|
W necie znalezione |
| Autor |
Wiadomość |
ElBocheno
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: Dark Whisky ;p
Dołączył: 28 Cze 2005 Posty: 156 Skąd: WD
|
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 1:21 pm W necie znalezione
|
|
|
Niechcący mi wpadło:
http://tiny.pl/chql
Polecam zwłaszcza komentarze |
|
|
|
 |
Czarek
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006 Posty: 1675 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Pon Kwi 30, 2007 10:26 pm
|
|
|
Zerknąłem, bez zagłebiania się w zagadnienie.
Nawet komentować nie warto, co za pierdoły.
A tam, niech sobie poużywają, w końcu nie musimy walczyć z wiatrakami.
Czarek |
_________________ Pozdrawiam |
|
|
|
 |
David
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: Ardbeg Park
Dołączył: 29 Cze 2005 Posty: 730 Skąd: Jelenia Góra
|
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 12:26 pm
|
|
|
to mi się podoba - "tak jest w przypadku jednej z najdoskonalszych whisky świata Johnnie Walker Blue Label"
no nie oszukali mnie! Wiktor oddaj zaliczkę! |
_________________ Pozdrawiam
David |
|
|
|
 |
Rajmund
Administrator


Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 1402 Skąd: Świdnica
|
Wysłany: Czw Maj 03, 2007 1:17 pm
|
|
|
Przynajmniej wiesz na czyje zlecenie pisany był ten artykuł
Pozdrawiam,
Rajmund |
_________________ Pozdrawiam,
Rajmund |
|
|
|
 |
parominius
Singlemalt Whisky Combatant


Dołączył: 07 Wrz 2007 Posty: 413 Skąd: czarnków
|
|
|
|
 |
Szarotka
Singlemalt Whisky Apprentice


Dołączyła: 10 Gru 2005 Posty: 11 Skąd: Świdnica/Poznań
|
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 12:37 pm Szkocja przegrała z Japonią?
|
|
|
Tak tu piszą:
http://przewodnik.onet.pl...40249,news.html - ostrzegam, może boleć
A japońska "wielka, długa i słodka końcówka" to już w ogóle mnie nie przekonuje
A jak się kliknie na "odsłuchaj" to już w ogóle jest zabawa, zwłaszcza przy słowach "whisky" i "single":)
Przyjemności życzę;) |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 5:38 pm
|
|
|
fchisky...... |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
Czarek
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006 Posty: 1675 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Śro Cze 04, 2008 6:50 pm
|
|
|
tak przetworniki tekstu
dobre dobre |
_________________ Pozdrawiam |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:43 pm
|
|
|
Jak myślicie czy chodzi o jakąś whisky z Islay? |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
Mistu
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: Caol Ila
Dołączył: 13 Sty 2008 Posty: 541 Skąd: Ostrołęka
|
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 10:58 pm
|
|
|
Hmm ciekawe czy rzeczywiscie tak mocno torfowa jak mawiaja |
_________________ Mistu
Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu |
|
|
|
 |
windham hell
Singlemalt Whisky Inquisitor Theory in Practice


Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007 Posty: 889 Skąd: Janów Lub
|
Wysłany: Śro Lis 19, 2008 12:23 am
|
|
|
Nieważne jaki region ale z jakiej beczki |
|
|
|
 |
Czarek
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006 Posty: 1675 Skąd: Poznań
|
|
|
|
 |
oscarez
Singlemalt Whisky Apostle Pryncypiał BOW


Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008 Posty: 1451 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 8:32 am
|
|
|
juz widzialem kiedys ta strone. problem ze nie przewiduje na niej wysylki do Polski. trzeba zapytac goscia. Ale co rzeczywiscie z wiarygodnoscia? jak myslicie? Obcy czlowiek daleko od Polski, bez reklamacji...
no i przebitke na dostepnych wersjach ogolnie ma 100%...:)
ale to akurat nie dziwi bo rozlewanie do tych buteleczek, wysylanie...duzo dlubania. no i lepiej sprobowac niz w full size sie wpie...jak z Caperem od Caden |
|
|
|
 |
Wiktor
God of Hate koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005 Posty: 4833 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 10:54 am
|
|
|
Sprawdzałem szczegółowo, nie skorzystałem Cena, procedura no i ta ilość... |
_________________ Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"
"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać" |
|
|
|
 |
Czarek
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Ben Nevis i Caol Ila
Dołączył: 19 Kwi 2006 Posty: 1675 Skąd: Poznań
|
Wysłany: Wto Sty 05, 2010 11:09 am
|
|
|
| oscarez napisał/a: | | jak z Caperem od Caden |
a może Banffem
| Wiktor napisał/a: | | Cena, procedura no i ta ilość |
bezdyskusyjnie, też nie palę się do kupowania
ale z drugiej strony - fulla 46 yo Glen Garioch to też bym nie kupił, ale sampelka za ??? to i może |
_________________ Pozdrawiam |
|
|
|
 |
|
|