bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
7000 GBP

Wyobraź sobie, że dysponujesz akurat wolną kwotą, przypadkiem w wysokości równych 7000 GBP (jeśli faktycznie dysponujesz, tym lepiej). Co więcej, czujesz nieodpartą potrzebę działania. Opór słabnie, chwilę bijesz się z myślami, a potem:
kupujesz niesamowitą, zjawiskową, unikalną, 98-punktową, Brorę 40yo OB za równe 7000 GBP
0%
 0%  [ 0 ]
kupujesz dziesięć oficjalnych Bror 30yo z wcześniejszych wypustów
7%
 7%  [ 2 ]
kupujesz kilkadziesiąt butelek dobrze rokujących whisky po 200-300 funtów każda
67%
 67%  [ 19 ]
kupujesz 70-100 butelek whisky ze średniej półki, tzw. "worthless new-oak-doped-no-age-statement Glenwhatever"
3%
 3%  [ 1 ]
kupujesz jakieś tysiąc sampli różnych whisky
3%
 3%  [ 1 ]
kupujesz około 2 tysięcy butelek wódki, 3-letni samochód, wczasy w Egipicie, albo mały jacht
10%
 10%  [ 3 ]
odpowiem na to pytanie, kiedy będę miał te 7000 GBP
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 3:46 pm   7000 GBP

I tak oto, moi drodzy, reagując na dramatyczny apel pewnego niezależnego krytyka whisky, przedstawiamy Wam najświeższą ankietę pt. "dylematy i trudne wybory".
Dziś każdy może bezkarnie ;) odpowiedzieć w zgodzie z własnym sumieniem. A win-win situation! ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
Ostatnio zmieniony przez Wiktor Pon Maj 12, 2014 9:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pocieszny_PCS 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 715
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 4:08 pm   

Kupiłbym 30 Ardbegów Mor, to by musiało ładnie wyglądać. Albo nie, po namyślę myślę że lepsze by było 2000 worków cementu.
 
 
 
Pawloff 
Singlemalt Whisky Inquisitor



Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 928
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 8:11 pm   

Pytania są tendencyjne, oczywiście że dozbieram jeszcze trochę GBP i kupię jedną PE Diageo SR 2015!
_________________
"THE CLAN'S ARE MARCHING 'GAINST THE LAW
BAGPIPERS PLAY THE TUNES OF WAR
DEATH OR GLORY I WILL FIND
REBELLION ON MY MIND"
 
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 10:50 pm   

Pawloff napisał/a:
Pytania są tendencyjne, oczywiście że dozbieram jeszcze trochę GBP i kupię jedną PE Diageo SR 2015!


a przynajmniej sampla jak nie starczy.
 
 
morgan 
Singlemalt Whisky Acolyte


Ulubiona whisky: Glendronach
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 60
Skąd: Chełm
Wysłany: Pią Lut 28, 2014 11:31 pm   

fajnie sobie pomarzyć :) ciekawe jak ludziska pójdą, w ilość czy jakość :)
_________________
" coco jambo i do przodu "
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 01, 2014 7:57 am   

Przecież w jakość! Piszemy ze jak butelka przekroczy 50tys funtów to wchodzimy w sample po nieco ponad 7.
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 12:58 pm   

Jak już powiedziano, pytanie (i odpowiedzi) są tendencyjne. Dlaczego 30-letnia Brora, a nie, na przykład, Chivas Regal? Dlaczego wczasy w Egipcie, a nie w Chorwacji? Dlaczego wódka, a nie patykiem pisane? Dlaczego?...

Chciałbym wziąć udział w ankiecie, ale wśród odpowiedzi nie znajduję takiej, która by mi odpowiadała.

Cały ten BOW to jakaś ściema, klika i kumoterstwo... ;-)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Mar 02, 2014 1:18 pm   

UKŁAD. ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
McCoy
[Usunięty]

Wysłany: Nie Mar 02, 2014 7:54 pm   

Ogólnie rozmarzyłem się trochę czytając przedstawioną sytuację... 8)
 
 
mEjdej 
Singlemalt Whisky Apprentice



Ulubiona whisky: Sam już nie wiem..
Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: BDG
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 8:38 am   

A ma ktoś pożyczyć 7000GBP? :D 8)
 
 
Trzymajtusię i 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: jeszcze nie
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 245
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro Mar 05, 2014 7:18 pm   

mEjdej napisał/a:
A ma ktoś pożyczyć 7000GBP? :D 8)
, ale ja pana nie znam, właśnie dlatego chciałem pożyczyć.
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Mar 09, 2014 6:27 pm   

W związku z opublikowaniem wyników ankiety, pojawia się pytanie dodatkowe: kim są owe trzy osoby, które od whisky wolą wódkę na jachcie... i co tutaj robią? :lol: ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
JacekBee 
Singlemalt Whisky Combatant



Ulubiona whisky: Clynelish
Dołączył: 06 Lis 2012
Posty: 487
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Mar 09, 2014 8:16 pm   

Jestem zbulwersowany, że nikt nie skusił się na tę Brorę 40YO. Panowie, taka okazja, co jest? :wink:

A tak poważnie, to dziwi mnie, że aż 2 osoby chciałyby kupić 10 wcześniejszych oficjalnych Bror, a tylko jedna sample. Ja nad tą opcją z samplami zastanawiałem się całkiem poważnie i "kilkadziesiąt dobrze rokujących butelek" przeważyło nieznacznie.
 
 
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 547
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 3:12 pm   

A mnie ciekawi jakie to pojazdy 3 letnie z malym przebiegiem mieliscie na mysli ktore by sie miescily w cenie 7,000 GBP
_________________
Doing does
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4833
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 4:07 pm   

To prowokacja! ;)
PS. Adamie na szkockie i nie tylko ;) bezdroża poleciłbym Ci ten oto doskonały pojazd, zwany Królem Dakaru, choć ja zadowoliłbym się nawet takim bądź takim. Oczywiście - gdybym nie kupił tej Brory, na którą nikt z Was się nie skusił. Miałbym ją wyłącznie ja... A możliwość pochwalenia się tym warta jest przecież każdej ceny... :lol:
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów