bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W necie znalezione
Autor Wiadomość
ElBocheno 
Singlemalt Whisky Follower



Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 156
Skąd: WD
  Wysłany: Sob Lut 10, 2007 1:21 pm   W necie znalezione

Niechcący mi wpadło:
http://tiny.pl/chql

Polecam zwłaszcza komentarze :roll:
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1675
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm   

Zerknąłem, bez zagłebiania się w zagadnienie.
Nawet komentować nie warto, co za pierdoły.
A tam, niech sobie poużywają, w końcu nie musimy walczyć z wiatrakami.
Czarek
_________________
Pozdrawiam
 
 
David 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 730
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 12:26 pm   

to mi się podoba - "tak jest w przypadku jednej z najdoskonalszych whisky świata Johnnie Walker Blue Label"

no nie oszukali mnie! :shock: Wiktor oddaj zaliczkę! :wink:
_________________
Pozdrawiam
David
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 1:17 pm   

Przynajmniej wiesz na czyje zlecenie pisany był ten artykuł ;-)

Pozdrawiam,
Rajmund
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
parominius 
Singlemalt Whisky Combatant



Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 413
Skąd: czarnków
Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 12:57 pm   

Zapraszam na Islay...krótka,ale jakże ciekawa podróż po królestwie jednej z najlepszych whisky....BOWMORE... :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=i21lufp9Gns częśc pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=HeBByOx3r_I część druga
http://www.youtube.com/watch?v=sctjulhnVPs częśc trzecia
.....i jeszcze coś dla wielbicieli Laphroaig
http://www.youtube.com/watch?v=EIbjMgPcv78

pozdrawiam
 
 
Szarotka 
Singlemalt Whisky Apprentice



Dołączyła: 10 Gru 2005
Posty: 11
Skąd: Świdnica/Poznań
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 12:37 pm   Szkocja przegrała z Japonią?

Tak tu piszą:

http://przewodnik.onet.pl...40249,news.html - ostrzegam, może boleć

A japońska "wielka, długa i słodka końcówka" to już w ogóle mnie nie przekonuje :lol:

A jak się kliknie na "odsłuchaj" to już w ogóle jest zabawa, zwłaszcza przy słowach "whisky" i "single":)

Przyjemności życzę;)
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 5:38 pm   

fchisky...... :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1675
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 6:50 pm   

tak przetworniki tekstu
dobre dobre :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
  Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:43 pm   

Jak myślicie czy chodzi o jakąś whisky z Islay? :mrgreen: :mrgreen: :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Mistu 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 541
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:58 pm   

Hmm ciekawe czy rzeczywiscie tak mocno torfowa jak mawiaja :mrgreen:
_________________
Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu
 
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Śro Lis 19, 2008 12:23 am   

Nieważne jaki region ale z jakiej beczki :mrgreen:
 
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1675
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 12:06 am   

znalazłem coś dla zdesperowanych poszukiwaczy - unikalne edycje w samplach 30 ml
z kolekcji Luca Timmermansa (Malt Maniacs, ponad 2 tyś. edycji w kolekcji)

http://whiskysamples.flyingcart.com

wiarygodność potwierdza między innymi
http://scotchhobbyist.com...iskysamples-eu/

tak więc na zakupy
:lol:
_________________
Pozdrawiam
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:32 am   

juz widzialem kiedys ta strone. problem ze nie przewiduje na niej wysylki do Polski. trzeba zapytac goscia. Ale co rzeczywiscie z wiarygodnoscia? jak myslicie? Obcy czlowiek daleko od Polski, bez reklamacji...
no i przebitke na dostepnych wersjach ogolnie ma 100%...:)
ale to akurat nie dziwi bo rozlewanie do tych buteleczek, wysylanie...duzo dlubania. no i lepiej sprobowac niz w full size sie wpie...jak z Caperem od Caden :mrgreen:
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:54 am   

Sprawdzałem szczegółowo, nie skorzystałem ;) Cena, procedura no i ta ilość...
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Czarek 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1675
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 11:09 am   

oscarez napisał/a:
jak z Caperem od Caden

a może Banffem :lol:

Wiktor napisał/a:
Cena, procedura no i ta ilość

bezdyskusyjnie, też nie palę się do kupowania
ale z drugiej strony - fulla 46 yo Glen Garioch to też bym nie kupił, ale sampelka za ??? to i może :roll:
_________________
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów