bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE MAJ 2006 - SONDA
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Pon Sty 30, 2006 10:35 am   SPOTKANIE MAJ 2006 - SONDA

od dłuższego czasu BOW.pl przymierza się do zorganizowania w Szczecinie spotkania maltowego dla wszystkich zainteresowanych czytelników portalu :) główną jego ideą ma być połączenie geograficznych walorów naszego portowo-wodniackiego miasta z degustacją rozmaitych whisky o morsko-wybrzeżowym charakterze ;) jakkolwiek tajemniczo by to nie brzmiało, powoli nadchodzi czas realizacji w/w zamierzeń. planowany termin - maj b.r. (prawdopodobnie tydzień lub dwa po tzw. długim weekendzie). w zamyśle ma to być impreza inaugurująca również działalność VIP klubu. słowem: nastawiamy się zarówno na ilość, jak i na jakość... ;]
ponieważ słyszeliśmy iż na ostatnim Spotkaniu pewne plany zostały już poczynione względem kolejnego, chyba najwyższa pora aby je skonkretyzować - unikniemy wtedy zbieżności czasowej i wynikających z niej potencjalnych kłopotów organizacyjnych.

ze swojej strony wkrótce podamy szczegóły planowanej przez BOW imprezy 8)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
Ostatnio zmieniony przez Wiktor Czw Lut 02, 2006 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 11:34 am   

Salut,

Jeśli to ma być oficjalne X Spotkanie, to raczej musowo będziemy :D Jeśli nie, to z przyjemnością też w miarę możliwości przyjedziemy :twisted:

Zdrav,
--
RudeBoy Robert
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 1:34 pm   

Z mila checia przylecialbym na takie spotkanko, jesli oczywiscie zostane przyjety do klubu :D

Musialbym tylko wczesniej wiedziec dokladna date, coby bilecik zarezerwowac, i wziac urlopik w pracy :roll:
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 5:40 pm   

Oczywiście, zgłaszam się na spotkanie. :D Jak zawsze będzie długa dyskusja na temat menu. Proponuję jeden dzień poświęcić Glenfarclasowi. Po doświadczeniach z Jastrzębiej Góry może być również koala :wink: Trzeba troszkę Pawcia uszczęśliwić. :lol:

Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 5:44 pm   

RudeBoy napisał/a:
Jeśli to ma być oficjalne X Spotkanie


Jak mi się wydaje, tak ustalono jeszcze w Jastrzębiej Górze prawie rok temu - X Spotkanie w Szczecinie. Ja się podpisuję obydwoma łapkami ;-)
Co do degustowanych buteleczek, to pamiętam, że była zgoda na równoległą degustację kilku wersji Glenfarclas. No i były głosy by wrócić do whisky, które nam najbardziej do gustu przypadły podczas wcześniejszych przygód z wodą życia. Proponuję wrócić jak najszybciej do tego tematu i coś konkretnego ustalić.

Pozdrawiam,
Rajmund

[ Dodano: Pon 30 Sty, 2006 5:46 pm ]
Wojciech napisał/a:
Trzeba troszkę Pawcia uszczęśliwić

Wojciechu, jak Ty tego Pawcia lubisz... ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 7:55 pm   

Oczywiście jak bedzie Wojtuś to i mnie nie może zabraknąć.RajmOnd ty nie bądz taki zazdrosny!!!

[ Dodano: Pon Sty 30, 2006 6:57 pm ]
Rabi napisał/a:
Z mila checia przylecialbym na takie spotkanko, jesli oczywiscie zostane przyjety do klubu :D

Musialbym tylko wczesniej wiedziec dokladna date, coby bilecik zarezerwowac, i wziac urlopik w pracy :roll:



Rabi postaraj się , naprawdę warto!!Ja nie opuściłem jeszcze zadnego Spotkania.Klimat i towarzystwo extra klasa. :!: :!: :!:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 8:24 pm   

Pawcio napisał/a:

Rabi postaraj się , naprawdę warto!!Ja nie opuściłem jeszcze zadnego Spotkania.Klimat i towarzystwo extra klasa. :!: :!: :!:



Zrobie wszystko, zeby przyleciec. Ale na chwila obecna na 100% obiecac nie moge :cry:
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon Sty 30, 2006 11:11 pm   

Pawcio napisał/a:
RajmOnd ty nie bądz taki zazdrosny!!!

Pytanie tylko o którego z Was jestem zazdrosny, Pawciu... A do Szczecina bardzo chętnie zawitam wiosną. Niech no tylko lody puszczą... ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 8:54 am   

Rajmund napisał/a:
A do Szczecina bardzo chętnie zawitam wiosną. Niech no tylko lody puszczą... ;-)


wplaw bedziesz pokonywal, czy jak? :mrgreen: :wink: :mrgreen:
_________________
__life's 2 short 2drink cheap whisky__
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 7:27 pm   

Rabi napisał/a:
wplaw bedziesz pokonywal, czy jak?

Drogi dziurawe, PKP zamykają kolejne połączenia... Wpław wychodzi najpewniej ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 8:26 pm   

Fakt, niedługo to będzie jeździł jeden pociąg dziennie. :cry: Ale z Wałbrzycha to raczej spływ marny. Ja mam lepsze możliwości, strumyczkiem do Kamiennej, dalej do Bobru, a poźniej już Odra. :wink: W Wałbrzychu to najwyżej tunel można wykopać :lol:

Pozdrawiam
Wojciech
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Wto Sty 31, 2006 8:42 pm   whiskalia ;)

hmm... przypuszczam że ów Glenfarclas wyszedł z kręgów "antyislayowych" ;) ja rozumiem, istnieją elementy wywrotowe ;) ale dlaczego akurat Glenfarclas!? czy nie kuszą zaprawdę "mocniejsi" konkurenci? :mrgreen: dajmy na to Longmorn, Millburn, Strathisla, Glenrothes, Dailuaine... żeby nie powiedzieć: Clynelish ;)
ale może od początku! koncepcja jednego Spotkania wiosną jak najbardziej nam pasuje :) oczywiście to nie my decydujemy tylko potencjalni uczestnicy :) a więc?
poza pomysłami na rozliczne atrakcje ;) zakiełkowała nam jednakże myśl następująca: whisky na Spotkanie zorganizuje w całości BOW, uczestnicy nie będą jej finansowali, co nie oznacza że nie weźmiemy pod uwagę wszelkich sugestii... no może poza... Glenfarclas ;) a niech tam, dla zuchwałych jakąś Glenfarclas też się zorganizuje :D
oznaczałoby to jednak przesunięcie imprezy "wspominkowej" na jesień - i to jest pytanie do potencjalnych gości, jak się na tę kwestię zapatrują?...
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Whiskopij 
Singlemalt Whisky Apprentice


Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 11:26 pm   

Nie bardzo rozumiem, co za 'wspominkową" imprezę Wiktor ma na myśli. Czy miałoby to być XI Spotkanie?
:?:

[ Dodano: Wto Sty 31, 2006 11:32 pm ]
A co do X Spotkania, to oczywiście takiego jubileuszu nie mogę opuścić. Niezaleznie od whiskospisu. Aczkolwiek nie bardzo sobie taką imprezę wyobrażam bez Ardbega. Proszę o komentarz.
_________________
Adam Ch.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Lut 01, 2006 9:33 am   

Rajmund napisał/a:


Cytat:
Co do degustowanych buteleczek, to pamiętam, że była zgoda na równoległą degustację kilku wersji Glenfarclas. No i były głosy by wrócić do whisky, które nam najbardziej do gustu przypadły podczas wcześniejszych przygód z wodą życia.


to jako wyjaśnienie do pytania Adama :)
natomiast Ardbeg - będzie na pewno. pytanie tylko w ilu wersjach ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Rabi 
Singlemalt Whisky Apprentice


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 24
Skąd: Fischbachau, Bawaria
Wysłany: Śro Lut 01, 2006 3:43 pm   

Rajmund napisał/a:
Rabi napisał/a:
wplaw bedziesz pokonywal, czy jak?

Drogi dziurawe, PKP zamykają kolejne połączenia... Wpław wychodzi najpewniej ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund


Hehe, w takim razie powodzenia :mrgreen:
_________________
__life's 2 short 2drink cheap whisky__
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów