bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podziękowania!
Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 1:08 pm   Podziękowania!

Witajcie!

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tak powszechnej a przy tym błyskawicznej reakcji na propozycję, z którą postanowiliśmy nieśmiało wystąpić wobec tak znakomitego grona. Mam nadzieję, iż wybaczycie nam wszystkie uciążliwości związane z wdrażaniem kolejnych działów w serwisie a zwłaszcza pewnych modyfikacji na forum dyskusyjnym, przez które mogą wystąpić chwilowe trudności w dostępie lub logowaniu.

Po pierwsze! Chciałbym w imieniu całej naszej grupy ogromnie Wam podziękować za fantastyczne przyjęcie przez Wasze, znające się już przecież ładnych parę lat, grono. Doprawdy była to ogromna przyjemność móc znaleźć się przez kilka dni w towarzystwie tak sympatycznych a przy tym bezpośrednich w kontaktach ludzi.
Szczególne podziękowania pragnę skierować do organizatorów Spotkania - Asi i Wojtka z Gdańska za pełen profesjonalizm w organizacji, dla mistrza Rajmunda za przyjazd i bezcenne uwagi krytyczne podczas degustacji ;) , dla Pawcia za (doprawdy rewelacyjne!) piwko, niewyczerpany entuzjazm oraz dowcipy kategorii „S”:] , dla Wojciecha i Zapenda za pouczające pogadanki o eBay’u, miniaturkach i nie tylko, wreszcie dla wszystkich obecnych za to że byli i tworzyli całą tą nieziemską atmosferę.
O ile tylko obowiązki pozwolą z ogromną chęcią staniemy się stałymi bywalcami takich imprez...

Po wtóre dzięki za wypełnione ankiety! Zaczęły do nas wracać doprawdy błyskawicznie... Zapewniam solennie, iż wszystkie czytamy z jednakową uwagą a wyniki potraktujemy całkowicie poważnie - jako wyznacznik kierunku w jakim podążać nam wypadnie... Treść ankiety pojawi się też wkrótce w samym portalu, zatem stworzy się możliwość jej wypełnienia dla tych osób, które nie uczestniczyły osobiście w Spotkaniu (powinniście żałować!).

Po trzecie – mam ogromną nadzieję, iż wkrótce forum to będzie tętnić życiem, a Wasze sugestie co poprawić lub zmienić (a z czego zrezygnować), przyczynią się do wypracowania jak najlepszej platformy komunikacji między wszystkimi miłośnikami single-malt’ów w polskiej sieci, począwszy od dyskusji i przekazywania sobie informacji, na degustacjach online kończąc ;)

Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze - dzięki!!!
 
 
 
Wojtek 
Singlemalt Whisky Combatant
spirit in the shell



Ulubiona whisky: Captain Morgan
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 294
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 1:15 pm   

No ja myślę, że staniecie się stałymi bywalcami Spotkań... a może i stałymi dostarczycielami zamawianej whisky, bo naprawdę odbyło się to tak sprawnie, że byłem szczerze zdziwiony ! Dzięki raz jeszcze !

P.S. Jesteśmy z Gdyni :wink:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4806
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 1:36 pm   

ops... no tak, może to jeszcze uboczny efekt sobotniego przegrzania czoła... ;) jako usprawiedliwienie przypomnę że wysyłałem przesyłkę do Ciebie do firmy ;] wydaje mi się, że zaopatrzenie to w sumie temat na osobny wątek - a póki co wrzuciłem newsa o "wyskoku" Diageo (wraz z cenami dla porównania)... Port Ellen kusi...
 
 
 
Krzysiek 
Singlemalt Whisky Acolyte


Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 52
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 9:02 pm   

Również dołączam się do podziękowań. Mam nadzieję, że uda nam się odwdzięczyć zapraszając Was kiedyś do Szczecina. Oby jak najszybciej!
_________________
Slainte!
 
 
Pawcio 
Singlemalt Whisky Apostle



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1085
Skąd: Wa-wa
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 10:41 am   

Krzysiek napisał/a:
Również dołączam się do podziękowań. Mam nadzieję, że uda nam się odwdzięczyć zapraszając Was kiedyś do Szczecina. Oby jak najszybciej!


najszybciej to znaczy za rok. :oops:
Zwykle jesień rezerwujemy na Spotkanie w Wałbrzychu , jest tam kilka osób z którymi warto się choć raz w roku spotkać.
Ciekawe jak maltańczycy z Katowic zareagują na Spotkanie w Szczecinie?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam.Pawcio.
"Crusader i Złych Macallan'ów Niszczyciel. Postrach Karuizaw. Protektor Ardmorów. Wielki Piewca CI. BOW Inkwizytor In Spe"P.W.Jasnowski.

NIE TEN PRZYJACIEL, CO CIĘ NIESIE Z KNAJPY DO DOMU, A TEN CO CZOŁGA SIE RAZEM Z TOBĄ
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 10:47 am   

Jak to "jak zareagują"? Już zaczną się pakować, boć droga daleka...

Pozdrowienia,
Rajmund
 
 
 
WD 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: HP i pochodne...
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro Cze 29, 2005 12:17 pm   

PKP: Katowice wyjazd 7.25, Szczecin Dąbie przyjazd 14.12, czas podróży 6.47 czyli 44 minuty krócej niż do Gdyni :D

Tylko poproszę w wakacje, bo potem nie jeździ :wink:

Pozdrav,

Wojtek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów