UWAGA! Obecna zawartość serwisu jest testowa - strona jest w trakcie tworzenia.
22.05.2024 środa 16:34 
2022.09.12

Jedziemy na Festiwal!


Z przyjemnością informujemy, że portal Bestofwhisky.pl będzie miał zaszczyt współtworzyć tegoroczne wydarzenie Whisky Live Warsaw, które odbędzie się w dniach 28-29 października na Stadionie Legii w Warszawie (pomieszczenia Business Club).

Strefa "HIGH PROOF: Ekskluzywna Selekcja dla Koneserów" to wspólna propozycja portalu Bestofwhisky.pl, agencji doradztwa DramsApart™, oraz organizatora festiwalu Whisky Live Warsaw 2022 firmy Tudor House Sp. z o.o.

Strefa HIGH PROOF to nie tylko wyjątkowy wybór szczególnie interesujących whisky, starannie wyselekcjonowanych przez specjalistów z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem - do spróbowania na stoisku, czy pakiet sesji degustacyjnych, poświęconych tematom interesującym mocniej zaawansowanych smakoszy. To również specjalna strefa degustacyjna przygotowana przez Organizatora, zapewniająca najbardziej komfortowe warunki gościom Festiwalu, wystawa artystycznych grafik pod hasłem "Sztuka dobrej whisky", a także możliwość indywidualnej rozmowy z ekspertami o inwestowaniu w beczki whisky szkockiej, czy limitowane edycje kolekcjonerskie, odpowiadające wyśrubowanym kryteriom stawianym przez najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji tradycyjnie na Forum Dyskusyjnym.

Zapraszamy!R E K L A M A