|
Xmas 2015 - Swiety Mikolaj melanzuje |
| Autor |
Wiadomość |
PawelWojcik
Singlemalt Whisky Crusader

Ulubiona whisky: PE & coke
Dołączył: 09 Cze 2014 Posty: 571 Skąd: Bishkek, Kyrgyzstan
|
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 10:04 am
|
|
|
ooo... burbona widze
 |
_________________ serdecznie pozdrawiam spod dywanu,
ja. |
|
|
|
 |
rosomak
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005 Posty: 1603 Skąd: zewsząd
|
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 2:10 pm
|
|
|
| Tomek1 napisał/a: | | Znalazłem u siebie kieliszek The Whisky Fair.de (miał być "open bar" ). Komu oddać? |
Znaczy, ze ktos zapomnial kieliszka po degustacji?! Jak to w ogole mozliwe??!!
Co do choinek to ta o owalnym ksztalcie wydaje sie byc dogodna na prezent... |
_________________ https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc |
|
|
|
 |
Tomek1
Singlemalt Whisky Inquisitor

Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013 Posty: 920 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Czw Gru 24, 2015 4:32 pm
|
|
|
| rosomak napisał/a: | | Tomek1 napisał/a: | | Znalazłem u siebie kieliszek The Whisky Fair.de (miał być "open bar" ). Komu oddać? |
Znaczy, ze ktos zapomnial kieliszka po degustacji?! Jak to w ogole mozliwe??!!. |
Chleja Panie jeden z drugim, bez opamietania i potem zapominaja wszystkiego. |
|
|
|
 |
rosomak
Singlemalt Whisky Prophet


Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005 Posty: 1603 Skąd: zewsząd
|
|
|
|
 |
|
|