły :)

...a właśnie - słyszałem że jest już chętny na fotel v-prezesa? ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
ANDREW 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 10
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 10:03 am   

no to dzieki :P
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 5:14 pm   

nie ma sprawy 8)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Sir Zadam 
Singlemalt Whisky Apprentice
Stay in grey



Ulubiona whisky: coś z Islay :-P
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 12
Skąd: Toruń
  Wysłany: Śro Gru 07, 2005 10:12 pm   

Witam,
Cieszę się, że został poruszony wątek "sławetnego" punktu 2c, a jeszcze bardziej cieszy moje serce zapewnienie "najważniejszego" :wink: , że sprawa jest dyskusyjna i każdy "nieznany" może mieć nadzieję na przyjęcie do klubu. Tym bardziej, że dzisiaj doszła do mnie Caol Ila 18YO (niestety tylko o.b.)- jak otworzę to podzielę sie wrażeniami :D .
Slainte!
_________________
Stay in grey...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Gru 08, 2005 9:02 am   wymiana próbek

Czekamy. Chciałem też przypomnieć tutaj - nieco zakurzony - temat wymiany próbek. Jest nadal aktualny! Sami chętnie spróbowalibyśmy tej "pełnoletniej" CI... :mrgreen:

...a przy okazji: w sprawie sampli coś ciekawego wydarzy się jeszcze przed świętami, mała niespodzianka dla zainteresowanych :roll:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Sir Zadam 
Singlemalt Whisky Apprentice
Stay in grey



Ulubiona whisky: coś z Islay :-P
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 12
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 3:23 pm   

Aluzju paniał. Cena 100 ml (jak już otworzę butelkę) to 21 zł plus koszty wysyłki. Tylko w czym to przesłać? Bo chyba nie w słoiku ani butelce po mineralnej? :)
_________________
Stay in grey...
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 4:58 pm   

jeśli interesuje Cię coś z proponowanej listy sampli (?) to najchętniej wymiana - wyślemy wtedy razem z wybraną przez Ciebie próbką dodatkowe puste "odpowiednie naczynie" :D

a przy okazji, może jest jeszcze ktoś, kto podzieliłby się małą próbką ze swoich zapasów? BOW.pl cały czas uzupełnia bazę whisky i poszukiwane jest wszystko czego nie ma w bazie ;) choć nadal pozostaje ponad setka edycji do "wklepania" :evil:

czekamy na zainteresowanych wymianą!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 3:26 pm   

Witam wszystkich serdecznie...!
Jesli bedzie mozliwosc wstapienia do klubu, to i ja oczywiscie sie pisze :)
Rekomendacje, coz... Jesli beda potrzebne, to moze i da sie zalatwic... Wystarczy rekomendacja od firmy i rodzimych Szkotow? ;)

Fajnie, ze trafilem na te stronke, i mam nadzieje na wzajemna wymiane doswiadczen...

Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 2:21 pm   

Rabi napisał/a:
Witam wszystkich serdecznie...!
Jesli bedzie mozliwosc wstapienia do klubu, to i ja oczywiscie sie pisze :)
Rekomendacje, coz... Jesli beda potrzebne, to moze i da sie zalatwic... Wystarczy rekomendacja od firmy i rodzimych Szkotow? ;)

Fajnie, ze trafilem na te stronke, i mam nadzieje na wzajemna wymiane doswiadczen...

Pozdrawiam serdecznie



Spokojnie rekomenduje tego pana.!!! :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 3:41 pm   

Rabi napisał/a:
Wystarczy rekomendacja od firmy


Wszystko zależy od tego jaka to firma ;-) I jeszcze jedno - gdzie jest to Turnberry, bo nie mam pod ręką mapy Szkocji?

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 4:30 pm   

Pawcio napisał/a:


Spokojnie rekomenduje tego pana.!!! :mrgreen:



Dzieki, ziooom :mrgreen:

[ Dodano: Nie Sty 29, 2006 4:33 pm ]
Rajmund napisał/a:
Rabi napisał/a:
Wystarczy rekomendacja od firmy


Wszystko zależy od tego jaka to firma ;-) I jeszcze jedno - gdzie jest to Turnberry, bo nie mam pod ręką mapy Szkocji?

Pozdrawiam,
Rajmund


Turnberry? Poludniowy- zachod Szkocji. Z okna widze Campbeltown ;)

tutaj masz mapke, jak do mnie trafic :)
http://turnberry.co.uk/destination/index.html

pozdrawiam
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 8:58 pm   

No to już wszytko jasne. Niedaleko do Bladnoch, znaczy się ;) A zza tego Campbeltown widać może Islay...?

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 9:45 pm   

Rajmund napisał/a:
No to już wszytko jasne. Niedaleko do Bladnoch, znaczy się ;) A zza tego Campbeltown widać może Islay...?

Pozdrawiam,
Rajmund


Bylem w Bladnoch jakis czas temu...
Co do Islay... Powinienes dokladniej postudiowac mape Szkocji ;) w linii prostej bedzie ze 150km :mrgreen:
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Sty 29, 2006 10:20 pm   

Rabi napisał/a:
Co do Islay... Powinienes dokladniej postudiowac mape Szkocji w linii prostej bedzie ze 150km

No i...? Może trudno w to uwierzyć, ale przy pięknej pogodzie z południowego wybrzeża Islay widać coś, co wychyla się z daleka, spoza Kintyre. Fakt, taka piękna pogoda zdarza się tam raz na pięć lat, ale jednak ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów