bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Istniejemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pasjonaci krzewią - nowy cykl
Autor Wiadomość
Wiktor 
Singlemalt Whisky Martyr
koordynator BOW

Ulubiona whisky: sobotnia
Wysłany: Sob Paź 28, 2017 4:50 pm   

...to może jednak wrócimy do Jill Kelly?

"Alkohol to biznes relacji"

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"

Hubert 
Singlemalt Whisky Follower

Ulubiona whisky: Ardbeg
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 12:51 am   

No co Ty???? :shock: Trzema mu przyznać , koleś jest skuteczny :mrgreen:

maudite 
Singlemalt Whisky Combatant

Ulubiona whisky: szukam...
Wysłany: Nie Paź 29, 2017 8:35 am   

Jak to "men only"?! Jak tak można? Nie ma w Grudziądzu żadnych feministek? :D

Wiktor 
Singlemalt Whisky Martyr
koordynator BOW

Wysłany: Pon Sty 15, 2018 11:19 am   

https://www.youtube.com/watch?v=43RVHleUnu4
Beczki newmake'a "już po 6-8 tys zł" i "sensowne od 40 tys." Sezon na odstrzał jeleni rozpoczęty ;)

"Piłem whisky, którym Wy młodzi nie dalibyście wiary. Atakujące płomieniem prosto ku gardzieli. Piłem mieniące się Ardbegi po ciemnej sherry, nalewane prosto z beczek u bram sklepów Sukhindera. Wszystkie te dramy znikną w czasie, jak roczniki na etykietach... Czas umierać"

Hubert 

Wysłany: Pon Sty 15, 2018 5:03 pm   

Nie czepiajcie się . Oni w tv mi obiecali 20% w 2 lata!!!! I to netto 😂Wchodzę w to!!!

Trzymajtusię i 

Ulubiona whisky: jeszcze nie
Wysłany: Pon Sty 15, 2018 5:43 pm   

Wstrzymał bym się, oni leją w beczki robione chyba z choinek, pan mówił że nie wiadomo jaki smak będzie miał trunek, bo w jednej beczce po burbonie jest więcej żywicy, a w innej mniej, to chyba o choinki chodzi. Do tego mogą też nabrać żabiego finiszu, żabami pachnie moja beczka na deszczówkę, a pan też twierdzi, że jedne beczki z burbonem leżą w cieniu, a inne na słońcu, wiem o deszczu nie wspomina, ale też nie wspomina o kosztach każdego roku jakie generuje szkocka dojrzewalnia, a jednak ktoś koszta musi zapłacić. Nie wiem, nie wiem, nie wiem, człowiek ma mętlik w głowie i trudno podjąć decyzję, trzeba się jeszcze modlić by były mroźne zimy w Szkocji , wtedy jak jest poniżej 5 stopni, to aniołom skrzydła marzną i nie zlatują pić z naszych beczek, whisky zasypia i przestaje dojrzewać ( to wszystko mówi ten pan) to po co oni te okna otwierają, pewnie mają jakieś mada faki do aniołów, kurde nagonka na kościół jest w modzie nawet tam.

rosomak 
Singlemalt Whisky Apostle

Ulubiona whisky: Brora
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 3:55 pm   

Takie to rzeczy przeczytalem sobie ostatnio:

Cytat:
Martine pisze, że choć rozumie argument, że mocną whisky zawsze można rozwodnić, to jej zdaniem produkt końcowy nigdy nie będzie konkurencyjny z tym, jaki oferuje nam producent. Powiedzmy, że mamy whisky z tej samej beczki. Część rozcieńczymy, a część zabutelkujemy z oryginalną mocą. Następnie po jakimś czasie, tą o większej mocy w domowym zaciszu zrównamy z pierwszą. Niby ten sam procent, a mamy dwie różne whisky. Pierwsza miała czas, aby stworzyć jeden, spójny produkt. Druga powstała chwilę temu. Jest chaotyczna, nieprzegryziona i choć się “otwiera”, to nie oferuje tego bogactwa, co jej konkurentka.

I pisze autor / autorzy
Cytat:
moja teoria dotycząca możliwości osobistego rozcieńczania whisky dostała po łbie

Caly Glenfiddichowy, i nie tylko, przemysl zaklaskal z radosci, ze takimi bredniami udalo sie kogos przekonac ;) "Zrobimy za Ciebie. Wiemy lepiej co Ci bedzie smakowalo zwlaszcza, ze wtedy sprzedamy wiecej butelek. A ta woda to sie musi z whisky dlugo w butelkach ulezec, bo tak w kieliszku to drapie" ;) Na pewno?

Calosc tutaj: http://szachmalt.com/inde...19/#comment-156

Hubert 

Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 4:28 pm   

A js durny napalam się jakieś wstrętne drapiące w gardło CS zamiast zawierzyć specjalistom co jest dla mnie najlepsze. Bije się w pierś i również zostałem przekonany :wink:

loom 
Singlemalt Whisky Crusader

Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 5:20 pm   

Fakt, że i kastraty bywają czasem świetne nie usprawiedliwia tych tekstów. Swoją drogą aleś przypomniał mi o kolesiu! Ten to jest ultramiszczu i zawsze w peletonie głupoty polskiej blogierskiej sceny. Ale... co będziemy młodego młotkować jak warszafski guru supersprzedawca i sędzia o renomie międzynarodowej sepleni w tym samym tonie, "bo przecież producenci wiedzą jak to zrobić i robią konsumentowi dobrze rozcieńczeniem..." :roll:

Wiktor 
Singlemalt Whisky Martyr
koordynator BOW

Wysłany: Czw Wrz 06, 2018 6:38 pm   

Oj, rzuciliście się na człowieka jak na whisky na 7p ;) A on tylko szuka prawdy, zadaje pytania, błądzi może, ale intencje ma szczere. Tak myślę ;)
O pani Francuzce krótko. Cytuję: "Sorry, but I cannot sip a 64% abv dram". Koniec cytatu. I to tyle w aspekcie wartości jej dywagacji pt. "cs czy nie cs".
Natomiast dość przekornie powiem: oczywiście, że nie(koniecznie) cs - o ile szukamy optymalnego smaku w whisky. I oczywiście cs, jeżeli mówimy o jej butelkowaniu. Nad czym tu się w ogóle zastanawiać i o co się spierać?

loom 

Ulubiona whisky: perły Dalwhinnie
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 2:20 pm   

Od ok. 7mej minuty. Whisky pierze mózgi, latino stajl, politykierskie bezwstydne 'yyyyyyyyyeeee', komusze bajania o wielkiej zmianie, pomocy, dofinansowania miliona rzeczy z kieszeni podatnika, "pomoc" przedsiębiorcom blablabla. Niby nowe pokolenie, a zapatrywania jak 40 lat temu i w kółko te same debilne slogany. Rzeźnia.
Precz z komuną!

http://egrudziadz.pl/grud...-miejskiej.html

Tomek1 

Ulubiona whisky: Springbank
Wysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:31 pm   

Grudziądz moim miastem, Tafel moim kandydatem :lol: :lol: :lol:

Odpowiedz do tematu