bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE MAJ 2006 - SONDA
Autor Wiadomość
ryba 
Blendedwhisky Flagellant
ryba


Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 4:15 pm   

Rozumię , że zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu przedstawiona na forum BOW zostały przyjęete jako rezerwacja ? I co dalej , ponieważ ja się zgłosiłem i podtrzymuję chęć wzięcia udziału w tym spotkaniu ?
Pozdrawiam
Sławek
 
 
michu 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Paszport
Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 132
Skąd: Olkusz
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 6:58 pm   

[quote="ryba"]Rozumię , że zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu przedstawiona na forum BOW zostały przyjęete jako rezerwacja ? I co dalej...

dalej to tylko wyłożyć się na kanapie i spokojnie czekać na białą limuzynę z czarnoskórym szoferem, który dowiezie Cię na miejsce spotkania;]
pozdr.
mih.
 
 
pawelb 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: dobra
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 191
Skąd: Lodz
Wysłany: Śro Mar 08, 2006 12:16 pm   

dwie
czesc pawel
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Mar 08, 2006 3:25 pm   

Sławek vel Ryba :) : tak, mamy Ciebie wpisanego na listę "statkową". Na razie jako single-guest ;) Jeśli będzie ktoś z Tobą, daj pilnie znać. O kolejnych szczegółach będziemy informowali na forum na bieżąco - w miarę rozwoju sytuacji.

Paweł B. : OK, 2 osoby zapisane (jeden pokój 2-os na lądzie), z opcją "przeskoczenia na pokład" w razie rezygnacji kogoś z wcześniej zgłoszonych gości

Tadeusz, Ardbek: co z Wami? 19-21 maja odpowiada? Czekamy na ewentualne zgłoszenia.
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Tadeusz 
Blendedwhisky Flagellant
Buziak



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Kielce
Wysłany: Śro Mar 08, 2006 8:23 pm   

Na dzisiaj odpowiada - zgłaszam 2 osoby - ja i Marek, którego jeszcze nie znacie, a z którym siadamy od czasu do czasu za stołem w celach doświadczalnych.
Ostatnio zdarza nam się dość często bywać w Szczecinie (Marek jest tam obecnie), może w międzyczasie wykonamy zajazd na redakcję BOW?
Pozdrawiam wszystkich
Tadeusz
Kielce
 
 
Kami 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 12
Skąd: Mikołów
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 5:42 pm   

Wojtek Dz. juz nas zapowiedział, ale oficjalnie potwierdzamy że razem z Martą stawiamy się na spotkaniu
 
 
 
Wojciech 
Singlemalt Whisky Crusader
Wojciech



Ulubiona whisky: Port Ellen
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 519
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 7:18 pm   

Oczywiście też będę.

Wojciech
 
 
WD 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: HP i pochodne...
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 9:37 am   

Wiktor napisał/a:
WYŻYWIENIE.
Jak wspomniałem wcześniej obejmuje ono: wspólną kolację planowaną na piątek; w sobotę natomiast spotykamy się na pokładzie już na samą degustację. Sądzimy bowiem iż część osób będzie chciała wykorzystać popołudnie i wczesny wieczór na zwiedzanie miasta lub... odpoczynek po trudach rejsu


Pytanie: czy przewidujemy jakiś prowiant na sobotni wieczór? Nie chodzi mi o zagryzanie kotletem :wink: jak to już kiedyś było, ale o jakiś "podkład". Z doświadczeń wynika, że bez niego poziom śmiertelności może być wysoki :P

Pozdrav,

WojtekD
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 11:47 am   

planujemy iż podczas degustacji obecne będą "przekąskowce" (typu orzeszki ziemne, słone paluszki) plus duuuże ilości wody mineralnej :) jakieś inne pomysły? owoce? daktyle suszone? figi? ;)
powraca odwieczne pytanie: czy whisky można bezboleśnie połączyć z czymkolwiek "bezpośrednio"? a przy tym uniknąć negatywnego wpływu tegoż "czegoś" na odczuwane doznania smakowe? :mrgreen:
btw, przypomniała mi się pewna historia... otóż, doszliśmy kiedyś do wniosku że "pod dobrą whisky" idealny byłby świeży melon (prawda, że brzmi nieźle?)... niestety, rzeczywistość okazała się okrutna... zdecydowanie nie polecam... :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
WD 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: HP i pochodne...
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 1:12 pm   

W tej sytuacji wszyscy udadzą się pewnie na wczesną kolację - czy mozna zjeść coś na łajbie?

Z tego co pamiętam :roll: zarówno w Jastrzębiej jak i ostatnio w Wałbrzychu na stół przed północą wjechały wędliny i bułki i do rana niewiele zostało :wink:

Stąd obawa, że ssanie może być :lol:

WojtekD
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 10:47 pm   

jasne, można będzie stołować się na statku, choć tamtejsze ceny nie należą z pewnością do najniższych jakie można sobie wyobrazić ;) nie wiem czy już wspominałem: każdy otrzyma "na powitanie" przygotowany wcześniej orientacyjny plan oraz listę pobliskich dobrych (i znacznie tańszych) knajpek - jest tego trochę! centralna lokalizacja ma też swoje wielkie plusy :)
a w zależności od rozwoju sytuacji, o późniejszej godzinie nie od rzeczy będzie przejść się całą grupą po nadrzecznym bulwarze i okolicy, zahaczając o kilka ciekawych gastronomicznie (i nie tylko) miejsc... oczywiście, o ile pogoda dopisze ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
ardbek 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączył: 05 Gru 2005
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 6:52 pm   

Wiktor napisał/a:


Tadeusz, Ardbek: co z Wami? 19-21 maja odpowiada? Czekamy na ewentualne zgłoszenia.


Bardzo przepraszam, od 20 marca byłem poza domem, potem święta i cały ten zgiełk, potem w pracy nadrabianie tyłów...
Tak, ja podtrzymuję chęć udziału w X, odpowiada mi termin 19-21 maja.

A pochwalę się, że w czasie gdy byłem poza domem zrobiłem kurs instruktorski "rekracaja ruchowa ze specjalnością jazda konna", więc jakbyście chcieli w przyszłości pojeździć konno pod moim życzliwym :twisted: okiem, to zapraszam :wink:
 
 
pawelb 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: dobra
Dołączył: 12 Wrz 2005
Posty: 191
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 2:03 pm   

male pytanie chcialby dolaczyc do spotkania nasz przyjaciel z Berlina,ktory ma spanie w Szczecinie czy moze z nami degustowac,he
pozdrawiam pawel
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 6:28 pm   

nie ma przeszkód, chodzi o oba dni czy tylko o jeden? rejsem również będzie zainteresowany?
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
michu 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Paszport
Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 132
Skąd: Olkusz
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:27 pm   

tylko niech nie przyjeżdża samochodem do polska.
ten przyjaciel z berlina..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów