|
Oficjalne Spotkanie BOW jesień 2017 |
| Jesień 2017 - moje oczekiwania względem zestawu whisky oraz akceptowalne ramy finansowe: |
| "owocowe ciekawostki" - przegląd średniej półki (wyłącznie) i indywidualny zakup butelki w granicach max. 150-200e |
|
20% |
[ 1 ] |
| "owocowe bomby" - przegląd staroci (destylacje do połowy lat 80) i indywidualny zakup butelek w granicach 300-400e (lub droższych) |
|
40% |
[ 2 ] |
| "po owocach ich poznacie!" - SKŁADKA 200E i wspólny zakup butelek na różnym poziomie, w tym kilku (max 2-3) z potencjalem na najwybitniejsze (9-10p) |
|
20% |
[ 1 ] |
| "po owocach ich poznacie... i pokochacie" - SKŁADKA 300E - czyli butelek potencjalnie najlepszych jest więcej ;) |
|
0% |
[ 0 ] |
| wolę sam kupić butelkę - i to najlepszą z możliwych, cena nie gra roli (nawet 1000E+) |
|
0% |
[ 0 ] |
| żadne z powyższych - obecne ceny whisky przekraczają moje możliwości finansowe |
|
0% |
[ 0 ] |
| nie wybieram się na spotkanie z innych powodów |
|
20% |
[ 1 ] |
|
| Głosowań: 5 |
| Wszystkich Głosów: 5 |
|
|
|
| Autor |
Wiadomość |
flymind
Singlemalt Whisky Acolyte

Ulubiona whisky: morza szum...
Dołączył: 26 Lip 2010 Posty: 80 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 2:52 pm
|
|
|
| loom napisał/a: | | Flymindzie drogi co z Twoją Springbank? |
Owa Springbank miewa się dobrze i przyjedzie ze mną zapewne do Wisły |
|
|
|
 |
Tomek1
Singlemalt Whisky Inquisitor

Ulubiona whisky: Springbank
Dołączył: 25 Mar 2013 Posty: 920 Skąd: Szczecin
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 3:36 pm
|
|
|
| flymind napisał/a: | | loom napisał/a: | | Flymindzie drogi co z Twoją Springbank? |
Owa Springbank miewa się dobrze i przyjedzie ze mną zapewne do Wisły |
Ja bym powiedzial, ze bedzie jechac to Wisly. Ale czy przezyje podroz...? |
|
|
|
 |
Hubert
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016 Posty: 253 Skąd: Polska
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 4:00 pm
|
|
|
No właśnie , a podróż zapowiada się bardzo niebezpiecznie dla szwelkich trunków wysokoprocentowych |
|
|
|
 |
loom
Singlemalt Whisky Crusader


Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Dołączył: 09 Gru 2013 Posty: 620 Skąd: dwie stolice
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 7:58 pm
|
|
|
To lepiej pośpijcie w drodze żeby ostał się ładny sampel dla kolegi |
|
|
|
 |
Hubert
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: Port ellen
Dołączył: 31 Maj 2016 Posty: 253 Skąd: Polska
|
Wysłany: Wto Paź 17, 2017 8:24 pm
|
|
|
Niczego nie możemy obiecać |
|
|
|
 |
|
|