bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MMD - blaski i cienie ;)
Autor Wiadomość
Adam Hochul 
Singlemalt Whisky Crusader
SM in Campbeltown



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 04 Gru 2010
Posty: 544
Skąd: Glasgow
Wysłany: Pon Paź 16, 2017 8:32 pm   

Wiktorze, nie smakowalo Ci moje Glenburgie 21 z MMD? :D , to co deanowi smakuje to juz inna kwestia, on mlody jest, whisky jeszcze nie pil, choc 10 lat juz napic sie probuje :D
_________________
Doing does
 
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 16, 2017 9:26 pm   

Od siedmiu ;)

Przysłane butelki to nie była Adamie najgorsza selekcja jaką pamiętam, ale do najlepszej, i to najlepszej w wykonaniu MMD, było jej zdecydowanie daleko ;) I nie mam na myśli sławetnej Macallan, ale choćby ten skromny pokaz z Berlina sprzed dwóch czy trzech lat.
Springbank był solidnie piątkowy, choć mało swoisty, grain przyzwoity, młoda sherrowa Glentauchers zrobiona współczesnym 1st fillem "na skróty" (czego, coraz bardziej się upewniam, szczerze nie cierpię), Glenburgie... Glenburgie nie pamiętam ;) Patrząc na teoretyczne możliwości ACEO, słuchając Deana rozprawiającego o tych wszystkich zabiegach, planach maturacyjnych, eksperymentach z tostowaniem beczek, selekcja śmiało mogłaby być lepsza. Powinna być lepsza.

PS. Co to za przedziwna legenda o zvatowaniu at birth newmake Bowmora z Laphroaigiem? W 1989 roku?... Nie poniosła was tam aby za bardzo fantazja? Tylko pisz bez ściemy ;)
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
loom 
Singlemalt Whisky Crusader



Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 620
Skąd: dwie stolice
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 10:47 am   

Wiktor napisał/a:
Nie poniosła was tam aby za bardzo fantazja? Tylko pisz bez ściemy


Ty to jednak jesteś grzeczny i miły człowiek:)
 
 
Tomek1 
Singlemalt Whisky Inquisitor


Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 919
Skąd: Szczecin
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 12:02 pm   

Wszystkie produkty MMD sa bardzo dobre i smaczne, co z pewnoscia jest zasluga "prawej reki szefa", tajemniczego Mr. Adam. Nie zdarzaja im sie zadne wpadki i nawet z acetonu potrafia wyczarowac swietny bursztynowo-zlocisty trunek. Dodatkowo maja piekne butelki, ktorym mozna robic sliczne zdjecia i etykiety rowniez pozytywnie wyrozniaja sie na tle konkurencji.
PS. Kiedy moge sie zglosic po Glengoyna?
 
 
Wiktor 
God of Hate
koordynator BOW


Ulubiona whisky: sobotnia
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 4805
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 12:25 pm   

Tomek1 napisał/a:
nawet z acetonu potrafia wyczarowac swietny bursztynowo-zlocisty trunek

Jak również vice versa!
_________________
Pozdrawiam,
Wiktor
-----------------------------------------
"Od Arrana, ognia, wojny, i do tego od człowieka, co się wszystkim nisko kłania, niech nas zawsze Bóg obrania"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów